Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Post #1

BBJ AF REG x3 by Misio.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    [CENTER]Podstawowe info, nie wiem kiedy wrzuciłem do wody ale od tygodnia są w ziemi... Aktualizacja max co tydzień. ;)

Jest to moja:W sumie to nie wiem. Od kilku lat sadzę, dużo pecha ale sadzę.
    Nasiona: Big Bad John Auto od F2seeds.
    Growbox:Bóg go stworzył, ziemia się nazywa. BBJ AF REG x3 by  Misio.
    Spot:Mała łąka po wycince. BBJ AF REG x3 by  Misio.

A o to 3 bobaski.
    BBJ AF REG x3 by  Misio.

BBJ AF REG x3 by  Misio.

BBJ AF REG x3 by  Misio.

I spot...
    BBJ AF REG x3 by  Misio.

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    Tak się zastanawiam czy aby nie za późno na outdoora.Będę bacznie obserwował.Z fartem do zbiorów.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293

3. Post #3
    W sumie to nie wiem, da to da nie to nie. ;) To jest tak żeby rosło. BBJ AF REG x3 by  Misio.

4. Post #4
    Dadza rade ja tez jeszcze zamowie z 10 pestek jakis szybkich np speed bud auto moze dojda. Powodzenia

5. Post #5
    Same pedały wyszły, sorry za opóźnienie. Dopiero wczoraj do domu wróciłem...

6. Post #6
    Co za trefna partia, też miałem automatyczne regi od f2 i również same jajeczne rośliny wyszły.. Na przyszły out rusz w maju z feminizowanymi ziarnami BBJ AF REG x3 by  Misio.

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl