Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 161
  1. Post #141
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    To git,bo będę wiedział,że nie sam zapinadalam w te wietrzne i deszczowe dni,zaraz jadę na trymowanie,pewnie do wieczora mi to zejdzie hehe

2. Post #142
    Cytat Zamieszczone przez rzeznikk Zobacz posta
    to podsumowywujac ile co i jak OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    u mnie jeszcze stoja ladna pogoda sie zapowiada wiec ryzykuje OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Napisze jak wyschnie ale pod 2 kg ogólnie , Wiec nie jest źle , w zakończeniu napisze co szczególnie mi do gustu podpadlo . Pozdro i dzięki OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

3. Post #143
    ok to czekamy OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

4. Post #144
    Witam was w przed ostatniej aktualizacji wszystko już skoszone i wysuszone . Cały sezon przebiegł bezpiecznie w 100% hehe . Nie mogłem się zebrać żeby co kolwiek napisać , człowiek rozleniwiony .... zbiorę się i zrobie takiego upa ostatniego w którym napisze co szczególnie mi pasuje i smakuje , co jest zbite , co miało największe kwiaty itp OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej muszę sobie odpocząć trochę . Wogole Purple afghan dał coś koło 110g fajnych kwitów , a Fast maroc ponad 200 przy czym kwiaty ma jedne z "najlepszych w tym roku" seriooo kozacki jest OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej pachnie typowym Marokiem takim pizmakiem . W sumie jak to trochę odleży to zrobie kończąca aktualizacje , Pozdro FZ ! OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4281.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4286.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4326.jpg
    Załączone obrazki

5. Post #145
    Sory ale nie mogę zdjęć dodać ...

6. Post #146
    Też chciałem zrobić Up ale jakieś remonty są na forum i nie można dodawać fot póki co.

7. Post #147
    co sie stalo z purplemaroc x og kush?

8. Post #148
    Cytat Zamieszczone przez felipe Zobacz posta
    co sie stalo z purplemaroc x og kush?
    Nie wykiełkował OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

9. Post #149
    Zdjecia nie dodane z poprzedniej aktualizacji . Wstawię jeszcze zdjecia suszu po curringu OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejcwaniak:
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4282.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4287.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4288.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4291.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4293.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4294.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4328.jpg

10. Post #150
    Pięknie, mam nadzieję, że w następnym sezonie też startujesz OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej muszę przyznać, że była to moja ulubiona fotorelacja w tym roku. Pozdro OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

11. Post #151
    Smacznie ja sie jaram marokxbebokspecial paf. Jak tak czlowiek napatrzy sie na te fotki to tylko odruch bezwaronkowy sie zalancza.

Pozdr
    GR

12. Post #152
    Ostatnia aktualizacja i ostatnie zdjecia . Sezon udany , szczerze to nie spodziewałem się , że tak dobrze to pyknie w tym sezonie oczywiście dało się lepiej ale ja się uczę outdoora dopiero . w przyszłym roku jak wszystko wypali to odpalę mutanty , zapamiętajcie moje słowa heheOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej wszystkim dziękuje za obserwacje i porady dzięki wam kobietki miały dużo lepiej heeeOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Ogólnie zbliżyłem się pod 2kg nie wiem ile dokładnie , bo palone codziennie . Liczę na to , że materiał starczy do kwietnia bo ponad 50% poszło już z dymem OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej . Co do topków to za dużo pisania , jak chcecie poznać dokładny smoke Report to Pm albo pod tym postem piszcie . Może zrobie tak , że podam 3 odmiany z największa mocą "dla mnie " . Najmocniejsze co jest z całego sezonu to : "Nepal x hK x hk , GG x NL , ak47 paf od "f2seeds" , amn haze tez jedna z najmocniejszych hehe OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej trudno się zmieścić w 3 odmianach jak wszystkie są mocne i maja różne efekty . Zapach najbardziej mi się podoba "ananasowy -multiwitaminowy" nepala x hk x hk jest bajeczny .... <3 , black cream pachnie różą trudno się oprzeć temu xD . Cała fotorelacja do zamknięcia można poczekać jeszcze na ludzi którzy chcą poznać smoke Report danej odmiany . Pozdrawiam FANZIELENI !OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej do przyszłego sezonu !! Z indora rezygnuje w tym sezonie.
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4706.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4709.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4717.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4712.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4718.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4721.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4722.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4726.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4730.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4731.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4734.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4739.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4743.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4745.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4748.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4749.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4750.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4752.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4753.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4754.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4755.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4441.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4453.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4709.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4755.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-img_4756.jpg

13. Post #153
    Pogratulowac udanego sezonu i sandacza, smaczny byl ? OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

14. Post #154
    Cytat Zamieszczone przez Partyzant2k17 Zobacz posta
    Pogratulowac udanego sezonu i sandacza, smaczny byl ? OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Catch and relax , wypuściłem gnoma miał 51cm . Wypuszczam wszystko , może w ciągu sezonu zabiorę ze sobą z 2 ryby jak mam ochotę heheOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

15. Post #155
    To juz wymiarowy, ale w sumie masz lepsze smakolyki OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

16. Post #156
    Nic tylko pozazdroscic udanego sezonu-smacznegoOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

17. Post #157
    Piekne boby w Grzeskowe geny tez sie musze zaopatrzyc. Mam ich troszke ale jeszze sobie domowie jedynje pafy. Zycze tobie zebys 5kg zebral. Ja juz chyba nigdy nie zdolam powtorzyc takiego wyniku. Moim skromnym zdaniem ak47 rzadzi w roznych krosach i czyste ;)

Pozdrawiam i zycze powodzonka
    GR

18. Post #158
    Sandacz to moja ulubiona ryba w smaku ale i tez najładniejsza OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Jak ktoś robi outa to nierobienie indoora ma według mnie swoje plusy bo robi się przerwę a od wszystkiego czasami powinno się robić przerwę, potem jest jeszcze większa chęć i motywacja do dalszych działań bo trochę się za tym tęskni OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Smacznego i do następnego sezonu kolego !!!

19. Post #159
    Kozak kolorki, mam nadzieje że w przyszłym roku jeszcze grubiej odpalisz OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

20. Post #160
    Nie ma zo w zasadzie pisac , bajecznie ci to wyszlo wszystko .OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl