Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 76
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Mark, zobacz sobie ich wczesniejsza fr. Druzyna to druzyna, doszli do konca i nie bylo problemow. Piona

2. Post #42
    Cytat Zamieszczone przez ObitoPlay Zobacz posta
    Mark, zobacz sobie ich wczesniejsza fr. Druzyna to druzyna, doszli do konca i nie bylo problemow. Piona
    Dzieki koluniu za to że stanąłeś w obronie! Szacuneczek na dzielni! piona
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667

3. Post #43
    Piękny ogródek,dobrze wam idzie BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY a z pomagierem zawsze wesoło BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

4. Post #44
    Na plesn kup previcur wal doglebowo plus oprysk topsin/previcur...fajny zagsjnik juz sie zrobil BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

5. Post #45
    Z laska byles na spocie ;) Mazy mi sie taka zajebista sztuka naga na spocie pomiedzy wielkimi palami hihi. Ech rezal bym tam ja jak dzik ziemie heheheh. Ladne planty ale tak jak piszecie af dobry jako dodatek. Sezony to jednak podstawa. Paf ladnie mi sie zapowada wiec to jest dobra droga. Pozdr

6. Post #46
    Super te auta macie...grube pałki będa BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY yhyh

ile ziemi dawaliście pod automaty?

7. Post #47
    A fajny masz zegarek ;)

8. Post #48
    Cytat Zamieszczone przez Modliszka Zobacz posta
    Super te auta macie...grube pałki będa BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY yhyh

ile ziemi dawaliście pod automaty?
    Dzieki byku!
    Po półtora wora - 30L

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Z laska byles na spocie ;) Mazy mi sie taka zajebista sztuka naga na spocie pomiedzy wielkimi palami hihi. Ech rezal bym tam ja jak dzik ziemie heheheh. Ladne planty ale tak jak piszecie af dobry jako dodatek. Sezony to jednak podstawa. Paf ladnie mi sie zapowada wiec to jest dobra droga. Pozdr
    To na co czekasz planty już masz... leć na densing jakąś dziewuche wyrwać BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    FOTORELACJA OUT '17

9. Post #49
    Za powaznie podchodze do zycie. Na balety nie chodze bo za stary jestem. Gdyby w tym kraju byl luz to wiadomo mozna jakas dziunie zabrac na tajemnicza wycieczke. Oczywisci musi jarac i dobrze ciagnac ;)

10. Post #50
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Za powaznie podchodze do zycie. Na balety nie chodze bo za stary jestem. Gdyby w tym kraju byl luz to wiadomo mozna jakas dziunie zabrac na tajemnicza wycieczke. Oczywisci musi jarac i dobrze ciagnac ;)
    ssak leśny BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    FOTORELACJA OUT '17

11. Post #51
    Łania ;)

12. Post #52
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Na plesn kup previcur wal doglebowo plus oprysk topsin/previcur...fajny zagsjnik juz sie zrobil BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    A kiedy zacząć z tym lecieć? dzieki! rośnij zdrów
    FOTORELACJA OUT '17

13. Post #53
    Zacznij gdy pojawia sie fajne kwiatostany...zrob oprysk topsinem za tydzien podlej previcurem plis oprysk topsin/previcur...powtarzaj te czynnosci co tydxien lub dwa.Oststni oprysk okolo 10 dni przed scinka...Masz bardzo ladne kwisty prxypomninaja mi moje auto z 3rd outdoor.Tak 3maj pozdRo BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

--- Dodano ---

Nie zapomnij przy kazdej wizycie wstrzasnac krzakiem z kropel deszczu...jezeli oczywiscie padalo BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

14. Post #54
    WItam, dziś szybka akcja. Musiałem jechać sam bo pomagier karmi niemców i ma zacier, a młoda po ostatnim mówi, że pierdoli te chaszcze i woli w domu posprzątać BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    Robią się fajne topki, ale już zauważyłęm kilka ognisk pleśni - powycinałem, będę za kilka dni to zrobie jak TSO pisał. Dałem nawozu, porobiłem kilka zdjęc i wróciłem...
    Pogoda po chuju,ciągle deszcz...jedno na plus że nie trzeba podlewać.
    Te żółte końcówki to od nawozu? Czy niedobór czegoś? Pourywałem też kilka całkiem żółtych, dużych liści. POZDRO!

BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

FOTORELACJA OUT '17

15. Post #55
    Wygladaja spoko,tylko musisz teraz pilnowac aby plecha nie zaatakowala mocniej,u mnie to ok 25% poszlo do smieci.Jak masz mozliwosc to pryskaj czyms na plesn i powinno byc Ok,bo z tego co widze to blizej niz dalejBLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

16. Post #56
    Kupiłem ten Previcur i jade jutro to wszystko porządnie spryskać.
    Stosować się do dawek z ulotki czy dawać więcej?

FOTORELACJA OUT '17

17. Post #57
    Dawka jak dla ozdobnych jesli o mnie chodziBLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

18. Post #58
    pryskaj pryskaj BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY ja popatrzę i może też kupię ten specyfik jak obecny się lipny okaże , póki co będę pryskal amistarem bo mam go rozrobionego

19. Post #59
    ----UPDATE---

Dzisiaj już z pomagierem. Duchota jak chuj, ale cego sie nie robi dla roślinek BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY Dotarliśmy z małymi przygodami BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    Powypierdalaliśmy troche topów, gdzie były ogniska pleśni, do tego pourywaliśmy duże wiatraki i żółte niepotrzebne liście.
    Topy spryskane Previcurem. Dodatkowo dałem doglebowo z wodą. Ogólnie jesteśmy zadowoleni jak na tą pogodę.
    Planty w różnym stanie FLO, jedna tylko nie kwitnie (pierwsze zdjęcie, i ona ma popalone końcówki) no i no name jeszcze nie pokazały płci.
    Zaczyna tam ładnie pachnieć. POZDRO!

FOTORELACJA OUT '17

20. Post #60
    Fajne rośliny ;). Chciałbym kiedyś takie mieć BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    "Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
    ~Mario Puzo

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl