Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 136
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Dopuki sciany nie beda trwale bedzie sie obsowac. Wes sobie ze 3 wiaderka odetnij im dna i wstaw do studni jako kregi mozesz je polaczuc opaskami zaciskowymi robias na krawedziach otwory. Potem przykryjesz od gory i bedziesz w kolo wykonywal taniec szczescia ;)

2. Post #42
    El chapo kurka wodna szkoda żeś ty wcześniej nie zajrzał i tego nie powiedział bo właśnie na wigorze chwastów mi też bardzo zależy a do tego czasu jakie by wyrosły
    ogólnie mam w planach kupić jakieś trawsko przemysłowe nie wiem jak to nazwać Gandalfowa Partyzantka. Mix. co rolnicy na kiszonkę bądź pokarm kosza za każdym razem jak dojrzeje

3. Post #43
    Bedzie sie obsowac dopuki scian nie wzmocnisz. Poszukaj w kolo siebie 3 wiaderwk tak zeby byly dosc sztywne. Wytnij w nich dna tak zeby zostawic wzmocniony kantownik. Postaw jedna na drugie i masz kregi wzmacniajace. Gandalfowa Partyzantka. Mix.

4. Post #44
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Dopuki sciany nie beda trwale bedzie sie obsowac. Wes sobie ze 3 wiaderka odetnij im dna i wstaw do studni jako kregi mozesz je polaczuc opaskami zaciskowymi robias na krawedziach otwory. Potem przykryjesz od gory i bedziesz w kolo wykonywal taniec szczescia ;)
    dzięki bardzo za sugestie, zaraz następnym razem to wykonam i zobaczysz czy dobrze to "działa "
    Bo ja w tym to nie tak biegły jak Ty

5. Post #45
    Ty sory ale 2 razy napisalem bo pierwszego posta po odswiezeniu nie pokazal

--- Dodano ---

Im dasz wiekszej srednicy kregi tym wiadomo wiecej wody w srodku. Polecam na yt wpisac"odwiert w ziemi pod pompe reczna"

--- Dodano ---

Milej lektorki all hihi

6. Post #46
    Bardzo słaba pogoda tego roku na wczesne auto. Byłem dzisiaj u siebie i dwa auto które były wysiane razem z sezonami są już w póznym flo i widać że tego słońca im brakuje i częste deszcze duża wilgotność sprawiły że już zaczątki pleśni się pokazały...u ciebie chyba podobna sytuacja

7. Post #47
    Pogoda w tym roku kaszana ciesze sie ze mam tak malo automatow. Oby chociaz jesien byla laskawa.

8. Post #48
    pogoda Szfagier i Filip, też mi daje się we znaki mam obecnie 5 świeżo roślin które zakwitly i mozolnie póki co idzie, ale panowie bądźmy dobrej myśli może jakos to będzie z tymi afami w naszych ogródkach najgorzej to z tymi twoimi szfagier bo jak mówisz w zaawansowanym flo są, to nieciekawie zdecydowanie
    dobry af typowy na outdor poradzi sobie jak rok temu było też hujowo a plon też zacny zbieralem

9. Post #49
    9.07

Dzisiaj zrobilem kamuflaż w wersji v1. 0 Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    ale to jeszcze nie koniec zabawy ze stylistyką

Gandalfowa Partyzantka. Mix.

A tutaj tam w oddali dosialem kolejne rośliny, później będą jeszcze kolejne ale to jak wykielkuje Gandalfowa Partyzantka. Mix.

10. Post #50
    Niektórzy już outdoorowy sort smażą, a ten jeszcze dosiewa Gandalfowa Partyzantka. Mix. No ale kto wie, może się opłaci Gandalfowa Partyzantka. Mix. Próbować zawsze warto, powo Gandalfowa Partyzantka. Mix.

11. Post #51
    No ja już do końca maja miałem wszystko zawiezione na spoty Gandalfowa Partyzantka. Mix.

12. Post #52
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Niektórzy już outdoorowy sort smażą, a ten jeszcze dosiewa Gandalfowa Partyzantka. Mix. No ale kto wie, może się opłaci Gandalfowa Partyzantka. Mix. Próbować zawsze warto, powo Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    Mistrz Bebook powiada że dojdą jego afy ale będą mniejsze i będzie problem z plesnia
    na pleśń coś sie znajdzie, tylko haczyk w tym jak bardzo mniejsze, jakby pogoda dopisała to nie byłby wcale pewnir takie mniejsze Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    W razie czego zrzucimy winę na Bebooka Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    I dzięki za dobre słowo

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    No ja już do końca maja miałem wszystko zawiezione na spoty Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    U mnie w tym roku sam chaos Gandalfowa Partyzantka. Mix.

13. Post #53
    Co Ci powiem Gand: ?
    Lux i też lecę z afami na out, cisza spokój i lekki dreszcz emocji.
    Obfitych zbiorów.Gandalfowa Partyzantka. Mix.

14. Post #54
    podziękował. największy dreszczyk to zacznie się przy sianokosach wg mnie, teraz owszem ale teraz to taki lajtowy
    szukałem teraz jeszcze raz fr twojej ale nic nie prowadzisz, pewnie też masz fajny zagajniczek
    również kibicuje choć nie widzę Gandalfowa Partyzantka. Mix.

15. Post #55
    Ja dzisiaj do wody rzuciłem 2 afy , jedna z nich to Beebok zobaczymy jak sobie poradzą Gandalfowa Partyzantka. Mix. kibicuje i zaglądam jak ci pojdzie z tak późnym wysiewem Gandalfowa Partyzantka. Mix.

16. Post #56
    Wynik z tej jednej rośliny, w postaci dwóch litrowych slojow w jednym jest upchane na chama po brzegi i nie mam na co narzekać, bo się z nikim na ilość nie ścigam Gandalfowa Partyzantka. Mix. i dla siebie samego na trochę starczy byleby do września Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    może połowa mniej nawet, drugiego słoika to ten popcorn o którym pisałem wcześniej

7.07 reszta zdj w poprzedniej aktualizacji

10.07

zioło trochę przeschlo, na noc suszy się przy oknie na dzień wkładam do słoja, za jakiś czas obetne listki teraz niech sobie będą, aby trichomow nie niszczyć na tym etapie . aby jak najwiecej thc zostało u nic się nie utlenilo . następnie dosusze je do tego stopnia by włożyć je na dłużej do kiszenia z systematycznym otwieraniem słoja by się nadawało już do spożycia

11.07

Fajne topy, zbite i pulchne, dobrze kopiące.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez FanZieleni98 Zobacz posta
    Ja dzisiaj do wody rzuciłem 2 afy , jedna z nich to Beebok zobaczymy jak sobie poradzą Gandalfowa Partyzantka. Mix. kibicuje i zaglądam jak ci pojdzie z tak późnym wysiewem Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    Dzięki młody, wzjamnie. też zbierz swoje i jak najwięcej Gandalfowa Partyzantka. Mix.
    póki co poczta polska leci w huj bo do wszystkich juz pakiet doszedł tylko ja czekam Gandalfowa Partyzantka. Mix.

17. Post #57
    Maskowanie partyzanckie Gandalfowa Partyzantka. Mix. Lecisz dobrze wariacie, a pytanie: Co polecasz najlepiej żeby zapobiec naszej kochanej pleśni? Pozdro!
    FOTORELACJA OUT '17
    http://forumnk.pl/32667

18. Post #58
    Nie ma zdjęć czy mi się coś zepsuło? :/

19. Post #59
    Cytat Zamieszczone przez BlazE Zobacz posta
    Maskowanie partyzanckie Gandalfowa Partyzantka. Mix. Lecisz dobrze wariacie, a pytanie: Co polecasz najlepiej żeby zapobiec naszej kochanej pleśni? Pozdro!
    Dzięki Blejzi, jest ok 4 piętra się robią 5 w trakcie i jeszcze nie kwitną, za jakiś czas będę je kładł

rok temu pryskalem kaptanem ale skuteczny na jakieś 70%
    na obecną chwilę muszę czegoś poszukać dobrego i też zarazem nowego
    wywar z czosnku nie pomaga bynajmniej ja nie zauważyłem pozytywnych aspektów

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Romualdo Zobacz posta
    Nie ma zdjęć czy mi się coś zepsuło? :/
    Wszystko ok
    jak będę robił upa to wtedy widać

20. Post #60
    15.07

og kush af

i reszta

nowa warstwa kamuflażu

sezony. obecnie z 65% z nich widzę nic jak tylko klony hehe, szkoda będzie je wpuszczać we flo wg mnie

inaczej sprawa z tymi wygląda

I na koniec jeden z afow który najlepiej kwitnie

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl