Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez John Pronto Zobacz posta
    Obejrzałem od początku całą uprawę i jestem mega zadowolony z przebiegu, U ciebie wszystko czysto pięknie przewiewnie. Życzę sytych topów i mocnych rozkoszy AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Lecz zgłaszam się do specjalisty o radę przepraszam, że się tak podpinam bo dopiero swieży na tym forum. AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE uzyskałem 1 pestke i postanowiłem ją zasadzić, PRZYZNAJĘ SIĘ AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE definitwynie brak pojęcia jak co i po co, z ogrodniczego doświadczenia wyrosło coś takiego. Podlewka naturalna + jak mam tylko okazje ( 3-4 dni ) nawóz to tylko mieszanka z Końskiego obornika ( same bobki )

I co dalej ? Proszę o pomoc AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE bo coś bym chciał z tego ukręcić AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Kup sobie substrala do pomidorów, ma dużo K teraz to jak znalazł.
    Braki ma bo trybi, plus deszcze i braki w donicy
    Nawóz który obecnie stosujesz nie nadaje się.

2. Post #22
    Juz sie nie moge doczekac kosy AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Dziena mordy ;)
    Boże, użycz mi pogody ducha,
    Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
    Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
    I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

3. Post #23
    Siemanko.
    Wpierdalam się w butach AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Cały czas na burzy kwiatów cisne, mam problem gdyż nie mam zbytnio
    gdzie tego wysuszyć a słyszałem że musi wisieć tydzień tak wiecie do góry nogami AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

4. Post #24
    Krzaki masz fajne, soczyście zielone i rozkrzewione, słońca im nie brakuje, dobre miejsce. .... . U mnie coś poszło nie tak.....AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

5. Post #25
    Dobra miejscówka a kwiatki fajnie się mają pozdro AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez dymsoN Zobacz posta
    Siemanko.
    Wpierdalam się w butach AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Cały czas na burzy kwiatów cisne, mam problem gdyż nie mam zbytnio
    gdzie tego wysuszyć a słyszałem że musi wisieć tydzień tak wiecie do góry nogami AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

Może się wysuszyć szybciej,ale im dłuższe suszenie tym lepiej.
    Mi się suszyło 3 dni z indoora, trochę za szybko i musiałem lekko zwiększyć wilgotność zanim pójdą do słoja.
    Dobrze idzie.

Ps. Wrzucaj na galerię forumową a nie na fotosika AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Pozdro AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

7. Post #27
    Nie moge tam wrzucać.
    Mi chodzi wariaty że nie mam miejscówki na suszenie :/
    Ale pięknie rosną, bardzo spore są jak na Automaty AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Dumny jak VEGETA AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

8. Post #28
    Cytat Zamieszczone przez dymsoN Zobacz posta
    Mi chodzi wariaty że nie mam miejscówki na suszenie :/
    Zostaje jakaś bardzo zaufana mordka, która wie o twoim hobby/uprawie i odpalisz mu coś jak ci udostępni miejsce.
    Jeżeli nie masz takiej osoby to nie wiem, kombinuj ale bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

9. Post #29
    Zdrowe,fajny spot z dużymi możliwościami,też w tamtym roku miałem taki problem,że nie miałem gdzie suszyć większych ilości.

Może piwnica? Altana na działce? Jakiś strych,schowek,pomieszczenie gospodarcze lub
    tak jak kolega wyżej pisał możesz komuś odpalić jakiś procent za wysuszenie ale musi być to zaufana osoba.

10. Post #30
    Suchy lód, to nie drogie raz dwa i po sprawie

11. Post #31
    Siemanko, fotki robione tydzień temu, przychodzi czas kosy. Nie mam miejscówy na suszenie, moge suszyć w kartonach po butach i w jakieś torbie w szopce?
    Nie wpierdoli się wilgoć itd?
    Przy podlewaniu jedną nóżką się zerwała :/ ale nic się nie stało.
    Co myślicie jak to efektywnie wysuszyć taką ilość..

AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-1.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-2.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-3.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-4.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-6.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-7.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-8.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-10.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-11.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-5.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-9.jpg

12. Post #32
    Ref

13. Post #33
    Wszystko git. Wczoraj skosiłem 3 pomidorki. Ak, Amnesie, I coś tam nie wiem
    Całą noc leżały w workach mocno zbite, gdzie nie gdzie się plecha wjebała najbardziej przy samych szczytach, ciekawe czy to też nie przez pogode.
    Mam i lokum idealne. Dziś pójdzie pod kose reszta plantów. Zostawiam tylko pasiona który dopiero zaczyna kwitnąć a już ma 1.5m
    Moja zwięzła i szczegółowa FR dobiega powoli końca AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-21552285_1413954062052509_2113927529_n.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-21552505_1413954178719164_567444397_n.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-dobre.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-zgnite.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-liscie.jpg AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE-21552350_1413954122052503_1064517384_n.jpg

14. Post #34
    Widzę,że miejscówę ogarnąłeś na suszenie,one już były trymowane? Z takimi liśćmi je zostawiasz?

15. Post #35
    Jutro ewentualnie poprawie, ale stwierdziałem że nic się nie stanie jeżeli zostaną dłuższe liście.
    Dziś byłem i skosiłem reszte. Został tylko passion. Jestem bardzo zadowolony z ilości.
    Napiszę ile wyszło z szystkiego suchego. Powiem wam że jestem bardzo zaskoczony tymi Automatami, urosły bardzo spore i zbite.
    Pleśń gdzie nie gdzie się wjebała, była nie widoczna... tamten tydzień i te deszcze... Ale i tak się cieszę AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE
    Słuchajcie, bo tam na strychu jest strasznie ciepło, jak długo to ma tam wisieć?
    Zanim wpakuje je w słoik to muszę to całkowicie wysuszyć czy jak

16. Post #36
    Musi byc suche tak zeby sie łamalo pod dachem szybko powinno wyschnac i do słoja,AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE troche słabo trymowałes bedzie smak niebardzoAK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

17. Post #37
    Dotrymuje jak się wysuszy i będzie git AK 47 AF (x2) WHITE WIDOW x BIG BUD AF|BIG BUD XXL AF| INNE

18. Post #38
    Więcej liści, lepszy high....

19. Post #39
    Zapach jest cos nie tak, mozna cos dorzucic do słoja aby byl jakis zapaszek??

20. Post #40
    Zapach mógł przejść z liści bo słabo je trymowałeś.

Z czasem powinien się zmienić,otwieraj co jakiś czas słoik. Najpierw codziennie ,potem co parę dni i co parę tygodni.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl