Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 169
  1. Post #1

Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.

Witam, w tym miejscu zadajemy pytania bądź sugestie dotyczące konkursów na forum tak aby nie było nie potrzebnego spamu np w konkursie kto pierwszy ten lepszy. Zgodnie z regulaminem każdy spam będzie nagradzany dlatego uważam ze przyda się ten temat. Pozdrawiam Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.

Przeczytaj o tym więcej:

Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

2. Post #2
    Ja mam pytanie do tego konkursu https://forum.nasionakonopi.pl/47,ko...-recenzje.html ?

Materiały do pracy mają pochodzi z tego co jest na forum ,mają być własnego autorstwa napisane własnymi słowami czy można posklejać kilka wartych zapamiętania zdań z różnych tematów czy np. kompletnie coś nowego na forum niekoniecznie napisane własnymi słowami ?
    O co tyle krzyku...
    0 0

3. Post #3
    Ja mam pytanie co do konkursu dla grafików - kiedy bbędą paczki? Zaraz minie miesiąc i nic nie mam i chyba żadenz uużytkowników Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów. może i juz to upierdliwe pytania 'kiedy będą?', ale nikt nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.
    0 0

4. Post #4
    To i ja zapytam po raz kolejny, bo już garba dostałem od codziennego sprawdzania skrzynki .. Czy ktoś coś wie nt. paczek od Tasty'TS & Friends? Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.
    POMOGŁEM ? POSTAW BLANTA
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez wentylator Zobacz posta
    To i ja zapytam po raz kolejny, bo już garba dostałem od codziennego sprawdzania skrzynki .. Czy ktoś coś wie nt. paczek od Tasty'TS & Friends? Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.
    Coś wczoraj widziałem że tasty pisał 'sklep wyzdrowial' to pewnie poczekasz do przyszłego tygodnia
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

6. Post #6
    kiedy bedzie jakiś konkurs na grafike?
    0 0

7. Post #7
    a co z kulkami od Warra w konkursie z choinka?
    0 0

8. Post #8
    Witam oco chodzi z konkursem Kto pierwszy ten lepszy 4 edycja pisze ze jest to zamkniety watek?
    Pozdrawiam
    0 0

9. Post #9
    Na pierwszej stronie wszystko wyjaśnione jest, wątek jest otwierany przed 21, chyba, że ktoś zapomni Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.
    0 0

10. Post #10
    A ok dzieki
    0 0

11. Post #11
    i co z paczkami z konkursu na grafiki, miały być wysłane w poniedziałek ale chyba nie zostały, chyba że tylko mnie listonosz omija
    0 0

12. Post #12
    POMOGŁEM ? POSTAW BLANTA
    0 0

13. Post #13
    Kto pierwszy ten lepszy ! Czemu dziś nie było ? I czy jeszcze będzie ? Konkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów.
    0 0

14. Post #14
    Gdzie mogę sprawdzić dokładną godzinę na stronie bo jak pisze o 21:00 to na stronie pisze że post napisany 20:59/58
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez marcin3652 Zobacz posta
    Gdzie mogę sprawdzić dokładną godzinę na stronie bo jak pisze o 21:00 to na stronie pisze że post napisany 20:59/58
    http://nasionakonopi.pl/2686
    0 0

16. Post #16
    Wiecie może czemu konkurs na fotkę indoor od Wronicus został zamknięty? Z tego co mówili to zwycięzców co tydzień będą nominować a zanim się coś zaczęło dziać - close..
    O co chodzi? Link do tematu: Pierwszy konkurs fotka indoor od Wronicus-Seeds
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Wiecie może czemu konkurs na fotkę indoor od Wronicus został zamknięty? Z tego co mówili to zwycięzców co tydzień będą nominować a zanim się coś zaczęło dziać - close..
    O co chodzi? Link do tematu: Pierwszy konkurs fotka indoor od Wronicus-Seeds
    A to dltego że Wronicus-Seeds zamyka działalność, sprawdź https://forum.nasionakonopi.pl/65,sk...roducenta.html
    0 0

18. Post #18
    siemka wszystkim.mam pytanko chodzi o konkurs kto pierwszy ten lepszy,ile czasu musze czekac na kodzik,bo wczoraj pofarcilo mi sie i sie wbilem pierwszy.pozdro.
    0 0

19. Post #19
    Czekaj cierpliwieKonkursowe rozkminki, czyli pytania dotyczące konkursów. A skoro tak Ci sie śpieszy to napisz do kogoś z administracji żeby sie przypomnieć np do Zielonej
    Lepiej hodować niż kupować
    0 0

20. Post #20
    coś wiadomo kiedy kolejne losowanie w konkursie fotka indoor od THC-THC ??
    0 0

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl