Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

Dziwnie zolknie, fioletowieje co robic

nasiona marihuany, nasiona konopi
    1. Rodzaj oświetlenia led z chin 170w
    2. Nasiona Desconocida Kush a te malutkie to blueberry
    3. Rodzaj podłoża, ,ph gleby 6,5 ma woda przelewana przezglebe mierzone z podstawki
    4. Częstotliwość podlewania co 2-3 dni
    5. Wentylacja 300m3
    6. Rodzaj użytego nawozu biohumus, +planton k
    7. Długość życia rośliny~75-80 dzie
    8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Nie widać fot panie
    0 0

3. Post #3
    Sorki,czegoś nie ogarnołem.

0 0

4. Post #4
    pomoze,doradzi mi ktoś?
    0 0

5. Post #5

6. Post #6
    Dziekuje za pomoc, te linki juz czytalem zanim mi je wyslales.Problem w tym,ze zbyt wiele punktów pasuje do mojej choroby, dlatego tez pokusilem sie o post w celu, by ktos bardziej doswiadczony pomogl mi sprecyzowac objawy. Mi wychodzi nadmiar azotu, ale tez niedobor pasuje, niedobór fosforu , cynku i manganu tez.Wiec na prawde, od miesiaca walcze z tym i nie mogę wygrać. Zaraz czuje zepojdzie na straty, lub nic z tego nie bedzie,
    0 0

7. Post #7

8. Post #8
    Hej to wygląda na napromieniowanie przez leda hm .... jak nisko trzymałeś panel od szczytów ?? nie widać zdjęć z bliska Dziwnie zolknie, fioletowieje co robic jak fioletowe ? nie przewaliłeś potasu ??? albo temp nie za niska ?
    1 0

9. Post #9
    Z tym napromieniowaniem mozesz mieć racje, 25cm nad roslinkami. Temp 16-17 noc 22-24 dzien. Potas moglem przewalić rownież,ale przelalem kilka razy po 20l wody czystej odpowiednim ph przez ta doniczke. A te malutkie nie byly jeszcze nawozone,a tez maja dziwne te listki. Co powinienem zrobic w pierwszej kolenosci? Znow plukać,podniesc lampe? Zaraz jakims lepszym aparatem dostarcze pare fotek. Bo to kalkulatorem bylo robione.
    0 0

10. Post #10
    jaką masz tą lampę??? 1 co lampa do góry 40 cm od szczytów najwyższych !! wzuć zdjęcia tu do albumu bo nic na tamtych nie widać , trochę zimno w nocy listki mogą fioletowieć , przewalenie potasem taki sam efekt , napromieniowanie też , napromieniowanie to 100% za nisko lampa i stąd te niedobory itd
    1 0

11. Post #11
    lampa :
    Specifications:
    Condition: 100% Brand New
    Material: Aluminum + Metal
    Color: White
    Protection Level: IP66
    Power: 600W ( realnie 170w) tyle pobiera w sumie mniej,bo sa wbudowane dwa wentylatory to stawiam ze led bierze 150
    Voltage: 85-265V
    Light Source: LED(Double Led Chips)
    LED Quantity: 60pcs(44Red + 8Blue + 2Warm White + 2White + 2IR + 2UV )
    Luminous flux: 2940-3360LM
    Beam Angle: 120 degree
    Lifespan: 50000H
    Irradiated Area: About 10㎡
    Plug Type: AU Plug, US Plug, UK Plug, EU Plug
    Size(L x W x H): Approx. 30 x 12 x 5.7cm / 11.8 x 4.7 x 2.2inch
    Package Weight: Approx. 1665g

dodam jeszcze ze poprzednia uprawabyla w takiej samej konfiguracji,mialem 5x bluberry w doniczkach 3l i wyszlo 30g palenia,na prawde dobrego mocnego palenia, a lampa byla nawet z 5 cm nizej
    0 0

12. Post #12
    no inna odmianka inne wymagania , podnieś tą lampę na 40 cm od szczytów to na początek , i te zdjęcia bo nić nie widać , jaka doniczka ? jakie wym boxa , temp , wilgotność ?? Medium ?
    0 0

13. Post #13
    wymiarow boksa nie pamietam, 70x90 ~ h 130. Donica 11L.Wulgotnosc 40-45%
    a temp jak juz pisalem 16 noc 22-24 dzien
    Medium jakas ziemia z marketu, ph 6.5 imoimi metodami jak badalem przelewalem wode o ph 7 wyplywala 6-6.5 mam test kropelkowy wiec nie za dokladny.
    Na ziemi przyoszczedzilem,wiem moze to byc tego powodem.Zwykla kwiatowa z netto.
    zona wroci z lepszym telefonem i beda foty

--- Dodano ---

Sa i foty, a ja ide podnosic lampe
    0 0

14. Post #14
    Nie za zimno jej w nocy? 16 stopni to ciut niewiele.
    0 0

15. Post #15
    Tam chyba całej tablicy Mendelejewa brakuje
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

16. Post #16
    te liście to nawet konopi nie przypominają.. ja bym wywalił i porządnie zaczął z nową siewką.
    0 0

17. Post #17
    to chyba cos zjebalem,podlewalem biohumusem, oraz planton k, jakie ph powinna miec ta pozywka? 6.5?
    0 0

18. Post #18
    no masakrycznie to wygląda , jak pod leda i na tanią ziemie to biohumus za słaby jest ciut ... a plankton do dopiero na fło , nic już raczej z tego nie będzie Dziwnie zolknie, fioletowieje co robic takich niedoborów nie odrobisz Dziwnie zolknie, fioletowieje co robic(( i za nisko lampa minimum dawaj ja 40 od szczytów a siewki 60
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl