Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. Post #1

Icon12 AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

nasiona marihuany, nasiona konopi
    [CENTER]
    Nazwa fotorelacji

Tak jak w opisie AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

- Auto Ak47 Feminizowane

- Passion#1 Feminizowane

- Auto White Widow x Big Bud Feminizowane

- Big Bud XXL Automatic Feminizowane

- Easy Plant XXL Automatic Feminizowane

- Amnesia Ak Automatic Feminizowane

- Auto Ak47 Feminizowane

2. Charakterystyka spota:

Spocik zarośnięty pokrzywami

3. Planowane nawozy:

Z pokrzyw,biohumus na start.

4. Planowany trening:

LST

5. Która to moja uprawa:

3 ale 1 fotorelacja

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:

Bede się starał regularnie wbijać AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Zdjęcia

SPOT DOŁKI 20L GLEBA KUPNA UNIWERSALNA + DOLOMIT.

AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Ta trochę pogryziona przez ślimaki ale da rade :P

Tak to wygląda z daleka AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

No to oby z fartem wszystko szło AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Do zobaczenia AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Przeczytaj o tym więcej:

Boże, użycz mi pogody ducha,
    Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
    Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
    I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

2. Post #2
    podpisałbyś które to które bo tak średnio się orientuje AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Palą to w domach, palą to w szkołach,
    Policja też to jara tylko nie chce się pucować!

3. Post #3
    Właśnie w tym jest problem! AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Nie wiem która to która AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Zgubiłem rozpiskę gdzie która leży

4. Post #4
    Siemanko. Dzień ok. 29
    Dziś wjechał florovit i platon k.
    Wiem że muszę poprawić LST ale dziś tak jebały końskie muchy że nie szło tam stać AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE Podlałem na szybkości i spieprzałem AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

5. Post #5
    Piekne i zdrowe roślinki...AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE podobają mnie się
    Z automatami mam kiepskie doświadczenie ale z tego co zaobserwowałem to moim zdaniem automaty lepiej jest nie trenowac i niech rosną do gory jak naj bar dziej do góry

6. Post #6
    ładnie lecisz mordo AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE widać że dobrze mają AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

7. Post #7
    No automaty raczej trzeba trenowac, zeby cos wyszlo, a przynajmniej w polowie. Ja robilem lst, wyszly odrosty, drut sie oderwal z ziemi, ale idzie naprawde ladnie. A co do tematu no to ladnie kolego jedziesz, zeby zzawsze tskie zdrowe byly. Pozdro

8. Post #8
    No spoko spoko, LST będzie robione bo już zaczęte.. AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Liście które zasłaniają topy mogę wyciąć normalnie?
    Stosował ktoś końcowy nawóz o nazwie 'burza kwiatów' jest jakaś efektywność?
    Dokupić coś dodatkowego i sprawdzonego co podniesie jakość i ilość w góre poza florovitem i platonem K?
    Napisze mi ktoś TABELE dawkowania florovitu i platona K? Chodzi mi o to że niektóre zaczynają już kwitnąć powoli co widać na zdjęciach ,
    to nie wiem za bardzo jak rozplanować te podlewanie :/

Problemem moim jest to że nie wiem która to która :/ :/ ale jak zacznie kwitnąć to będzie wiadomo kto jest kim AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Mam dużo pytań i mam pacmana na odpowiedzi AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE)

9. Post #9
    Witam.Nie wycinaj zadnych liści jak zdrowe.pod koniec życia sama będzie wysysała z nich i odrzucała je roślina.Jak juz zaczynają kwitnąć to ostatni dzwonek na trening lst.Burza kwiatów 10/30/20 npk jest dużo lepsza na flo niż planton.Obserwuj planty i podawaj nawóz w miarę potrzeb rośliny.
    Pozdrawiam Mroczny
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293

10. Post #10
    Dokładnie, planton na początek flo dobry ale w późniejszym lepsza będzie burza(mniej azotu)
    Co do liści to lepiej wycinać żółte a nie zdrowe, odginaj je lepiej żeby nie zasłaniały.
    Ja lecę na burzy aktualnie,zobacz sobie jakie efekty AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

11. Post #11
    z tyłu powinno pisać ci jak dawkować,z czasem i tak sam będziesz zwiększał dawke AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE raczej nic nie musisz dokupić,topsin na pleche w razie wu AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

12. Post #12
    Siemanko AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Jutro wleci burza kwiatów AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Powoli czuć zapaszek zbliżając się do spota, jak to osiągnie zenit to będzie jebało z kilosa AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Tak to z daleko wygląda AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Niestety dalej mam problem odróżnić która odmianka jest którą ale WSZYSTKO SIĘ DA AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Komentujcie i oceniajcie AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Z fartem 5!

13. Post #13
    ładnie idą AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE fajny spot AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE Z Fartem!

14. Post #14
    Siemanko, u mnie z farcikiem AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Wjechała burza kwiatów od tygodnia a fotki są sprzed 2 tygodni także czekajcie AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE Pronto!

15. Post #15
    Nikt nic nie napisze czasem sie zastanawiam po chuj wstawiam te foty?Tak se? Znajdzie sie jakiś ligowiec który odróżnia odmianki i wie która jest którą?

16. Post #16
    Nikt ci odmian nie odruzni chyba że między af a sezon

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez dymsoN Zobacz posta
    Nikt nic nie napisze czasem sie zastanawiam po chuj wstawiam te foty?Tak se? Znajdzie sie jakiś ligowiec który odróżnia odmianki i wie która jest którą?
    Jeśli wszystko spoko idzie nie potrzebujesz pomocy to co ktoś ma pisać.Idą zdrowo ładnie to lepjej nie zapeszać.Jeśli sam nie wiesz ktora to która to skąd ktoś inny ma wiedzieć?AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Pomogłem? Postaw blanta

18. Post #18
    Obejrzałem od początku całą uprawę i jestem mega zadowolony z przebiegu, U ciebie wszystko czysto pięknie przewiewnie. Życzę sytych topów i mocnych rozkoszy AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Lecz zgłaszam się do specjalisty o radę przepraszam, że się tak podpinam bo dopiero swieży na tym forum. AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE uzyskałem 1 pestke i postanowiłem ją zasadzić, PRZYZNAJĘ SIĘ AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE definitwynie brak pojęcia jak co i po co, z ogrodniczego doświadczenia wyrosło coś takiego. Podlewka naturalna + jak mam tylko okazje ( 3-4 dni ) nawóz to tylko mieszanka z Końskiego obornika ( same bobki )

I co dalej ? Proszę o pomoc AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE bo coś bym chciał z tego ukręcić AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-20170821_085348.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-20170821_085353.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-20170821_085356.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-20170821_085400.jpg

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez John Pronto Zobacz posta
    Obejrzałem od początku całą uprawę i jestem mega zadowolony z przebiegu, U ciebie wszystko czysto pięknie przewiewnie. Życzę sytych topów i mocnych rozkoszy AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Lecz zgłaszam się do specjalisty o radę przepraszam, że się tak podpinam bo dopiero swieży na tym forum. AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE uzyskałem 1 pestke i postanowiłem ją zasadzić, PRZYZNAJĘ SIĘ AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE definitwynie brak pojęcia jak co i po co, z ogrodniczego doświadczenia wyrosło coś takiego. Podlewka naturalna + jak mam tylko okazje ( 3-4 dni ) nawóz to tylko mieszanka z Końskiego obornika ( same bobki )

I co dalej ? Proszę o pomoc AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE bo coś bym chciał z tego ukręcić AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Roślina kwitnie wiec teraz potrzeba jej nawozu z przewaga p i k bo widać po liściach że ma braki.Pozdrawiam Mroczny
    Pomogłem? Postaw blanta

20. Post #20
    Fajnie lecisz tez mam kilka podobnych odmian, choc trochę karloware są, ale idą git i zapaszek tez fajny odczuwalny z dalekaAK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE Pozdro

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl