Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Kolego z czasem zmieni nie do poznania AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE co jakiś czas zaglądnąć do słoika i będzie dobrze AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

2. Post #42
    Ja daje kilka mocno wysuszonych skórek pomarańczy w środek i na górę słoika i jak się otwiera to pachnie cytrusami.

3. Post #43
    Dobraa już wszystko za mną, wyszło 11 słoików, z czego 4 to AK i Amnesie łatwo było je odróżnić bo wiadomo intensywniejszy zapach i jaśniejsze.
    Myślałem że już po wszystkim ale na spocie mam jeszcze passiona AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE I kurde chyba jutro robie kose myślę że doszedł w część, jak go widziałem 3 tygodnie temu to miał z 1.70m i zaczynał kwitnąć, nie ma co się czaić od poniedziałku przymrozki mają być. Napiszę wkrótce ile wyszło wszystkiego, sporo spleśniało niestety jebana pleśń się rozprzestrzeniała trzeba było dokładnie oglądać. Powiem wam że jakościowo jest super, tylko że ten zapaszek mnie dołuje wiadomo że taki jest out, ale nie da się jakoś tego polepszyć? AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE Jutro zakończę FR resztą zdjęć. Trochę mało odpowiedzi ale po co one jak wszystko ładnie leci AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-21919258_314037005734663_1521862517_n.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-21931703_314037002401330_1169898147_o.jpg
    Boże, użycz mi pogody ducha,
    Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
    Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
    I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

4. Post #44
    Bracie, ile wyszło ci gram z tego wszystkiego? AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

5. Post #45
    już nie ma ;d
    ale coś 160
    czemu growera nie dostałem ani nic?
    Boże, użycz mi pogody ducha,
    Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
    Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
    I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

6. Post #46
    Cytat Zamieszczone przez dymsoN Zobacz posta
    już nie ma ;d
    ale coś 160
    czemu growera nie dostałem ani nic?
    za jedną uprawę? możesz dostać blanta, uśmiech admina odciśnięty w betonie, uzywaną oponę do stara i ostrzałkę do brzeszczotaAK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    a tak serio to gratulacje i do nastepnej uprawy
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl