Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 76
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez Klepany Zobacz posta
    Ciachaj szczyty i naginaj BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY ja dziś podszczypalem (supercopping) parę sztuk. Mi ppzmywalo markiera z kilku nożykow, zastosowałem zawieszki.
    PS. Widać, że im słońca nie brakuje. Pozdro
    No właśnie sie zastanawiam czy tylko nagiąć, automaty nie wybaczają BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    A słońce - fakt , jest non stop ( jak jest pogoda BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY ) Pozdroooo!
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667

2. Post #22
    No kurde ladny zagajnik ogarnoles,tylko pozazdroscic-PowodzonkaBLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    PS.A nie boisz sie ze ta siatka i doniczki nie sa za bardzo na widoku?

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez marcopolo Zobacz posta
    No kurde ladny zagajnik ogarnoles,tylko pozazdroscic-PowodzonkaBLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    PS.A nie boisz sie ze ta siatka i doniczki nie sa za bardzo na widoku?
    dzieki, nigdy nie można być pewnym na 100% dlatego ręki bym sobie uciąć nie dał BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    Ale spot naprawdę wporzo, siatka niebawem zniknie. ~
    W tamtym roku były same donice i kurewsko jebitnie zielona gęsta siatka BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY to dopiero jebało po oczach. Pozdro!
    FOTORELACJA OUT '17

4. Post #24
    ---UP---

Jak zwykle szybki UPdate. Pomagier zdjęty nadal. Nie miał siły iść to tylko po baniaku wody wzieliśmy żeby pustego przejścia nie robić. Mówi że bolerioze chyba ma hehehe
    Co do roślin... wiem, że automaty ale myślałem że większe porosną jak w tamtym roku. Lipna pogoda była także kokosów się w tym roku nie spodziewam. Kilka przeszła już na FLO.
    Będę za tydzień to dam gdzieś dalej te no-name w donicach. I ponaginam te co nie zakwitły jeszcze. W następnym roku pierdole... wale sezony lub półauto bo nie widze tego dobrze... POZDRO!

AK47
    BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

TD

AM

C+2.0

BlueCheeseXDieselRyder(półauto)

Ojebany cheese ale daje rade BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

noname

FOTORELACJA OUT '17

5. Post #25
    no elegancko Ci to idzie ziom BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    pogoda faktycznie macie zjebana ale jak na moje to spoko wygladaja te krzakuny...nie wazne jest jak idzie na wegu ;) Harvest sie liczy BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

6. Post #26
    Tylko po co te donice.. I szybciej wysycha , a jak wleje to zaraz bagno ... Też miałem faze na doniczki dwa lata temu i stwierdzam, że to w chuj nie praktyczne BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

Z fartem mordko BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    MASZERUJ ALBO GIŃ !

7. Post #27
    Cytat Zamieszczone przez Doctor Walter White Zobacz posta
    no elegancko Ci to idzie ziom BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    pogoda faktycznie macie zjebana ale jak na moje to spoko wygladaja te krzakuny...nie wazne jest jak idzie na wegu ;) Harvest sie liczy BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

W sumie ważne, że zdrowe... a chuj wie może zaskoczą plonem ;) Pogoda pipa sam wiesz jak jest BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez El Chapo Zobacz posta
    Tylko po co te donice.. I szybciej wysycha , a jak wleje to zaraz bagno ... Też miałem faze na doniczki dwa lata temu i stwierdzam, że to w chuj nie praktyczne BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

Z fartem mordko BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    W donicach są tylko cheese i no name. Zrobiłem tak bo myślałem , że automaty sie pokrzaczą bardziej i będzie mało miejsca (rok temu plecha atakowała - nie miały odstępu od siebie)
    Trochę podrosną i daje je kawałek dalej poza spota. Donice miałęm rok temu same, ale pewien botanik mnie namówił do dołów i jestem w chuj zadowolony. Pozdro mordziaty!
    FOTORELACJA OUT '17

8. Post #28
    Zagajnik robi się elegancki! Jeszcze trochę i siatki nie będzie widać BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY jak pomagierowi objawia się ta borelioza?
    ..a każdy z nas to szaman

9. Post #29
    Blejzi ja się zapytam bo wcześniej miałem ale z głowy mi to wyszło BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    ta siatka to na co ci? sarna przeskoczy, dzik to nawet nie ma co tam gadać, ślimaki to spidermeny to też dla nich pestka
    zając też przeskoczy BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    To na co ci to?

10. Post #30
    Dobre ogrodzenie sarna obejdzie dzik jak nie bedzie wystraszony tez specjalnie nie wejdzie caly las maja wiec na chuj mieliby sie meczyc z ta siatka ? Nikt nie bedzie w lesie ogrodznia z desek stawial BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

11. Post #31
    Nawet jak ta sarna lub inne zwierze zapach zieleniny wyczuje to i tak obojętnie ominie to zagrodzone miejsce?
    w sumie nie wiem, nie nigdy mi żadna sarna konopi nie ojebala

12. Post #32
    Niedługo ściągam tą siate. Zawsze to lepiej Z niż BEZ, pomagier osikał ją to zapachy trzyma hehe
    zwierzyna nie jest głupia i umie zwęszyć podstęp. WIdzi takie coś i trzyma sie z daleka.
    PS. Dodam że na tej miejscówie rok temu były legowiska wykopane (dzik lub sarna) , siaty nie było to były widać sarny kopyta, a teraz spokój więc jak coś działa to czemu to zmieniać BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Klepany Zobacz posta
    Zagajnik robi się elegancki! Jeszcze trochę i siatki nie będzie widać BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY jak pomagierowi objawia się ta borelioza?
    Nie no śmieje się bo chłop panikuje i mi ciągle linki wysyła z objawami, ale nawet kleszcza w tym roku nie miał. Ja już 2 wyciągnąłem i żyje.
    Coś mu sie dzieje, ale mam nadzieje że wydobrzeje bo gdzie ja takiego pomagiera znajde!?
    FOTORELACJA OUT '17

13. Post #33
    Witam, jak zwykle szybki UP, dzisiaj dla odmiany na spocie byłem z młodą (pomagier w pracy zatarty)
    Pozalewane drogi dojazdowem, trzeba było naokoło chodzić. Rośliny zdrowe, mają się dobrze.
    czekam tylko kiedy te no name jaja czy pipe pokażą, jeszcze z tydzień? POZDRO!

FOTORELACJA OUT '17

14. Post #34
    Zajebiście mordko ci to idzie piękne i zdrowe roślinki oby tak dalej BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY

15. Post #35
    czemu ich naginac majster nie chciałeś? bo widze dorodne

16. Post #36
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    czemu ich naginac majster nie chciałeś? bo widze dorodne
    Zastanawiałem się byku, ale wkońcu puściłem je wolno. Zobaczymy co z tego wyjdzie
    FOTORELACJA OUT '17

17. Post #37
    Siemanko! Tym razem z pomagierem!! Zachowywał się prawie wzorowo .. tylko ....
    Chcieliśmy doniczki z no nemami poprzestawiać, ale nie za bardzo było gdzie, pomagier patrzy, myśli... mówi:
    POMAGIER: To dawaj te spod siatki poprzesuwamy i doniczki w jedno miejsce.
    JA: Ale te spod siatki są w dołach BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY BLAZE's OUT#2 AUTO: 7xThinkDifferent, 7xAutoMazar, 5xCritical+2.0 + GRATISY
    POMAGIER: A no też fakt

Pozatym planty sie ładnie rozrosły, zaskoczyły mnie. Wszystkie kwitną. Największa ma 150cm i jest to chyba c+2.0 albo AM. Podlaliśmy pk 13/14.
    Oby kurwa pleśni było jak najmniej... Polecacie coś dobrego na pleśń? Topsin słabo dawał rade w tamtym roku. POZDRO!!

FOTORELACJA OUT '17

18. Post #38
    Zajebiste planty mistrzu !! ;) z farcikiem i do końca

19. Post #39
    do pomagiera - pamiętaj wrazie przypału kara jest dla obu ta sama.Także nie daj się wyhujać i zawijaj 50% tego ogrodu.
    Z FARTEM DO KOŃCA PANOWIE !

20. Post #40
    Cytat Zamieszczone przez mark Zobacz posta
    do pomagiera - pamiętaj wrazie przypału kara jest dla obu ta sama.Także nie daj się wyhujać i zawijaj 50% tego ogrodu.
    Z FARTEM DO KOŃCA PANOWIE !
    Kolego my tworzymy team! Wszystko fifti fifti! Pozdro!
    FOTORELACJA OUT '17

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl