Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. Post #1

Co im jest ???

pytanie do was bo ja juz nie mam sił co im może byc czy to deficyt czy też problem jakiś z ph chociaż ph wydaje się ok bo mierzone kilka minut temu z dna doniczki daje wynik około 6,roślinki maja ok 14 dni nie sa jeszcze niczym karmione gleba to biobizz light mix nawozy też biobizza bedą + medi one może jeszcze bakterie zobacze śłoneczko to panel led PP 23/32 + dwa torrnada 32W dla podniesienia temp.Temp w dzień28 w nocy 21 wilgot +/- 50-60%
    Nie jest to moje pierwsze grow tak że prosze bez hejtu hehe poprostu już nie mam pomysłów a i kilka znanych ludzi z forum rozkłada ręce

https://forum.nasionakonopi.pl/galer...php?pos=-88588
    https://forum.nasionakonopi.pl/galer...php?pos=-88587
    https://forum.nasionakonopi.pl/galer...php?pos=-88586

https://forum.nasionakonopi.pl/galer...php?pos=-88585

Co im jest ???
    Co im jest ???
    Co im jest ???Co im jest ???

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Ma za mokro.
    pasjonat
    0 0

4. Post #4
    Zdaje mi sie ze maja za malo azotu jasny kolor lisci lipna ziemia ale niech sie ktos inny jescze wypowie choc ja stawiam na brak azotu
    0 0

5. Post #5
    ktoś coś jeszcze
    0 0

6. Post #6
    Co ile podlewasz i jakimi ilościami?
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Crune Zobacz posta
    Co ile podlewasz i jakimi ilościami?
    co trzeci dzień po około 250ml na 7 l doniczke zawsze spr palcem i ciężąr doniczek przed podlaniem
    0 0

8. Post #8
    malo podlewasz, jak na taka donice, wprawdzie jeszcze nie pije tyle, ale itak cos z wentylacja jest nie tak, bo powinno wysychac na wior co 3 dni, i to zalane duzo wiecej. Taka troche oklapnieta, wiec moze i za mokro by bylo. Mi to wyglada na jakies ph, jakby za wysokie. Przez nie zwykle sie dopiero deficyty pojawiaja, stad odbarwienie lisci. Tak to ziemi za duzo zeby jaies niedobory byly, jesli to z ph nie jest zwiazane. Czym mierzysz te ph, jak kropelkami to se mozesz darowac, taki najtanszy zolty tester z alegro kolo 50 zl kosztuje a starczy na lata, bez pierdolenia masz pomiar, zawsze lepiej wydac jak czas marnowac i kase na kule i prąd
    0 0

9. Post #9
    no łąśnie miałem taki ph metr(żółty) co prawda zamoczył się cały i co mierzenie to inny wynik nawet w buforze i myśle że przekwasiłem glebe bo nawet troche mchu porosło na wierzchu wczoraj zaszczepiłem im myko madness narazie leje wode odstana bez obniżania ph ziemia przed podlewaniem ziemia lekko odchodzi od scianek donicy
    0 0

10. Post #10
    Moim zdaniem jak piszesz ze niczym jeszcze nie nawozisz to musisz zaczac, zmiana koloru lisci, zoltawe sie robie czyli azot, fosfor, potas, dopiero roslinka zaczyna sie domagac jedzonka po tygoniu bedzie wygladala zdrowiej, moze jeszcze jest brak wapnia i grunt sie robi zbyt kwasny i nie chce isc w gore, jestem pewny ze to jest niedobor ktoregos z tych pierwiastkow powyzej, pozdro Co im jest ???
    0 0

11. Post #11
    Moim zdaniem problem z PH , jak mech roślnie to za niskie PH , jesteś pewien że to mech ?
    niestety PH metr jak każdy sprzęt elektroniczny nienawidzi wody , pół biedy jak to zwykła woda - jak zakwaszona to jak wiemy sprzęt już raczej nie do odratowania , spróbuj wysuszyć i zmienić baterie - może być zwarcie dlatego przekłamuje wynik - powodzenia

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

12. Post #12
    wyglada jak by miala zimno, lub za duzo wody , do tego dosc wczesne niedobory jak na 14 dni ale tez najwieksza nie jest , moze nie pije wody bo ma za duzo zarcia , jak dobrze niewysycha ,choc i tak wyglada na braki http://www.growweedeasy.com/potassiu...iency-cannabis potasu chyba 5 fotka od gory
    0 0

13. Post #13
    wyglada jak by miala zimno, lub za duzo wody , do tego dosc wczesne niedobory jak na 14 dni ale tez najwieksza nie jest , moze nie pije wody bo ma za duzo zarcia , jak dobrze niewysycha ,choc i tak wyglada na braki http://www.growweedeasy.com/potassiu...iency-cannabis potasu chyba 5 fotka od gory ,ziemia tez wygladana zbita i nie oddychajaca , wez jakis spic metalowy cienki na nabij ziemie od gory, wez napowietrz wode i zalej bez nawozow
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez uho667 Zobacz posta
    wyglada jak by miala zimno, lub za duzo wody

Pisałem o tym że ma za mokro zanim stało się to modne, 5 dni temu Co im jest ??? Czego objawem jest chociażby wspomniany później przez autora "mech". Ale róbta jak chceta, niech sobie autor czeka na kolejne "ktoś coś jeszcze" dalej Co im jest ???
    pasjonat
    0 0

15. Post #15
    a co sie stalo modne bo nie rozumiem
    0 0

16. Post #16
    Zarcik taki.
    pasjonat
    0 0

17. Post #17
    Dzięki wszystkim za rady ponakówam ją jeszcze dziś a podleje za pare dni bo przedwczoraj podlewałem z bakteriami myco madness
    0 0

18. Post #18
    sprawdz date tez na myco bo raz ktos wcisknal mi stare i chuja dzialalo
    0 0

19. Post #19
    nie dam rady gdyż sklep przysłąl w strunowym woreczku Co im jest ???
    0 0

20. Post #20
    ze kurwa niby jak ? ze kto odpierdala taka chujnie ,

pierdol takich chuji co szukaja frajerow ,kup sobie bactrex od biotabs i bedziesz chwalil jak ja he a chujom na fasjala Co im jest ???Co im jest ???
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl