Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 79
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    One teraz indukuja dlatego dopiero teraz jest czas na najszybszy przyrost , jak masz ograniczoną wysokość boksa kontroluj codziennie ich wzrost .

Co do krowiaka to tu sie nie zgodzę z kolegą wyżej gdyz ten krowiak jak ma kolega jest własnie na flo - poczytaj skład i wartosci NPK , idealnie nadaje sie na flo gdyż sama używam jako dodatek na flo od lat i polecam ( jest na forum kilka FR z tym nawozem głównie w wątku bebooka automatów )

Liście moga gubic bo mało światła na dolnych partiach , nie zawsze jest to objaw deficytów ,

--- Dodano ---

http://niepodlewam.pl/obornik-krowi-...ie-w-ogrodzie/

--- Dodano ---

http://niepodlewam.pl/obornik-krowi-...ie-w-ogrodzie/

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna

2. Post #22
    W takim razie krowiak zostaje Alg-A-Mic,cannazym no i deszczówka.
    a tego fryzjera i lizakowanie kiedy robic?

3. Post #23
    64dziedn\ 20 dzień od przełączenia na 12\12
    wczoraj zauważyłem iż zaczynają wypuszczać włoski
    podlewanie jak zwykle,gdy lekka doniczka to leje deszczówkę z krowiakiem,Alg-A-Mic,cannazym,alga bloom.
    tym razem w minimalnych dawkach,1ml na 1,5l. Trochę fryzjera im zrobiłem.
    mogę te lizakowanie robić?

5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor

4. Post #24
    Z powodu awarii laptopa nie robiłem zupa.
    A wiec rośliny maja sie chyba dobrze,podlewanie jak wyżej ,gdy trzeba i doniczki sa lekkie.od tygodnia wystawiam na słońce za rada koleżanki.I widzę ostry wzrost,szafka za niska sie robi,spróbuję scroping zrobic.

5. Post #25
    Bardzo ladne,faktycznie wystrzelily.Nie wiam jak Twoje ale ja swoje mialem 2 dni na tarasie i troche je przypalilo/wloski lekko zbrazowialy/,tylko nie wiem dlaczego5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor

6. Post #26
    U mnie to samo od czasu gdy dałem na słońce to końcówki włosów zaczęły nabierać brązowej barwy,u mnie 35 stopni w cieniu przez ten tydzień bylo,na słońcu o wiele wiecej i to przez to.a jeszcze pytanko mam niektóre gałąski liści robią sie czerwone,co to moze być?

7. Post #27
    Cytat Zamieszczone przez cappi Zobacz posta
    a jeszcze pytanko mam niektóre gałąski liści robią sie czerwone,co to moze być?
    Jeżeli robią się czerwone z jednej strony to tym się nie martw bo to mogą być geny, po prostu tak jest czasami.
    Ale jak cała łodyga się zrobi czerwona to wtedy jest jakiś niedobór, lub podobno od niższej temperatury.

8. Post #28
    Dzieki koleżko

9. Post #29
    Dobra łodyga 5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor Wogóle cały ogródek masz fajny, tak powinny wyglądać wszystkie przydomowe grządki w Poldonie 5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor A propos, wkońcu jedziesz out to może przenieść Ci do fotorelacji outdoor ?

10. Post #30
    Rower możesz przenieść,dzieki zielonej tak wyglądają,bo to ją nękam o porady.W szafce wymieniłem żarówkę bo juz miejsca nie bylo,chowam je na noc do niej.Organik jednak ma moc.

11. Post #31
    wczoraj poszedł trening supercropping,dobrze mi on wyszedł czy źle?

12. Post #32
    Czy dobrze to ciężko powiedzieć, bo trudno wyłapac jakąś konkretną łodygę z tego morza zieleni. Widać, że kilka leży poziomo więc pewnie zrobiłęś to tak jak trzeba o ile łodygi nie są połamane tylko zgniecione i wygięte 5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.

13. Post #33
    Zgniecione są,dziś je dla bezpieczeństwa taśmą medyczną usztywniłem. Aby przy przenoszeniu nie złamać.

14. Post #34
    ladnie to wyglada5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoorpowodzenia
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey

15. Post #35
    Zobaczysz jak wszystkie sie ladnie uloza na jednym poziomie to bedzie Ok,w razie czegto mozesz sie jeszcze jakimis kabelkami wspomoc gdyby ktorys z odrostow probowal sie wybic5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor

16. Post #36
    Tutaj lepsze zdjęcie,ogólnie te największe odrosty zgniotłem,a mam pytanko, ile ona bedzie sie regenerować po takim zabiegu?

17. Post #37
    Ja rowniez 2 sztuki lamalem i powiem Ci za 2 dni pozniej szczyty byly juz skierowane do gory.To bardzo twarde sztuki 5x the ultimate,CFL 150W,[0,23m]+outdoor

18. Post #38
    Cytat Zamieszczone przez cappi Zobacz posta
    Tutaj lepsze zdjęcie,ogólnie te największe odrosty zgniotłem,a mam pytanko, ile ona bedzie sie regenerować po takim zabiegu?
    Jak kolega mówi to 2dni i po sprawie.
    Z fartem.

19. Post #39
    96dzień zycia.
    33dzień flo.
    Roslinki wróciły do normy po supercropping,podlewane jak zwykle,gdy sucho i doniczka lekka.
    Na przemian raz deszczówka raz organiczne nawozy.
    Panny mają sie chyba dobrze,rosną i to mnie cieszy.

20. Post #40
    103 dni z życia
    40 dzień z życia flo
    Rośliny zaczynają pobierać więcej papu ponieważ zauważyłem liście żółte i usychające.
    leje minimalne dawki nawozów,oczywiście standardowo na przemian z deszczówką.
    Dopiero półmetek kwitnienia a już sie doczekać nie mogę ścinki

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl