Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. Post #1

Miejski Out by marcopolo

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema!

Witam w pierwszej fotorelacji outdoorMiejski Out by marcopolo
    Mial byc to eksperyment,ale ze roslinki zyja i o dziwo maja sie dobrze postanowilem zalozyc fotorelacje.

Spot: dzika miejscowa w miescie,teren porosniety jezynami i pokrzywami.
    Ziemia: 100% spotowa.
    Nasiona:5 x Blue Dream Auto
    Trening: brak
    Nawozy: Zestaw Canna

Tak jak pisalem powyzej,mial byc to eksperyment.Poczatkowo bylo 8 roslin.5 auto i 3 sezony,niestety sezony nie wytrzymaly lub tez cos je wpierdzielilo.
    Jest to 4 tydzien zycia,3 tydzien na spocie.
    Aktualizacje co 2-3 tygodnie.
    Miejski Out by marcopolo-20170502_100903-1-.jpg Miejski Out by marcopolo-20170502_100922-1-.jpg Miejski Out by marcopolo-20170506_062254.jpg Miejski Out by marcopolo-20170506_062247-1-.jpg Miejski Out by marcopolo-20170525_113145.jpg Miejski Out by marcopolo-20170525_113155.jpg Miejski Out by marcopolo-20170525_113150.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    Elagencko ze ruszyles z fr Miejski Out by marcopolo az chyba tez sie skusze zeby pokazac kilka krzakow Miejski Out by marcopolo
    bede sledzil Twoje poczynania na oucie..
    jedna taka mala rada to zabezpieczyl bym w siatki ochronne dla plantow bo uszatych tutaj nie brakuje a szkoda by bylo bo planciki wygladaja naprawde pieknie Miejski Out by marcopolo
    Powodzenia

3. Post #3
    no pieknie bede zagladal ja tez mam roslinki w 100% ziemi spotowej a wokolo mnostwo pokrzyw wiec ziema powinna byc dobraMiejski Out by marcopoloz fartem ziomus
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey

4. Post #4
    Nie daj się złapać jak to w mieście miejscówka, to nie jeden mógł pomyśleć o tym
    Oddam się pod Boga osąd, ciekawe czy łamię prawo,
    bo skoro to niebo to na bank tam dużo palą.

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Doctor Walter White Zobacz posta
    Elagencko ze ruszyles z fr Miejski Out by marcopolo az chyba tez sie skusze zeby pokazac kilka krzakow Miejski Out by marcopolo
    bede sledzil Twoje poczynania na oucie..
    jedna taka mala rada to zabezpieczyl bym w siatki ochronne dla plantow bo uszatych tutaj nie brakuje a szkoda by bylo bo planciki wygladaja naprawde pieknie Miejski Out by marcopolo
    Powodzenia
    Wiem ze uszate biegaja,ale aby dostac sie do tego spota,trzeba naprawde przedzierac sie przez gaszcz pokrzyw i jezyn,zreszta co urosnie to bedzie.Na dniach mysle dosadzic tam pare sezonow,aby sobie cos roslo i oko cieszylo.

6. Post #6
    Masz wiele możliwości zabezpieczenia terenu. Warto rozmysłem nad tym i nad jakimś treningiem Miejski Out by marcopolo Oczywiście zrobisz jak uważasz jednak warto się poświęcić i zebrać pokaźny plon. Z fartem!
    W chuju mam ten śmieszny zakaz

7. Post #7
    Elegancko! Będę obserwował! Z fartem! Miejski Out by marcopolo

8. Post #8

9. Post #9
    o siema wiciu ciekawe jak tam sobie poradzą na out Miejski Out by marcopolo oby jak najlepiej powodzenia Marco Miejski Out by marcopolo

10. Post #10
    Siema!

Pogoda super wiec byla wycieczka na spota.
    Minely kolejne 2 tygodnie,pora na wiesci ze spota.Roslinki zyja,dostaly dzis mixa nawozow i kolejne 2-3 tygodnie musza sobie radzic same.
    Jedne wieksze,drugie mniejsze ale juz zaczyna sie floMiejski Out by marcopolo
    Miejski Out by marcopolo-20170604_124702.jpg Miejski Out by marcopolo-20170604_124709.jpg Miejski Out by marcopolo-20170604_124715.jpg Miejski Out by marcopolo-20170604_124724.jpg

11. Post #11
    Też mam 2 pechy tych Blue Drem,ale zostawiłem sobie na następny sezon,bo już ich nigdzie nie upcham ,także obserwuję i powodzenia!!!

12. Post #12
    Siema!

Panny odwiedzone,podlane woda i nawozem.Teraz tylko czekac.
    Troche trawy powyrywalem aby odslonic bardziej kobitki.
    Nie wygladaja rewelacyjnie,ale coz wszystko na szybkoMiejski Out by marcopolo
    Miejski Out by marcopolo-20170618_063550.jpg Miejski Out by marcopolo-20170618_063554.jpg Miejski Out by marcopolo-20170618_063558.jpg Miejski Out by marcopolo-20170618_063603.jpg

13. Post #13
    Nie przesadzaj nic im nie brakuje Miejski Out by marcopolo powodzenia

14. Post #14
    E tam gadasz, piękne są Miejski Out by marcopolo

15. Post #15
    kibicuję marcopolo Miejski Out by marcopolo

16. Post #16
    a jak idą u ciebie te osowe prototypowe?

17. Post #17
    Ładne automaciki.Owocnych plonów życzę.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    a jak idą u ciebie te osowe prototypowe?
    Zostaly 3 szt,wysadzone moze w sobote bede na spocie to pstrykne fotkiMiejski Out by marcopolo

19. Post #19
    Spoko Marco, nie przejmuj się. Jak na outdoor to są bardzo ładne, zdrowe i zielone. To nie indoor, tutaj zawsze kilka liści będzie podgryzionych, zniekształconych itd. Miejski Out by marcopolo Rób swoje dalej bo zajebiście Ci idzie Miejski Out by marcopolo

Miejski Out by marcopolo

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Spoko Marco, nie przejmuj się. Jak na outdoor to są bardzo ładne, zdrowe i zielone. To nie indoor, tutaj zawsze kilka liści będzie podgryzionych, zniekształconych itd. Miejski Out by marcopolo Rób swoje dalej bo zajebiście Ci idzie Miejski Out by marcopolo

Miejski Out by marcopolo
    Szkoda mi troche,martwie sie tym ze nie moge im poswiecic tyle czasu ile bym chcial-nie chce biegac co 3-4 dni na spota,aby go nie spalic.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl