Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jesli masz mozliwosc poodciagaj te szczyty od foliaka bo plecha moze zaatakowac w miejscu gdzie roslina dotyka scianek OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto
    LadneOUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

2. Post #22
    postaram się odciągnąć te szczyty od foliaka, myśle ze jakoś dam rade OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto
    polecisz jakiś środek na pleśń tak zapobiegawczo ??

3. Post #23

4. Post #24

5. Post #25
    UP 83dzień
    Amnesia Haze została ścięta ponieważ wdała się pleśń OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto
    Think Big i Ak472 dostały oprysk z topsin, jeden akacz jeszcze w ogóle nie kwitnie, czym to jest spowodowane??

AK472 który kwitnie
    OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto
    OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

Think Big naprawde poteżna pana OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

A tutaj ak472 który jeszcze nie kwitnie, dzisiaj musiałem go troche ponaciągać bo już sie niemieścił na wysokość w foliaku

6. Post #26
    Up 93 dzień
    Amnesi wyszło 51g

AK472 zakwit z tydzień temu, mam nadzieje do dotrwa do ścinki.

Think BIG jak myslicie te popalone włoski to od nawozu?? lac mu teraz samą wode??

A tutaj jest mutant ak472 te topki według mnie dziwnie wyglądają, jak myślicie ma tak być??

7. Post #27
    duzo dobrego w tym słoiczku maszOUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto ehh pieknie lecisz .. oby z fartem i bez plechyOUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

--- Dodano ---

jak pachnie agniesia(amnezjaOUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto)??/

8. Post #28
    Cytat Zamieszczone przez Modliszka Zobacz posta

[/COLOR]jak pachnie agniesia(amnezjaOUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto)??/
    taki przyjemny słodki zapach ale trudno określić co to dokładnie jest, jakiś owoc lub drzewo. Co do smaku na początku mocno gryzło w gardło i dawało po płucach a teraz po paru dniach w słoiku jest juz dosyć przyjemny i niema kaszlu po wypuszczeniu buda OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

Mam teraz taki dylemat czy iść na spota gdzie rosną sezony, już tam niebyłem ponad miesiąc przez to ze była tam wycinka drzew. Teraz tak myśle ze ta wycinka była nielegalna bo tak to juz na pewno było by głośno ze w lesie rosły planty, jak myślicie co zrobić??

9. Post #29
    weź rower/wędkę/koszyk na grzyby i spróbuj się pokręcić w okolicy, obserwuj z daleka, jeśli będziesz czuł się bezpiecznie to podejdź i obczaj teren, w razie czego przyjechałeś na grzyby i nie daj sobie wmówić że to twoje itp. OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto z fartem OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto

10. Post #30
    Witam, prosze o pomoc. Topki na thing bigu zaczynają się robić jasno zielone a później coraz bardziej żółte. Zaobserwowałam to już z 5dni temu ale teraz coraz bardziej postepuje. Co to moŻe być i jak temu przeciwdziałać??? ProsZę o szybką odpowiedź
    OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0297.jpg OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0298.jpg OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0299.jpg OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0300.jpg

11. Post #31
    Tutaj widać jak liście przy topka zaczynają się robić jasno zielone.
    Panny dostają co drugie posłanie nawozy cenna flover,boost,ok13/14
    Niektóre liście u dołu wyglądają jak na zdj
    OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0301.jpg OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0303.jpg OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto-imag0302.jpg

12. Post #32
    Sprawdzilbym ph .

13. Post #33
    ph gleby 6.8 wiec jest ok

14. Post #34

15. Post #35
    Wielkie dzięki OUT2017:Kalasnikowa, Exodus Cheese, Think Big auto, Amnesia Haze auto, Ak472 auto zamówiłem żelazo z canny i cal mag. Mam nadzieję że pomoże. Jak myślisz może to być też spowodowane tym że plany są w foliaku i od tygodnia jest bardzo zimno a foliak ciągle jest otwarty z dwóch stron ponieważ jak go zamykam to później jest masa wody na folii i później kąpie ona na plany a boję się o pleśń

16. Post #36
    Z wycinka drzew moze byc tak ze nie zwrocili na to uwagi. Albo przyjda jak beda dojzale. Spooojnie jedz tam ale nie mozesz miec przy sobie nic zwiazanego z uprawa. Tak jak kolefa wyzej napisal wez kosz na grzyby nie bierz dokumentow ze soba.
    Pozdr

17. Post #37
    Cytat Zamieszczone przez Ghost Rider Zobacz posta
    Z wycinka drzew moze byc tak ze nie zwrocili na to uwagi. Albo przyjda jak beda dojzale. Spooojnie jedz tam ale nie mozesz miec przy sobie nic zwiazanego z uprawa. Tak jak kolefa wyzej napisal wez kosz na grzyby nie bierz dokumentow ze soba.
    Pozdr
    Byłem na spocie i plany sobie rosną ale spisałam je na straty ponieważ przez wycinek drzew zwierzyna miała dostęp do spota i plany są całe pogryzione i zostały przeważnie same lodygi.

18. Post #38
    Ten rok slaby bedzie. Ja juz na przyszly zaczolem nowego spota szykowac. Cos tam bedzie ale plesni co nie miara...

19. Post #39
    ja też bym musiał czegoś nowego poszukac ;( ale u nas bardzo cieżko o dobrego spota, prawie wogóle niema taki miejsc gdzie nikt sie niezapuszcza, do okoła same pola a w lesie to loteria tak jak w tym roku ;(

20. Post #40
    No to masz podobnie jak ja. Bardzo ciezko o spota bez przypalu. Lasy sa bardzo niebezpieczne. Nieuzytki ok ale coraz wiecej nieuzytkow karczuja. Panowie ogolnie zjebane czasy ida...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl