Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Słoneczna Hiszpania, czyli ogródek Tetrahydrokanabinolowego

1. Pochodzenie i odmiany nasion:
    Nasionka pochodzą od Bebooka (f2seeds.pl). Są to półautomaty.
    1 (Easy Sativa x LH) x BS i 1 Jamajka x BS.

2. Charakterystyka spota:
    Można powiedzieć, że to łąka. Ziemia głównie spotowa, z lekką domieszką uniwersalnej. Słonko grzeje przez cały dzień, cienia brak.

3. Planowane nawozy:
    Biohumus Uniwersalny i gnojówka z pokrzyw na fazę wzrostu. Na kwitnienie jeszcze się zobaczy.

4. Planowany trening:
    Może LST.

5. Która to moja uprawa:
    Nie pierwsza...

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:
    Chciałbym raz na tydzień, ale wszyscy wiemy, że różnie z tym bywa. Na pewno nie rzadziej, niż przewiduje to regulamin.

Roślinki po około 3-tygodniowym okresie przygotowań na parapecie trafiły na spota (27.05). Dziś zostały zasilone pierwszą dawką Biohumusa. Zjebałem trochę, bo w lekkim dołku je posadziłem, ale póki co żadnych opadów nie przewidują, więc myślę, że będzie spoko. Najwyżej później dosypie się jakiejś ziemi spod pokrzyw czy coś. Spot chroniony przed ślimakami przez mrówki, które mają kilka swoich baz na miejscu. Muszę jeszcze wokół roślin poukładać jakieś zabezpieczenia z badyli i patyków, bo słyszałem, że w okolicy grasują sarny.

Zdjęcie

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    No to powodzenia i relacje zdawaj, jak tylko bedziesz mogl.
    Pytanie nie do tematu: Jak tam sprawa z uchodzcami?

3. Post #3
    (Easy Sativa x LH) x BS
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-1.jpg

Jamajka x BS
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-2.jpg

Myślę, że nie ma co tu zbytnio się rozpisywać. Jakie rośliny są, każdy widzi. Liście z dołu jakiś niedobór pokazały, ale to już się zaczęło, jak jeszcze w doniczkach były, więc oczywiście tym się nie przejmujemy. Ważne, że następne partie liści wyglądają zdrowo. Ładnie idzie do przodu. Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

4. Post #4
    jedziesz z koksem, pokaz te liście od dołu bo zdj nie pokazuje problemu jaki opisujesz, być może deficyt n się zaczyna

5. Post #5
    Fotki panien z 17 czerwca (czyli daaawno temu). Już wtedy zaczynały kwitnąć, a od tamtego czasu na spocie nie byłem i w najbliższym czasie też nie będę mógł zajrzeć (wyjazd służbowy Słoneczna Hiszpania (półautomaty) ). Obawiam się trochę niedoborów, ale też mam cichą nadzieję, że nie będzie tak źle. Zdjęcia pomieszane, nie pamiętam która, to która. Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-.jpg Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-b176.jpg

6. Post #6
    Update panowie i panie, update.

Ogólnie sprawa wygląda tak, że nie wygląda... Na spot wdarły się wrogie oddziały dzikich świń, które rozkopały wszystko co popadnie. Wysadzone świeżo automaty (sztuk 3), trafił szlak. Półautomaty leżały na ziemi, przez co pewnie zaczęła je atakować pleśń. Niedojrzałe, ale już się suszą. Nieźle z nich wyssało wszystkie składniki, bo liście żółte jak żonkile. Mimo, że leżały na glebie, dalej żyły - korzenie nie zostały poprzerywane. Gdyby nie ta pleśń, gotów byłem je tam jeszcze zostawić. Zdjęcia z miejsca zbrodni postaram się niebawem wrzucić. Muszę znaleźć tylko trochę wolnego czasu.

Nie zamykam jednak jeszcze fotorelacji, bowiem w tym roku przygotowałem się na taką ewentualność i mam jeszcze jednego spota, na którym rosną 3 roślinki. Tak więc Tetrahydrokanabinolowy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Z fartem!

7. Post #7
    Fajnie,że mimo start nie tracisz poczucia humoru Słoneczna Hiszpania (półautomaty) dawaj foty z miejsca zbrodni.

8. Post #8
    Pleśniaki poschły, czas na podsumowanie...

Dwie roślinki, o których pisałem wcześniej, były nieźle popleśniałe. Duża część materiału odpadła, zostało na prawdę niewiele. Wysuszone dały łącznie 15 gram, co nie jest najlepszym wynikiem. Nie pamiętam, która odmiana była którą, ale ta z fioletowym fenotypem dała 5,30, a ta druga 9,70. Nie wliczyłem w to sampelków, które wcześniej skosztowałem (góra 2 gramy).

Mimo, że nie do końca dojrzałe, to całkiem smaczne. Przyznam się, że myślałem, że będzie gorzej, a jest całkiem nieźle. Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

Co do drugiego spotu, jeszcze na nim nie byłem, ale też nie spodziewam się cudów, bo rośliny na nim rosnące były przeze mnie zaniedbane. No nic, ten sezon do udanych zaliczyć nie można, ale chociaż jest motywacja na przyszły rok i na konstrukcję boksa... Zobaczymy co czas przyniesie.

Wszystkie zdjęcia dodam przy następnym upie. Yo!

9. Post #9
    Lecimy dalej z fotorelacją!

Zajrzałem w końcu na spota awaryjnego. Rośliny sobie o dziwo poradziły dzielnie, ale niestety... Jak poprzednio, tak i tym razem wdarła się pleśń. Nie było na co czekać, więc planty dostały przysłowiową kosę. Na spocie rosły 4 roślinki (nie jak napisałem wcześniej, 3) - był to miks ziaren z f2seeds od Bebooka.

Uwaga, słaba jakość zdjęć!

Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_45_38_pro.jpg

Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_46_08_pro.jpg

#3 i 4
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_48_47_pro.jpg Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_48_54_pro.jpg Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_48_58_pro.jpg

I przy #4 się na chwilę zatrzymajmy. To co na zdjęciu może wyglądać na fioletowy fenotyp w rzeczywistości jest plechą najobrzydliwszą w świecie. Cały szczyt poszedł na śmietnik, nic się z niego nie dało wydłubać. 2/5 z całości zbioru to była pleśń.

Tu ten spleśniały szczyt widać "nieco" lepiej.
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_12_58_14_pro.jpg

Przed przycinką.
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_54_12_pro.jpg Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_55_32_pro.jpg Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_11_56_31_pro.jpg

I po przycince. Nie trymowałem jakoś szczególnie dokładnie, tym bardziej, że liście były porządnie oszronione. Na wynik poczekamy jak ostatecznie wyschnie.

Smacznego! Słoneczna Hiszpania (półautomaty)
    Słoneczna Hiszpania (półautomaty)-wp_20170824_12_48_56_pro.jpg

10. Post #10
    Ładnie wyszło, mimo pleśni. Mi też zajechała, ale dużo więcej niż tobie bo ok 3/4 zbiorów z automatów ;/ Koniecznie na przyszły sezon lej coś na pleśń. Ponoć previcur jest bardzo dobry, właśnie mi przyszedł więc przetestuję go w tym roku. Gratuluje bezpiecznego dotarcia do harvestu, delektuj się ziółkiem, smacznego Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

11. Post #11
    Yo!

Wiele czasu upłynęło, wszystko już poszło z dymem... Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

Wpadłem tu napisać, ile gram suchego materiału wyszło, a wyleciało mi to z głowy (jak widać, aż na 4 miesiące). Nie przedłużając dłużej, miałek ok. 40 g, co może super wynikiem nie jest, ale jak powszechnie wiadomo - dobre cokolwiek.
    Teraz możemy już zakończyć pamiętnik oficjalnie.

W oczekiwaniu na wiosnę, pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten wątek. Słoneczna Hiszpania (półautomaty)

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl