Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Post #1

Plamki na Lisciach

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Chcialby spytac czy niewiecie co to moze byc?
    Plamki na Lisciach
    Plamki na Lisciach
    Plamki na Lisciach

Dodam ze na 2 roslinkach z 6 jest troszke wiecej tego ale laczej dolne liscie niz gorne ze szczytami
    box ma dosc duza wilgotnosc w nocy do 85% wiec obawiam sie ze to moze byc jakas plesn albo grzyb bo wczesniej na dniach zauwazylem
    dziwne jakby plamki jakiejs substancji na lisciach gdzieniegdzie ale to nie byla woda a potem sie robilo takie jasniejsze abarwienie z tego na lisciach
    Grow pod ledem ufo 135w
    temp dzien 23-26 c wilgotnosc 75% noc 20-23 c wilgotnosc 85%
    ph gleby cos w przedziale 6-7 dokladnie niewiem bo uzywam kropelek ktore niesa tak dokladne
    2 wentylatory jeden in drugi out
    podlewam bardzo zadko co kilka dni nawet do tygodnia dochodzi czasem bo niema takiej temp w boxie i doniczki sa ciezkie jak sprawdzam
    nawoz Biobizz cala paleta + hesivit

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ja bym tu obstawiła na szkodnika,a dokładniej przędziorka.Należy go szukac pod liscmi.Jest na to i domowy przepis jak sie go pozbyc -1 łyzka płynu do naczyn na 1l wody ,spryskujemy tym roslinkę.Roztwór ten stosujemy około tygodnia,oraz chemiczny środek o nazwie Natural afik. Wiesz przyjzałam sie i jezeli widzisz tez takie czarne małe kropki to to są jego odchody i na stówe to on.
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

3. Post #3
    Sprawdzalem przedchwilka pod katem tych paciorkowcow i dokladnie z lupa40xzoom szukalem pod liscmi na i nic nie znalazlem tylko te przebarwienia i niby jakies czarne plamki takie malutkie
    0 0

4. Post #4
    możliwe że od pryskania lisci słonce działa na krople wody jak na szkło od lupy
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Jarymas Zobacz posta
    możliwe że od pryskania lisci słonce działa na krople wody jak na szkło od lupy
    Tez mam takie wrazenie kropelki wody po oprysku i swiatlo daja efekt bardzo podobny do tego jaki masz. Wilgoc ktora masz w nocy osadza sie na lisciach nagle lampa sie uruchamia i zaczyna grzac robiac male dziurki/przebarwienia na roslinie.
    Jesli i jesteś pewien ze to nie zaden szkodnik i iealnie sprawdziles roaline glebe i boxa
    To na troche zrezygnuj z oprysku obniz wilgotnosc w nocy do 70% a bedzie wszystko ok Plamki na Lisciach
    POMOGŁEM ? BLANT NIE ZASZKODZI !

0 0

6. Post #6
    ja mam ten sam przypadek i u mnie na 100% jest to od nawilżacza, w nocy jak zajrzę do boxa to widać na liściach krople wody, zrób tak jak koledzy radzą i zobaczysz czy coś się zmienia
    0 0

7. Post #7
    Podobnie wygladją liście roslinki którą zaatakował przedziorek,takie same plamy na lisciach i te czarne kropki tez były,dlatego tak stwierdziłam Plamki na Lisciach . Lepiej na zimne dmuchac,dobrze,że obejzałes roslnke i nic nie znalzłes szczerze to sie ciesze ze to jednak nie ten typ,mi sporzadził on wiele stresu.
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

8. Post #8
    Ja miałem takie kropki na plantach na spocie,pomógł wywar z papierosa :p(spryskałem nim planty).
    0 0

9. Post #9
    no to sie okazalo ze zezywiscie to jakies pasorzyty dzis przyszedlem wczesniej z pracy i otwieram boxa az w oczy kulo ile mi zmasakrowaly dziwki roslinki tylko to nie sa predziorki cos jak pasi konik malutki w huj pod lupa sprawdzalem i teraz musze szybko ogarnac jakis preparat albo wlasnie to co napisal mr weed

--- Dodano ---

Thysanoptera (wciornastki) i to sporo sie ich pojawilo a w necie niema zbyt duzo sprawdzonych domowych sposobow wiec jade do sklepu
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl