Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 121 do 136 z 136
  1. Post #121
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Ładnie ładnie gratuluję skończonego sezonu outdorowego. Zapasy na zimę zrobione jak nic Gandalfowa Partyzantka. Mix.. Jakieś ogólne podsumowanie sezonu będzie? Pozdrawiam Mroczny.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html

2. Post #122
    oj nie nie , nic z tych rzeczy .ta cała fotorelacja to już biała księga od początku i wg mnie nie trzeba nic na koniec pisać (podsumowywać) , bo starałem się robić to na bieżąco pod każdym fragmentem.
    jedynie to zdjęcia macro , bo tego znowu brakło . i sr jak wyjme za miesiac zioło do jarania .
    pozdrawiam.

3. Post #123
    Ile wyszło suszu łącznie?

4. Post #124
    wiesz co , powiem ci ze nie mierzyłem żadnej ścinki bo nie mam wagi w swoim posiadaniu od jakiegos czasu i jakoś mnie nie ciągnie żeby ją nabywać w nadchodzącym czasie , narazie jest nie potrzebna więc nie chce zabardzo kusić losu
    a kuchenna jest zajechana

5. Post #125
    No mam nadzieje ze w przyszlym z polowy tego co posiales bedziesz mial znacznie wiecej i lepsze.

Pozdr
    GR

6. Post #126
    dlaczego tylko afy nie lepiej bylo by pare pafow i wynik byl by podobny
    zycze smacznego Gandalfowa Partyzantka. Mix.

7. Post #127
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Rider Zobacz posta
    No mam nadzieje ze w przyszlym z polowy tego co posiales bedziesz mial znacznie wiecej i lepsze.

Pozdr
    GR
    zrobie wszystko by tak było, z 20 og w afie na bank będzie tyle że po 10-14 dniach vega i dopiero na spot , wtedy gr będziemy mogli pogadać o przydatności tej odmianki w środowisku nie fest na słonecznionym
    dziękuje i z fartem Gandalfowa Partyzantka. Mix.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez APACH Zobacz posta
    dlaczego tylko afy nie lepiej bylo by pare pafow i wynik byl by podobny
    zycze smacznego Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    nie wiem co mnie skłoniło na afy .. jesli masz na mysli ten sezon, może to że rok temu miałem dużo pestek wytrzymałych afów pod polski klimat i moje wujowe warunki oświetleniowe i dały rade Gandalfowa Partyzantka. Mix. , te obecne nie bo te ze zdj były wrzucone w ziemie i zero opieki i podlewania odżywkami...
    i ogólnie rzecz biorąc , Kraina Bambusów nazwałem ten spot , bo w tyczki rosną Gandalfowa Partyzantka. Mix. jak jest mało światła stąd ten bambus Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    za rok 75% pafow
    dziękówka i z farcikiem Gandalfowa Partyzantka. Mix.

8. Post #128
    Gandalfowa Partyzantka. Mix.

tak jak wcześniej się zarzekałem że jeszcze wstawie podglądowe foto palenia z tych tac wyżej i też tak robię .

rozdrobnione palenie bez tych głównych łodyżek, w takiej postaci jest przechowywane .

w porównaniu do indoorkowych zdjęć podglądowych z wczoraj te outowe topki są mniej zbite, jest też trochę żywiczki
    bardzo wszystko ładnie składa się na smak i zapach dymu.

tak wyglądają topki po sekcji całego topka

---

9. Post #129
    A z mocą jak ? Pewnie powalająca ? Gandalfowa Partyzantka. Mix. ps . Piękny widok Gandalfowa Partyzantka. Mix.

10. Post #130
    dzięki januszu Gandalfowa Partyzantka. Mix. zapomniałem o ostatecznym werdykcie moc/odczucia
    więc zatem tak i jest.

ja to sobie losuje palenie, wkładam ręke w słoik chwilę wyszukuje i wbijam jarunek w lufke.
    palenie jest różne , jak wynika z tych zdjęć wyżej .
    jedne jest inne ,kolejne też inne . drugie ,mniej obfite w składniki odżywcze Gandalfowa Partyzantka. Mix. ,a trzecie w więcej to samo z wyglądem i poczęści działaniem ze względu na jakby "stopień" dojrzenia , jesli jest to dobre stwierdzenie tak w ogóle .
    ale dzisiaj akurat zdymiłem płuco tym siuwaksem , tutaj niżej do wyobrazenia skala taka odpowiadająca mocy automatu .

podkurwjające palenie , energiczne przy pierwszych chwilach po załadowaniu.
    zdecydowanie nie do sklepu bo sprawia mi wrażenie jakby nieogaru , a tylko po zapalniczke ide
    stąd w sklepiewjeżdża wkrętka że każdy jest potencjalnym pacjentem którego trzeba by obczaić a zarazem skupić jego wzrok np na mnie.
    tripowaty wjazd z nutką psychodelizmu potęguje mi przez chwile zaoszczenie się paranoi.
    po chwili, może kwadransie" wjeżdzam" w kraine cieni, głupio przyśpieszam kroku.
    co samochód wrzucam na ogarnięty krok , później znowu to samo , zeby byc szybciej w domu
    nie lubie takiego palenia gdy musimy ogarniać jakieś czynności ... napewno ja

ogólnie jedne z moich ulubionych z tego co zachomikowałem (te podłużne) takich z 5 wiadrowych hitów na pewien czas jest satysfakcjonujące

smakowo zostawia w gardle na podniebieniu w każdym bądź razie ,tam chwile po zapaleniu taki delikatny słodkawy smak, który jest zarazem jakby gorzki ale przyjemny . też fajne odczucie.

podglądowe fotki tego co jest wtłaczane do płuc.

czasem takie się trafią, te też preferuje Gandalfowa Partyzantka. Mix.

dopalam taki. zdecydowanie luźniejszy na fazie .
    bardziej upierdalający , ale ciało mniej głowe . jedkaże też robi swój odzielny harmider o tak to się przedstawia.
    bardziej cierpki , kaszlasty ale smaczny .

fotorelacje uważam za zakończoną.

11. Post #131
    To ty grasz w taka rosyjska ruletkę z tym słoikiem, albo klepnie albo klepnie w huj Gandalfowa Partyzantka. Mix. fajnie te topki wyglądają takie mało zbite ale świeca jak psu jajca, smacznego Gandalfowa Partyzantka. Mix.

12. Post #132
    o ty grasz w taka rosyjska ruletkę z tym słoikiem, albo klepnie albo klepnie w huj
    użyłeś chyba najlepszego określenia tego procederu Gandalfowa Partyzantka. Mix.

13. Post #133
    Rozpisales się ziomeczku , to dobrze jak klepie dobre palonko masz nie trzeba próbować żeby stwierdzić po samym wyglądzie widać smacznego i do następnego Gandalfowa Partyzantka. Mix.Gandalfowa Partyzantka. Mix. pozdro !

14. Post #134
    Ta widac ze Gandalf dolaczyc do grona unoszacych sie 10cm ponad chodnikami ;)
    Noifajnie ...

Pozdrawiam
    GR

15. Post #135
    wszystko ładnie pięknie, tyle że w tym tępie zapas się skończy pod koniec miesiąca... to mnie przeraża ale niebawem ścinka spod dachu moze jakoś w połowie stycznia i zapas mi sie do następnej ścinki jakoś zrobi...
    no i dziękowka a ty za rok myślę będziesz 2m nad ziemią z tymi planami co masz no i tego też zycze Gandalfowa Partyzantka. Mix.

16. Post #136
    Oj to nie dobrze u mnie zapas od 2010 nigdy sie nie skonczyl i mam nadzieje ze tak bedzie do konca moich ...

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl