Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 136
  1. Post #1

Gandalfowa Partyzantka. Mix.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema!

zacznę od tego, że będzie to najprawdopodobniej skromny outdoor, jako jedyny taki chyba od paru lat.
    ale uprawa tak mnie pociąga, że nie potrafię się powstrzymać Gandalfowa Partyzantka. Mix. aby nic w tym roku nie robić

skromny bo poprzez jeden pierdolony seed bank straciłem ok 100 planowanych zakupionych pestek, za lady ekspert zasrany tłumaczył że źle kiełkowane....

taki huj, bo zamówiłem nasiona od Pana Trawki i w jeszcze gorszych warunkach (bardziej wilgotnych i przemoczonych) mam kielkowalnosc 100%. Po 2 dniach... tutaj podziękowania za kilka nie planowanych kul Gandalfowa Partyzantka. Mix. które mnie napewno uratują może nie sezon ale mnie napewno i wręcz chce polecić firmowe kule z tego banku, zazwyczaj tego nie robię w stosunku do nikogo, ale podejście Pana Trawki z trawka seeds jest tego warte i to robię.

Obecnie na spocie mieści się 10x Bebook Special x Think Different te przeniesione z ina, plus 10 roślinek które zostały wcześniej wysiane.

Z czasem będę chciał dokładać roślin i miejmy nadzieję że do końca miesiąca coś wykombinuje, aczkolwiek na nic się nie nastawiam i na nic nie liczę .

Jak zwykle mam dużo do powiedzenia Gandalfowa Partyzantka. Mix., ale na obecny moment starczy z tych ciekawostek jak i zarówno farmerskich rozterek.

taka mam ziemię na spocie. Nie narzekam, foto jak było rok temu w tym miejscu jest na profilu w albumie out2016.

Dobra teraz rzut na te wyniesione

A tu skitrane w trawsku

2. Post #2
    W końcu zobaczę Twoją relacje, pozdro Gandalfowa Partyzantka. Mix.

3. Post #3
    Fajny masz spot, naturalny kamuflaż 100%. Miałem kiedys podobny, uważaj żeby małych nie zdeptać i nie zapomnij gdzie mniej wiecej są Gandalfowa Partyzantka. Mix. Powodzenia

4. Post #4
    dziekowka Gandalfowa Partyzantka. Mix. będę uważał, to przecież dzieci Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    i to czemu już nie masz? Spalony?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez ObitoPlay Zobacz posta
    W końcu zobaczę Twoją relacje, pozdro Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, narazie oka nie ma na czym zawiesić, trzeba zapierdalac hehe jak to tso gdzieś powiedział

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    i to czemu już nie masz? Spalony?
    Ta, ktoś sobie zrobił wysypisko śmieci obok i straż leśna czatowała aż wyczatowali mnie Gandalfowa Partyzantka. Mix.

6. Post #6
    Jakby te wyniesione byly takie duze od poczatku Gandalfowa Partyzantka. Mix. milo wreszcie na co popatrzyc ze swojej stajni. Dzieki wielkie...

7. Post #7
    cieszmy się i radujmy się Gandalfowa Partyzantka. Mix.

przyszły na świat bliźniaki z prototypowych testowych nasion z osa.

bardzo się ciesze bo pierwszy raz notuje taki przypadek u siebie Gandalfowa Partyzantka. Mix.

oby tylko nie wyszły z tych bliźniaków jakieś miernotny genetycze hehe he
    ale to nie zmienia faktu że nie zostaną pozbawione troski
    jutro pójdą na dworek, a nimi jak coś są te dwa małe wypizdki rosnące obok siebie w prawej dolnej części denka.

natomiast te trzy przed flakoniko-zasiekami to są duck footy af
    zresztą w praniu o wszystkim się przekonamy Gandalfowa Partyzantka. Mix.

ciąg dalszy dnia dzisiejszego

dobrze ze coś mnie natknelo aby odwiedzić moje miejsce

suka rozgoscila się na najbardziej zbitych topach, musiałem je ściąć by nie mieć strat.

Te głównie poszły

Te sucze córki trzymają wigor rosną, jedna spuchnieta i pleśni zero w porównaniu do tych co musiałybyc ewakuowane

Tutaj najmniejsze, takie fajne karzelki poza kolana ciut wyżej może do połowy ud, też musiałobyc coś uskubniete z ww powodów.

rzut ogólny, przedstawiam studnie roboczą z niej czerpie wodę gdy potrzeba zalać konopie na dniach zostanie przeniesione w inne miejsce

fajnie jest się upalic w takim miejscu, otaczająca nicość i masa roślin, dla mnie to taki mały ogród eden

miejsce przejdzie jeszcze kilkukrotnie zmiane otoczenia

pięknie pachną nuta owoców z taką nie przeniknioną energią zapachu świeżej trawy np trawnika w ogrodzie czy coś w ten deseń, a po wymiętoszeniu woń ta zmienia się w zapach który wydaje się być cierpki, gorzki ale nadal energiczny, zapach skórki mango mi to bardzo przypomina . jak wiatrak zawieje da się wyczuć też nutkę takiego śmierdzielka to nie jest zapach skunka, ale bardzo podobny. głęboki słodki, delikatny, odprezajacy i nie drażniący

pierwsza testowa wygolona Gandalfowa Partyzantka. Mix.

całość

nigdy nie zakładam rękawiczek, lepkie ręce i wchłonięty zapach żywicy w pościel, zapach na cały pokój, cudowne uczucie Gandalfowa Partyzantka. Mix.

--- Dodano ---

początek sezonu uważam za bardzo pozytywny, następny wpisik zrobię sobie jak wysadze

pierwszą partie nowych pocisków balistycznych które poszły na moczenie

8. Post #8
    Ale masz wczesny zbiór Gandalfowa Partyzantka. Mix.

9. Post #9
    to są te wyniesione BSxTD af , pierwszy raz tak robiłem, bo stwierdziłem że po co mam marnować kasę na prąd jak robotę może zrobić słońce, a z rezultatu jestem zadowolony. zawsze jakies kilkadziesiąt złoty w kieszeni np na nawoz itd, bardziej podchodzę z ekonomicznego punktu widzenia
    jeszcze myślę że będzie jedna partia.
    Te co zostały będą na dworze do póki nie zacznie ich plecha kolonizowac, zrobię im jakąś mieszankę z czosnku i innych specyfików, będzie musiało to wystarczyć, bo chemi na te pleśń się nie opłaca jak one już prawie prawie

10. Post #10
    Hehe poczatek sezonu a ten zniwa mam. Smacznego. Mi by sie nie chcialo z tym latac. Moze jak by mial dwadziescia lat. ;)

--- Dodano ---

Jaka masz glebokosc tej studni? Licz sie z tym ze jak sie zrobi sucho to z metr leci w zastraszajacym tempie.

--- Dodano ---

Jezeli chcesz gleboka studnie to potrzebujesz swider do odwiertow 250mm srednica i do tego rura pcv o srednicy 250mm. Z 10cm masz wtedy okolo 7 l wody. Wiec jak masz studnie ze 3m gleboka to masz luz ;) do tego pompka zanutzeniowa. Pozdr

11. Post #11
    witaj Filipku Gandalfowa Partyzantka. Mix. dziękuje za wpisik zaraz wszystko ładnie omówimy Gandalfowa Partyzantka. Mix.

Co prawda grubo po 20stce ale zapał do kombinatoryki jest z tym przenoszeniem. ja to powiem tak, źle wszystko zaplanowałem jeśli chodzi o cykl upraw gdybym pomyślał lepiej to od momentu kiedy kupilem te afy które wynioslem, to teraz miałbym już indor owy kołowrotek. myślę że głównie sytuacja mnie przytloczyla do tego stopnia że inwestycja w prąd aby ciągnąć dalej tą samą uprawę która wolno szła, właśnie zebrała żniwo. takie w postaci desperacji odnośnie decyzji wyniesienia ich nadwor

ta studnia kolego to prowizorka, wykopana na trzy cztery sztychy w dół, abym miał jak czerpać wodę
    jak każda spotowaa studnia wyschnie jak sam wspominasz, ale to trzeba letnich susz. jak pada, ale zadko to woda gruntowa trzyma się, tylko zamiast 3 sztychow trzeba zrobić 10. teoretycznie wiem gdzie może być woda na tym spocie przez cały czas, ale muszę znaleźć odpowiednie miejsce

Jakie to są koszta tych wynalazkow do wiercenia? jedna osoba to zrobi?

12. Post #12
    A po zlozeniu miesci sie w plecak. Mozna zamias aluminiowy przedluzek kuoic stalowe ciezsze.
    Gandalfowa Partyzantka. Mix.-20160926_123201.jpg

13. Post #13
    Rura 250mm pcv do tego zaslepka w niej dziura na waz i pompka zanurzeniowa. Ja mam teraz taka co na 15m wode podnosi.

14. Post #14
    dzięki za fajny pomysł, na obecną chwilę nie dam rady go wykorzystać ale za rok, może
    i wodę czerpiesz stamtąd ze studni na zasadzie zasysu powietrza jakbyś chciał np zwinąć komuś wahe z baku w aucie? Czy jak bo tutaj nie mogę się połapać

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Bebook Zobacz posta
    Jakby te wyniesione byly takie duze od poczatku Gandalfowa Partyzantka. Mix. milo wreszcie na co popatrzyc ze swojej stajni. Dzieki wielkie...
    przyjemność po mojej stronie Gandalfowa Partyzantka. Mix.

15. Post #15
    Do tego mam programator zbudowany z czesci bez problemu dostepych. Programator jest czasowy. Ustawiasz sobie cyklicznie w jaki dzien tygdnia o jakiej porze. Teraz mam tak ze 4 razy w tygodniu o 19:00-19:01. Przez minute podelwa sie na raz 12 i 14 roslin na 2 spotach. Srednio dostaja po 0.5 do 1 l wody. I bardziej plasko tym lepiej mozna ustawic zeby rowno bylo. Butelki w ziemi przy krzaczka podlaczone sa do weza za pomoca rozdzielaczy takich do akwarystyki. Duzo pisania. Efekt jest narazie jest mokro ale jak sie zacznie susza to bedzie grubo.

Napedza to pakiet li-ion 14.8 v od 7 do 9Ah. To zalezy jaki pakiet zaladuje do programatora. Na 2 tygodnie starczy zeby na 2 min wlaczyc podlewanie codziennie. Studnia tez beczke tankuje automatycznie. Tak samo. Pompka zanuzeniowa na 12v. Poogladajcie sobie filmy na yt.

--- Dodano ---

16. Post #16
    serwusik, konopne towarzyszki i konopni towarzysze

galdalfi gruby update Gandalfowa Partyzantka. Mix.

8.06

dxisiaj zająłem się przygotowaniem poletka pod ~60 o.g kush af

-----

zająłem się pozyskiwaniem ziemi z poprzedniego sezonu

po 1h roboty wydobylem tyle, później było jeszcze więcej, ziemia z różnego rodzaju trawami i chwastami po to aby w późniejszym czasie odnowilo się naturalne poszycie roślinne spota

przed rozgrabieniem zgromadzonej gleby

po

----

9.06

10x Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant x Congolese

10.06

Og Kush af

11.06

afy c.d

za jakies 3 dni je wysadze

dzisiaj przygotowałem może z metr kwadratowy może ciut więcej ziemi pod rośliny

natomiast tutaj po lewo poletko pod Guerilla'e póki co w dniu dzisiejszym wkopalem 8x donic

Tutaj w tym kwadracie rośnie 15x af

no ogródek gandalfa powoli zaczyna jakoś wyglądać Gandalfowa Partyzantka. Mix.

3/4 suszu pozostała 1/4 jeszcze dogorywa

I bym zapomniał susz z wcześniej ścietych tych awaryjnych z powodu pleśni
    Te listki wbrew pozorom w niczym nie przeszkadzaja są w 75% oblane mlekiem, w zasadzie sobie je pale i czuję się zacnie upalony. Kwiatki pójdą na deser Gandalfowa Partyzantka. Mix.

struktura nawet przyjemna, zbita ale lekka, mocą wynagradza. nie trzeba dużo spalić by odleciec na godzinkę czasu po jednym korku. zapach zdecydowanie cięższy niż u bs. delikatnie można wyczuć zapach piżma

To palenie klepie mnie najlepiej ze wszystkich wyprodukowanych w tym roku. haj stabilny, mocny, upierdalający, długo trzyma, około godziny. siada na oczy, pierwsze chwile to natychmiastowe uderzenie po 10minutach efekt spiętrzającej się jeszcze większej bomby. gdy jest szczyt czuć coś w rodzaju blogiej energicznej relaksacji, która lekko schodzi z głowy na ciało.
    im wiecej tym, jest ciężej dla umysłu i ciała. jeśli chodzi o nastrój to czuje takie wyjebanie, nic mnie nie rusza nic mnie nie obchodzi, można zapomnieć o obowiązkach, humor wskoczył na plus, faza taka energiczna w tym sensie że chciałoby się jarac i jarac, bez opamiętania, ale taki plus że nie nadchodzi tak od razu cos w rodzaju nokautu, tylko po czasie i to dłuższym czasie. Zioło zapewnia mi różne przeżycia. wydaje się że minęło 15min, a tak serio już grubo po 50po . nie da rady zasnąć bo wewnętrzny natłok odczuć skutecznie nam to uniemożliwia. po dwóch godzinach jarania czuje się średnio głodny.

skala porównawcza to zapalniczka ta duża bicowa

12.06

dzisiaj jednak postanowiłem je wysadzić

łącznie na spocie jest już ok 80 afow z tymi co były już wcześniej, i 16 sezonów

teraz czekać tylko na gift który ma przyjść tu będzie niespodzianka bo sam nie wiem ile będzie, myślę że w 100x af zamknę watahe afow

narazie slabo widać ale cierpliwości

Falncowałem je z takim korzeniem

Tutaj te mini poletko z 15 afami jedne starsze drugie młodsze

Zabawy z wkopywaniem donic ciąg dalszy

Do każdej donicy klade mech, aby trzymał wilgoć w upalne dni, do czasu jak korzenie dojdą do niego on zdąży się nieco rozłożyć i też zapewni pokład substancji organicznych

Rzut ogólny

Rzut ogólny na partyzancki kamuflaż poletka z wysianymi afami , który będzie modyfikowany przez cały sezon

A tu skitralem te afy wyniesone (ich nie liczę jako ogół roślin na spocie)

--- Dodano ---

a tutaj truskaweczki Gandalfowa Partyzantka. Mix. z własnych legalnych ogrodniczych batalii

po kilku dniach harówki na spocie należy się garniec

17. Post #17
    Widze grubo lecisz Gandalf.Też marzy mi się taki out ale niestety mieszkam w blokowisku i zostaje niestety tylko skromny indorek. Z fartem do końcaGandalfowa Partyzantka. Mix.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Mroczny Pomiot Zobacz posta
    Widze grubo lecisz Gandalf.Też marzy mi się taki out ale niestety mieszkam w blokowisku i zostaje niestety tylko skromny indorek. Z fartem do końcaGandalfowa Partyzantka. Mix.
    dzieki Gandalfowa Partyzantka. Mix.,to nie jest szczyt możliwości, ale ciesze się.
    bo w tym roku nic nie miałobyc organizowane, zawsze tam coś na plus plonu będzie.
    to rowerek kolego w ruch i w dzicz Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    outdor ma swój specyficzny klimat nawet jak miałbyś i nawet zaplantowac z 3 rośliny

19. Post #19
    Na outcik trzeba mnieć czas a u mnie ostatnio niestety coraz mniej czasu.Będę śledził fotorelke z ciekawością.Powodzonka i obfitych zbiorów życzęGandalfowa Partyzantka. Mix.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293

20. Post #20
    Gandalf muszę przyznać,że bardzo pracowity z Ciebie człowiek,tyle roboty na spocie oraz spory ogródek z warzywkami no i konkretnie opisana fotorelacja,jestem pod wrażeniem Gandalfowa Partyzantka. Mix.

Nie wiem też jak Ty to robisz z tymi maluchami na jednej kupce,że ich im nie uszkodzisz korzeni Gandalfowa Partyzantka. Mix.

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl