Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 161
  1. Post #1

OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam serdecznie wszystkich w mojej 2 uprawie outdoor . I 3 na forum OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

W tym sezonie postawiłem na pafy , ale wszystko u mnie zagości OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej !

Spot w tym roku mam dosyć daleko oddalony , za każdym razem trzeba autem dojeżdżać do pewnego momentu potem juz jest hardkor , pełno dzików , kleszczy i kolców czyli to czego szukałem ten spot bedzie wyspany sezonowymi i pafami OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej , spot przekopany kilka krotnie przez miesiąc i dodany obornik , azofoska , dolomit , połamane gałęzie , steropian , i granulowany magnez + ziemia z biedronki 6-6.5ph , spoty beda z znajdować sie daleko od siebie w aktualizacjach bede pisac który to który OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej.

Odmiany jakie przygotowałem na ten moment to : ( w trakcie sezonu bede dokupywać i moczyć co jakis czas następne pechy i wypuszczać ... Serdecznie dziekuje za pestki specialowi i own garden OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej)

sezonowe :
    -2x guerrila Gold x easy szaman fem , GGS
    -3x easy polish fem , polish grow ( 3 pestki nie pękły , precrushing nie pomógł , 3 pestki zmarły . Słabej jakosci najprawdopodniej czy cos ...)
    -1x ambrosia x guerrilla gold fem , GGS
    -1x Purple afgan outdoor fem , holenderski skun
    -1x maroc Fast fem , holenderski skun
    -1x Purple maroc x og kush fem , holenderski skun
    -1x master sativa fem GGS , chyba nie przeżyje bo licho z nia OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Pafy :
    -1x Guerrila gold x white widow fem , GGS
    -1x GG x amnesia haze fem GGS
    -1x GG x Nothern light fem GGS
    -1x Jamajka fem beebok
    -1x GG x critical fem GGS
    -2x AK 47 fem f2seeds
    -1x maroc x ak 47 f2seeds
    -1x hindu kush x auto train wreck fem GGS
    -1x Nepal x hindu kush x hindu kush GGS
    -1x Nepal x hindu kush x black Cream GGS
    -1x Nepal x hindu kush x AK 47 GGS
    1x GG x auto mazar GGS

automaty :
    -1x Nothern light x amnesia Fem GGS
    -1x OG kush x amnesia fem GGS
    -1x white widow x Amnesia fem GGS
    -2x blue chesse x diesel ryder f2seeds
    -napewno super skunk own garden
    - Purple XL kush own garden
    - cream candy own garden
    3x afghan skunk advanced seeds
    + planuje zakupić auto od beeboka jak w zeszłym sezonie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

dolki maja około 30-70 L jeden dołek ma ze 110L na 2 easy szamany , planuje niektore pafy dac 2 w 1 dołek. Na tym spocie znajduje sie 13 dołków .

Planowane nawozy : rzeczy od canny , polifoska , azofoska , biohumus , + planuje zakupić jakis komplecik fajny na out , poleci ktoś cos ciekawe z oferty ? OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Planowany trening na sezonach wszystko od lst , Fim , topping + łamanie , automaty puszczę raczej samopasem zeby pokazały potencjał , moze na niektórych lst ...

Dziki staram sie odstraszać odstanym moczem + za każdym razem jak ide to sypie proszek do prania w miejscu gdzie dziki grasują koło spota .

Roslinki maja około 4dni te większe + cały czas moczę nowe , narazie tylko sezony i pafy + 1 x blue chess diesel ryder OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    Bede obserwować poczynania OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej pozdRo!

3. Post #3
    elo420!
    fajne spociki, u mnie ciezko z tarnina w okolicy OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    jaka dajesz odleglosc pomiedzy sezonowkami ?

powodzonka i oby bez gosci na spocie ;)

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez APACH Zobacz posta
    elo420!
    fajne spociki, u mnie ciezko z tarnina w okolicy OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    jaka dajesz odleglosc pomiedzy sezonowkami ?

powodzonka i oby bez gosci na spocie ;)

Nie mam jakiegoś wyznacznika , ale 50-70 cm na sezony by sie przydało a na pafy o wiele mniejsze odstepy robieOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

5. Post #5
    Zapowiada się ciekawie! Na pewno będę zaglądał i z fartem mordeczko! OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Pieprzę ustawy dotyczące zakazu

6. Post #6
    Powodzenia OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

7. Post #7
    bede zagladal z fartem OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

8. Post #8
    Foty odwracaj następnym razem,powodzenia!OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    Foty odwracaj następnym razem,powodzenia!OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Następnym razem sie postaram OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

10. Post #10
    Na bogato OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej bedzie co ogladac powodzenia!OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

11. Post #11
    Cze

Staraj sie szczegolnych znakow na zdjeciach nie umieszczac .;) masz tam blisko wode bo natargasz sie jej troche a teren plaski widze nie jest ;) Motolotniaze tam sie nie kreca ? Z fartem pozdro

12. Post #12
    na bogato lecisz OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej też będe obserwował i powodzenia ziomuś OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Cze

Staraj sie szczegolnych znakow na zdjeciach nie umieszczac .;) masz tam blisko wode bo natargasz sie jej troche a teren plaski widze nie jest ;) Motolotniaze tam sie nie kreca ? Z fartem pozdro

Filipie tak , bede musiał z ziomkiem dźwigać hektolitry , niedaleko odkrywaliśmy delikatny strumyk na którym dominują dziki XD tutaj naprawdę jest wiele dzików , za każdym razem jak idziemy na spot w dłoni maczeta bo strach OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Ostatnio sie kręcił dron , napisałem osobny post w nowościach to obczai co sie działo OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej)
    Planujemy zrobic jakis sztuczny pobór wody ? Ale mamy czas jeszcze ... U mnie pogoda maskara . Mozliwe ze kobiety jeszccze poleca pod lampę.

14. Post #14
    Wybralem sie dzisiaj na spot z rolnetka pobserwowac teren czy nie ma tego skurwiela od drona , nic podejrzanego nie spotkaliśmy , na spocie to samo , nawet dziki dały sobie spokój czyli siki Weroniki działają . Roslinki maja około 6-7,8 dni , w niedziele lecą 3 fiolety na watę OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej Trochę przykamuflowalismy dołki robi sie coraz zieleniej ;)) , najbardziej mnie cieszy to , ze na spocie jest gleba która jest bardzo wilgotna i rosliny beda miały ciagle wilgoć i naprawdę duzo slonca , niektóre wiecej drugie mniej ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i dumny ze spota OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

15. Post #15
    spocik masz zajebisty OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej dobrze oswietlone fajnie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej oby do konca z Fartem! chodz sobie co jakis czas i lukaj czy tam nikt nie grasuje bo szkoda by było wysiłku OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

16. Post #16
    Też mi się podoba miejscówka,fajnie zakryty krzakorami,ja bym się wstrzymał ze zbyt częstym odwiedzaniem,zawsze to ktoś Ciebie mógłby tam przyuważyć.

Lornetka zawsze przydatnaOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

17. Post #17
    W niedziele na watę poleciał maroc Fast , Purple afghan i Purple maroc og kush zakupiłem podkorzeniacz jakie porady jak najefektywniej go uzywac ? Roslinki idą zdrowo trochę sie powyciągaly ale przy przesądzaniu poleca pod same liście . Topek z Kupnej indici powiem tyle , ze kozak OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej Za kilka dni planuje przesadzęnie 10kobiet OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

18. Post #18
    jedziesz ziomus bede zagladal ciekaw jestem tej odmianki z own garden kielkowales juz je ? ja czekam za paczka i bede dawal je do boxa po tej uprawie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej fartem
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey

19. Post #19
    Zajebisty spot, sporo nasion różnych odmian. Fachowa robota, na nawozach widzę kolega też nie oszczędzał OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej Nie zostaje nic innego jak czekać efektów tych zacnie przeprowadzonych przygotowań. Będę kibicował, żeby było jak najlepiej, pzdr OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

20. Post #20
    Korzenie w tych kubeczkach to się juz pewnie nie mieszczą u mnie po 3 dniach korzeń miał 10cm
    Powodzenia OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl