Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. Post #1

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich. Jest to moja pierwsza roślinka. Jeśli zapytanie dodałem w nieodpowiednim dziale to przepraszam dopiero się uczę 😊 Roślinka po wykielkowaniu rośnie w doniczce od 20 listopada. Została przesądzona w docelową doniczke 11l i jest podlewania nawozem canna terra grow. Do tej pory światło dostarczała zwykła lampka biurowa. Od wczoraj jest lampa cfl 200 dual + odbłyśnik lumii. Jeśli mogę prosić o jakieś wskazówki co robić dalej z roślinką bede bardzo wdzięczny. Wydaje mi się ze nawet ładnie rośnie i szkoda tego psuć. Z góry dziękuję i pozdrawiam.😊

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_200549.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180105_155148.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_200602.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_205109.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_204935.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_204714.jpg

Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_204359.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Troche sie wyciagnela,ale jeszcze mozesz ja nagiac,tylko delikatnie i przed podlewaniemJack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    0 0

3. Post #3
    A mogę prosić jakieś wskazówki jak to teraz zrobić ? Z góry dzięki ☺
    0 0

4. Post #4
    Trening nazywa się LST znajdziesz mnóstwo inf odnośnie tego jak go wykonać również na tym fr wystarczy poszukać Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    tak swoją drogą ma ona jakiś domek ?
    Na moje oko powinna dostać trochę azotu, jaką w ogóle masz ziemie ?
    - Buch z tobą - I wdechem twoim
    0 0

5. Post #5
    Boxa jeszcze nie ma niestety. Ziemia normalna do kwiatów. Narazie tylko używam do podlewania wody z nawozem canna terra vega. Kiedy zaczynać podlewanie nawozami na kwitnienie? Czekam na jakieś sugestie. Jest to moja pierwsza roślinka.
    0 0

6. Post #6
    Czy dobrze zostało wykonane LST ?
    Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_234008.jpg Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180108_233924.jpg
    1 0

7. Post #7
    Panowie żarówkę dual jak ustawić ? Żarówka świeci w dwóch barwach i którą najlepiej teraz skierowac na roslinke? Czy jest to bez znaczenia?
    0 0

8. Post #8
    Jesli jeszcze nie kwitnie-barwa zimna,na flo barwa ciepla.Moim zdaniem mozesz jej jeszcze poswiecic barwa na wegJack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    1 0

9. Post #9
    Ustawione na weg �� Roślinkpa niestety nie przeszła LST. Rośnie nadal normalnie. Ponieważ lodyga zaczęła się dziwnie załamywać więc nie chciałem kombinować aby nie zniszczyć roślinki.

--- Dodano ---

A jeszcze takie pytanko. Jakie nawozy byście polecili na kwitnienie? Czy oprócz nwozu będę jeszcze potrzebował jakiś specyfików?
    0 0

10. Post #10
    Nawozy na flo dawaj gdy zacznie kwitnąć (pojawią się pierwsze zalążki kwiatów), coś widzę że nie czytałeś wystarczająco przed sadzeniem (trochę widać Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka. Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka. ) ogólnie coś z niej będzie ale strasznie się wyciąga, jaki masz budżet na to wszystko Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka. ? musisz zadbać o podstawy inaczej będzie mało z niej dobroci Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    0 0

11. Post #11
    Z tą roślinką to była szybka akcja. Ogólnie box będzie kupiony na 100%. Ale potrzebuję na to jeszcze chwilę Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka. A co masz na myśli pytając jaka gotówka? Ogólnie będzie coś potrzeba dokupić to się dokupi. Zostanie na zaś. Nie będzie to pierwsza i ostatnia uprawa. Więc sprzęt się przyda Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    0 0

12. Post #12
    O gotówkę to było pytanie zadane tak ogólnie jeżeli masz zamiar dokupić box to ok możesz też wzmocnić łodygę a nawet powinieneś, ustaw na roślinkę jakiś nadmuch np wiatraczek od PC nada się idealnie
    1 0

13. Post #13
    Dzięki za podpowiedź Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka. Powoli się wszystko ogarnie. Następny plon już będzie miał wszystko na gotowo Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.
    0 0

14. Post #14
    Panowie to normalne że liście tak są? Wydaje mi się że roślinka dostała normalne światło i tak się dzieje.
    Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180110_143244.jpg
    0 0

15. Post #15
    Jak wyglądało ostatnie podlanie i kiedy było?
    0 0

16. Post #16
    Wczoraj podlewalem 20ml z nawozem terra vega. Włożyłem palca w glebę to wilgotność ok. Od wczoraj dopiero jest lampa cfl dual 200. Do tej pory była zwykła lampka biurowa.
    0 0

17. Post #17
    Panowie będzie jeszcze coś tej roślinki ? Lodyga załamana jak na foto. Górne 2 liście opadły. Lodyga da radę się zrosnac? Nie było nic przerwane tylko załamanie. U góry przy lodzydze wydaje mi się ze normalnie odbijają odnogi pomimo załamania. Tylko martwią mnie te górne liście. Pomocy.
    Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180111_152155.jpg Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180111_152117.jpg Jack Herer auto feminised co dalej robić ? Pierwsza roślinka.-20180111_152150.jpg
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl