Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. Post #1

OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Witam. Nie wiem co się stało, ale Ciapkowi odjeba.ło OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

OPEN SEED !

Do wzięcia są:

3 x 3 szt. nasion " AmnesWhite ORG" od Norden Seeds.

Jest to krzyżówka Amnesi z White Widow x Ak-47 (o ile mnie pamięć nie myli).
    Ów pestki dostałęm za darmo, a jako, że są również darmowe od SZ.P. Jokera OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Są to pestki przeznaczone na indoor i taki również będzie jeden z wymogów przystąpienia do konkursu. A konkretnie wymagania:

-minimum jedna zakończona fotorelacja na forum
    -minimum pół roku stażu
    -pokazanie roślin w dziale Producenci nasion=> Norden Seeds
    -jedno zdjęcie z FR coby temat był kolorowy

Szczęśliwców wybiorę ja drogą losowania. A zgłoszenia mile widziane do 07.01.2017r. do godziny 16:59 OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

PS Wysyłka tylko pocztą OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed-20170105_120147.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

MASZERUJ ALBO GIŃ !
    9 0

2. Post #2
    No i git, zgłaszam się po nie tym o to linkasem z mojej FR: https://forum.nasionakonopi.pl/283,n...tml#post376332
    0 1

3. Post #3
    takie cos sie ceni OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed takze indorowcy zglaszac sie a nie OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed ! powodzenia panowie
    0 0

4. Post #4
    Ciekawa krzyżówka! Czemu nikt nie bierze!? OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    0 0

5. Post #5

6. Post #6
    ja mogę wziąć ale musiałbym ominąć warunek fotorelacji, obecnie boksa mam zajętego a następny grow obiecałem chłopakom ze space-seeds za pestki z ich OS'a
    0 0

7. Post #7
    Jako, że OS zostal za późno dodany, czas zgłoszeń przedłużam do jutra (tj. 09.01.) do godziny 17:05

Czyli jeszcze 24h OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

PS Nieźle porobiony musiałem być robiąc ten OS OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Jak czytam co ja napisałem OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez El Chapo Zobacz posta
    Jako, że OS zostal za późno dodany, czas zgłoszeń przedłużam do jutra (tj. 09.01.) do godziny 17:05

Czyli jeszcze 24h OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

PS Nieźle porobiony musiałem być robiąc ten OS OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Jak czytam co ja napisałem OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    nie tresc a dobra inicjatywa sie liczy OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    2 0

9. Post #9
    No pesteczki pro zdaly by sie ^^
    Killim
    0 0

10. Post #10
    Dawać, dawać- jeszcze 6h OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

11. Post #11

El chapo !!!

Chętnie bym się zajął tymi pestkami , dodam FR z nimi oraz wytrenuje soczyscie tutaj link i zdjęcie sprzed 2 lat ale jednak wciaż cieszy oko na zdjęciu MOnster od Eva seeds z dedykacją dla ciebie ;) https://forum.nasionakonopi.pl/283,n...ativa-reg.html
    OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed-plant.jpg
    1 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Plantator. Zobacz posta
    Chętnie bym się zajął tymi pestkami , dodam FR z nimi oraz wytrenuje soczyscie tutaj link i zdjęcie sprzed 2 lat ale jednak wciaż cieszy oko na zdjęciu MOnster od Eva seeds z dedykacją dla ciebie ;) https://forum.nasionakonopi.pl/283,n...ativa-reg.html

Sęk w tym, że one są na indoor. Ale spoko, weźmiesz udział w losowaniu OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Jak nie pokażesz to masz minusa OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

--- Dodano ---

Na teraz jest pięciu chętnych, chyba ze W0lNY Swoim postem chce wziąć udział w OS OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Juz pomijam te punkty, tylko zdjęcia w galerii Norden Seeds wypadałoby dodać, w ramach podziękowania OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

13. Post #13
    nie zauważyłem że chcesz żeby było kolorowo OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    proszę o to moje osiągnięcia wcześniejsze
    OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    2 0

14. Post #14
    El Chapo pesteczki bardziej na IN niestety nie mam możliwości takiej uprawy OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    Ale dziwię się dlaczego tak mało osób bo nie się zgłasza
    0 0

15. Post #15
    Wyniki:

Killim
    Świeżaczek
    Paweł Wąski

Gratulacje Panowie OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Powodzenia i czekamy na owoce OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Adresy (najlepiej takie bezpieczne dla Was) na priv OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Jeszcze raz powodzenia !
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    1 0

16. Post #16
    Gratulacje zwycięzcą ale chciałbym przypomnieć warunki konkursu , fotka itp ...
    0 0

17. Post #17
    Dzięki za wytypowanie, miło z Twojej strony OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    W tym miejscu chciałem też uściślić jedną, najważniejszą kwestię - napisałem o tym wcześniej i piszę ponownie żeby nie było jaj:
    że nie mogę odpalić fotorelacji, jeśli baronowi to nie odpowiada to odstąpię od wygranej a pestki niech idą do osoby która ma pustego boksa.
    El Chapo, your choice.
    Wielki big UP jeszcze raz i piona OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Swiezaczek Zobacz posta
    Dzięki za wytypowanie, miło z Twojej strony OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    W tym miejscu chciałem też uściślić jedną, najważniejszą kwestię - napisałem o tym wcześniej i piszę ponownie żeby nie było jaj:
    że nie mogę odpalić fotorelacji, jeśli baronowi to nie odpowiada to odstąpię od wygranej a pestki niech idą do osoby która ma pustego boksa.
    El Chapo, your choice.
    Wielki big UP jeszcze raz i piona OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    Przyjacielu, wystarczy żebyś wrzucił zdjęcie jakieś z uprawy, a kiedy to zrobisz OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Twoja sprawa OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Bo przecież masz zamiar je wykorzystać, dwa trzy zdjęcia w przyszłości z uprawy i gra OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Plantator. Zobacz posta
    Gratulacje zwycięzcą ale chciałbym przypomnieć warunki konkursu , fotka itp ...
    hm, faktycznie, ale wtedy zwycięzców było by dwóch.. A gdzie chciałeś ją uprawiać ? Bo z tego co widzę to chyba outdoor, a one na out nie dojdą... Myślisz, że dlaczego jest ich 9 OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Było 10, też próbowałem OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed Ale spokojna Twoja rozczochrana kolego ;) Zrobie jeszcze coś na out i wtedy Ty dostaniesz coś extra, za sumienne podejście do konkursu OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

Zaufaj mi i wybacz OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed

PS I tak losowałem, serio OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    1 0

19. Post #19
    No no właśnie, Wąski dziękować :P
    0 0

20. Post #20
    Nie no spoko to tylko zabawa na luzie OPEN SEED by El Chapo & Jok & Norden Seed tylko tak cie lekko upomniałem nie poto żebys zmienił zdanie i mi wysłał czy cos ale miło z twojej strony czekam na losowanie out i trzymam cie za słowo a wąskiemu i swieżaczkowi i kilimowi życzę obfitych bobów i zajebistego palonka mordeczki z fartem 5 !!!
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl