Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema!!!

Poranny UP!!!
    Ladna pogoda to wybralem sie z rana na spota,powyrywalem troche badyli, aby odslonic panienki.
    Dziewczyny dostaly papu,terra flores+PiK13/14+oprysk na plesn/rada kolegi Rowerka/Miejski Out by marcopolo
    Szalu nie ma,ale tez nie jest zle.Myslalem ze nie dadza rady,a one sobie rosna i kwitna w najlepsze-zobaczymy co z tego bedzie.Miejski Out by marcopolo

Ostatnia fotka zrobiona na prosbe Gandalfa-jeden z konkursowych sezonow
    PS.Sorki fotki mi sie obrocily-nie wiem dlaczego.
    Miejski Out by marcopolo-20170708_060456.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060502.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060507.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060513.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060523.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060533.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060540.jpg Miejski Out by marcopolo-20170708_060550.jpg

2. Post #22
    Hohoo nie no pod wrażeniem jestem
    u mnie malutki od początku pod chmurką rośnie
    dobre warunki słoneczne musisz tam mieć
    pogratulować Miejski Out by marcopolo

3. Post #23
    Jest elegancko, zwijają ładne kwiatki oby tylko nie zaczęło lać z końcem wakacji.. Naprawde ładnie wyglądają, chce je zobaczyć w pełnej krasie Miejski Out by marcopolo

4. Post #24
    Widać że im niczego nie brakuje i dobrze im tam Miejski Out by marcopolo ładne i bujne,szkodników rodzaju ,,owad,, też za wiele tam nie ma!tak 3maj.pozdRo! Miejski Out by marcopolo

5. Post #25
    Ja już kiedyś się zastanawiałem nad tym, czy roślinki w mieście nie wysadzić właśnie na jakichś nieużytkach, ruinach... Zawsze jednak powstrzymywał mnie fakt, że wszędzie dookoła rośnie i pyli samosiejka. U Ciebie widać, że takiego problemu nie ma.

Wszystko już zostało napisane wyżej. Roślinki ładne, idą zdrowo, więc nie ma co komentować. Pozostaje czekać na kolejne zdjęcia. Miejski Out by marcopolo

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Jest elegancko, zwijają ładne kwiatki oby tylko nie zaczęło lać z końcem wakacji.. Naprawde ładnie wyglądają, chce je zobaczyć w pełnej krasie Miejski Out by marcopolo
    Sam jestem ciekawy co z tego bedzieMiejski Out by marcopolo

Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Widać że im niczego nie brakuje i dobrze im tam Miejski Out by marcopolo ładne i bujne,szkodników rodzaju ,,owad,, też za wiele tam nie ma!tak 3maj.pozdRo! Miejski Out by marcopolo
    Wydaje mi sie ze tylko opieki,posadzilem w 100% spotowej wokol same pokrzywy ,to moze i ziemia ok. ale na przyszly rok/jesli ten spocik sie sprawdzi/ przyloze sie do robotyMiejski Out by marcopolo

7. Post #27
    Ladnie i tu rozumiec dlaczego auto. Afy do miasta pafy i sezony za miasto ;)

Smacznego

8. Post #28
    Siema!

Wczoraj byla szybka akcja zniwnaMiejski Out by marcopoloPostanowilem skosic panny poniewaz mimo opryskow zaczela pojawiac sie plesn.Pod noz poszly automaty,na spocie pozostaly dwa sezony,ktore radza sobie w miare dobrze-zostaly wczoraj/mimo deszczowej pogody/ podlane nawozem i spryskane na pleche.
    Po wstepnym otrymowaniu jestem zadowolony,z 2 panienek topki ladnie zbite,pozostale strasznie lekkie i takie'dziwne',ale nic straconego,zostana przeznaczone na nalewke oraz moja Pani zrobi czekoladeMiejski Out by marcopolo
    Najwazniejsze ze doswiadczenie jakies zdobyte,w nastepnym roku bedzie lepiejMiejski Out by marcopolo
    Miejski Out by marcopolo-20170722_211228.jpg Miejski Out by marcopolo-20170722_215139.jpg Miejski Out by marcopolo-20170722_225455.jpg Miejski Out by marcopolo-20170722_225512.jpg

9. Post #29
    No no cos tam wyszło. Jednak plecha dała o sobie znać szara szmata Miejski Out by marcopolo ciekawe jeszcze jak sezony.. a teraz to smacznego i na next już lepsze przygotowanie i pójdzie z kopyta tego Ci życzę Miejski Out by marcopolo

10. Post #30
    Siema!!

Pora na male posumowanie.Palonko po wstepnym suszeniu od paru dni lezy sobie w sloiczkach,zaskoczylo mnie to iz nawet po wstepnym wysuszeniu i po 1 dobie w slikach zapaszek jest boski,nie wiem czy tak zawsze jest z towarkiem z pod chmurkiMiejski Out by marcopolo,czy to czysty zbieg okolicznosci.
    Towar byl testowany,nie bede sie rozpisywal o odczuciach-ale daje radeMiejski Out by marcopolo
    Rewelacji nie ma,lecz jest doswiadczenie-juz wiem co trzeba zrobic aby w nastepnym roku bylo lepiej.
    Dzieki tym nielicznym,ktorzy wspierali mnie w tym ciekawym eksperymecie.Miejski Out by marcopolo

Mozna przeniesc do zakonczonychMiejski Out by marcopolo
    Miejski Out by marcopolo-20170803_120908.jpg Miejski Out by marcopolo-20170803_120922.jpg

11. Post #31
    Na poczatku pachnie bosko. W sumie tak do 12 miesiecy. Potem jak to z winem wytrawnym smak sie zmienia. Po kilku latach jest znacznie slabsze ale jak sie kilka dni nie pali to idealnie. Smacznego.

12. Post #32
    smacznego mordeczko Miejski Out by marcopolo i graty!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl