Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76
  1. Post #61
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    ---UPDATE---
    Wkońcu jako tako uporałem się z pleśnia... nie wiem czy przyczyną były środki (previcur i SWITCH) czy kilka dni dobrej pogody. Dzisiaj daliśmy nawóz i poobrywaliśmy kilka liści.
    Siatka wkońcu zdjęta i całkiem ładnie bedz niej to wszystko wygląda BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY. Zcieliśmy 4 malutkie cheesy. Myślę, że plony dopiero pod koniec sierpnia.
    Znalazłem takie coś na necie... ciekawe jakby to się miało na chujową pogodę??!! POOOZDRO!
    BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667

2. Post #62
    Witam, z tych 4 malutkich auto (gratisy) które najwięcej brała plecha wyszło suchego 40g, topy słabo związane bo za wcześnie ścięte, ale lepsze to niż nic...
    Poszło do słoja... niech leży.
    Także jeśli można to tak nazwać to są to PIERWSZE PLONY BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY POZDRO, UPDATE gdzieś na początku tygodnia!

FOTORELACJA OUT '17

3. Post #63
    zawsze coś mordo BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY i swoje BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY smacznego BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Z Fartem!

4. Post #64
    Ja to nie pale już, paliłem ponad 10 lat dzień w dzień BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Dziekówka!
    FOTORELACJA OUT '17

5. Post #65
    ta folia mogłaby szelescic na wietrze oraz zwracac uwagę z góry inna sprawa jak spot pewniak 100% to myślę że robiłoby to robote, jakby jeszcze niżej były dziurki niż po całości przy samej górze, by deszczu mniej wpadło do grubych topa

6. Post #66
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    ta folia mogłaby szelescic na wietrze oraz zwracac uwagę z góry inna sprawa jak spot pewniak 100% to myślę że robiłoby to robote, jakby jeszcze niżej były dziurki niż po całości przy samej górze, by deszczu mniej wpadło do grubych topa
    Za rok odjebie coś na tym patencie. pozdro
    FOTORELACJA OUT '17

7. Post #67
    ---UPDATE---

Wszystko idzie do przodu. Powiem Wam, że Previcur doglebowo+ oprysk previcur i SWITCH zrobiły robote... 0 pleśni.
    Topy robią sie solidne, twarde... Koło spota zapierdala już nieźle...
    Jedno auto obstrzygłem, za tydzien może zetne.

Tutaj ananasek jeszcze nie zakwitł ( chyba paf ) ja mam 186 bez kapelusza

Tutaj ThinkDiffrent

FOTORELACJA OUT '17

8. Post #68
    Będzie co kopcic BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY nie myślałes aby poucinac liście by zwiększyć przewiew? Tak na wszelki wypadek

9. Post #69
    ładnie idzie BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY już nie długo BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Z Fartem!

10. Post #70
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Będzie co kopcic BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY nie myślałes aby poucinac liście by zwiększyć przewiew? Tak na wszelki wypadek
    Tak jest! zrobie to pod koniec tygodnia. No i jeszcze dam niektórym żarełka pk13/14+cannaboost bo tak myśle że niektóre to z 2-3 tyg jeszcze spokojnie. pozdro
    FOTORELACJA OUT '17

11. Post #71
    Witam, pogoda znów ine dopisuje... nie mieliśmy wyjścia.Wszystko poszło pod kose, no zostały tylko 1 półauto i nonamy.
    Złapała nas przy tym niezła ulewa... Narazie leży to na podłodze, ale jutro to ogarnę. Jak wyschnie zrobie podsumowanie tegorocznej fotorelacji.
    P O Z D R O!

FOTORELACJA OUT '17

12. Post #72
    nowy wystrój BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY jak nie było wyjścia to trzeba reagować BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY dobrze jest BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Z Fartem! BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

13. Post #73
    Czekam z niecierpliwością na podsumowanie. U mnie w tym roku rośnie kilka sezonów i późno wsadzonych auto ( 15 lipiec) już pięknie kwitną ale nie wiadomo co z tego będzie. Pogoda u mnie jeszcze nie najgorsza. Gorzej ze zwierzętami na spocie :/

14. Post #74
    Cytat Zamieszczone przez -RaStA- Zobacz posta
    nowy wystrój BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY jak nie było wyjścia to trzeba reagować BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY dobrze jest BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Z Fartem! BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    Z naturą nie wygrasz, pozdro mordziaty!

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Tsubasa Zobacz posta
    Czekam z niecierpliwością na podsumowanie. U mnie w tym roku rośnie kilka sezonów i późno wsadzonych auto ( 15 lipiec) już pięknie kwitną ale nie wiadomo co z tego będzie. Pogoda u mnie jeszcze nie najgorsza. Gorzej ze zwierzętami na spocie :/
    Trzymam kciuki, dzięki!
    FOTORELACJA OUT '17

15. Post #75
    Haha i nie ma dojścia do lodówki,jakieś linki by Ci się przydały BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY a podsumowanie zrób jak wszystko zetniesz,ogólnie zajebisty plon BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

Ps. Blantów dalej nie mogę kurcze dawać,nie wiem co jest z tymi ustawieniami.

16. Post #76
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    Haha i nie ma dojścia do lodówki,jakieś linki by Ci się przydały BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY a podsumowanie zrób jak wszystko zetniesz,ogólnie zajebisty plon BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

Ps. Blantów dalej nie mogę kurcze dawać,nie wiem co jest z tymi ustawieniami.
    Haha schudne troche bo 108 na wadze już BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY wbije tam dziś z suszarką na pranie ;)
    FOTORELACJA OUT '17

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl