Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 161
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Cytat Zamieszczone przez Essa26 Zobacz posta
    Korzenie w tych kubeczkach to się juz pewnie nie mieszczą u mnie po 3 dniach korzeń miał 10cm
    Powodzenia OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Tak ale nie robi mi to różnicy jak bede przesadzał , i tak w najbliższym czasie lecą na słonko i świeże powietrze co narazie Chartuje codziennie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

2. Post #22
    witam po krótkiej przerwie , przedwczoraj przesadzone 9 sez/paf na spot , wszystkie przy przesądzaniu pod same liście podsypane podkorzeniqczem + oprysk asahi . za kilka dni planuje tam dorzucić maroc Fast oraz Purple afghan . Dałem sobie 1 wczesniej wypuszczonego blue chesse x diesel ryder do doniczki 4.5L zobaczymy co urośnie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej . trochę pestek poszło sie jebac , ale sie nie przejmuje . mam z ziomeczkami zamiar zrobic rzut 15 auto- do 20sztuk i wszystkie automaty z genetyka XXL . Spot naprawdę kozak jak tam bede to zrobie zdjecia OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej) poleci ktoś jakies wielkie automaty z genetyka xxl ? No i mój rzut automatow , 3 auto od grzecha , karpatian , mazar od f2seeds , Purple xl kush, blue chesse i afghan skunk tutaj raczej 8/8 . ilu litrowe dołki polecicie na wielkie automatos ?
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

3. Post #23
    Kozak! Oby wszystko poszło zgodnie z planem OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej Pozdro

4. Post #24
    Bebook bedzie mial nowe auto typowo pod chmurke czyli duze OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej cos kolo czerwca OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej na auto robie dziure wielkosci kanału i tam sobie po dwie sztuki ładuje OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej pare prostokatow mam tez porobionych 0.5x5m tam pare sztuk auto wejdzie tez...

5. Post #25
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Bebook bedzie mial nowe auto typowo pod chmurke czyli duze OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej cos kolo czerwca OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej na auto robie dziure wielkosci kanału i tam sobie po dwie sztuki ładuje OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej pare prostokatow mam tez porobionych 0.5x5m tam pare sztuk auto wejdzie tez...
    Napewno spróbuje i chyba poczekam na te auto OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej , zastanawiały mnie pestki od Oriona Think heavy , magnum niby wielki i wytrzymałe ... Zobaczymy jak to bedzie , dopiero bedziemy glebę mieszać w tym tygodniu .

6. Post #26
    Piekne zdrowe zieloniutkie siewki OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    ja osobisce jeszcze bym dodal siatki do tego zestawu protekcyjnego bo roznie to bywa ze zwierzakami np u mnie jest masa krolikow a z tego co sie orientuje to w pl jest sporo sarenow i dzikensow OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    w kazdym razie zycze powodzenia bo zapowiada sie naprawde elegancko OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

7. Post #27
    Wiec tak wybraliśmy sie na spot , ku zdziwieniu 9 na 9 przetrwało i zajebiscie ruszyły , aktualnie konkretna pogoda to rosliny sie opierdalac nie beda OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej , blue chess x diesel ryder zajebisty wigor roslina ma około 19-20dni , w drugiej doniczce 10L półautomat AK 47 od f2seeds . Przesadzony Nepal x hindu kush x black cream . Automaty 8/8 żyje wczoraj je przesądzałem bo widziałem ze korzenie zajebiscie ida i zaryzykowałem bo licze na ta piękna pogodę OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej w następnym upie napisze co dokładnie żyje ! Na głównym spocie do 9 sztuk dosadzilismy shamana od DP , maroc Fast-ta i pieknego Purple afghan outdoora OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej Narazie wszystko idzie git po myśli ... OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

8. Post #28
    No jezeli sam to agarniasz to szacun. U mnie w tym roki tez ladnie sie wstrzelilem i mam 35 ciekawych af paf sezon ;) Poczekam zawsze to cos "swiezego" ;) bedzie

Z fartem trzyman kciuki !!!

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    No jezeli sam to agarniasz to szacun. U mnie w tym roki tez ladnie sie wstrzelilem i mam 35 ciekawych af paf sezon ;) Poczekam zawsze to cos "swiezego" ;) bedzie

Z fartem trzyman kciuki !!!
    na głowny spocie mam kompana , powiem tak za daleko spot zeby go ogarnac samemu OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej a reszte sam kontroluje oczywiscie planuje jeszcze moczyc nowe pestki , boje sie lata i biegania z litrami wody takie dystansy OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej ja tez licze na te ''nowosci'' pierwszy raz sadze pafy , bardzo jestem ich ciekawy jakie duze moga porosnac OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej ja tam licze na twoja fotorelke bo ciekawy jestem jak tam twoj ogrod wyglada OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

10. Post #30
    No niestety noszenie wody to jest porazka mam nadzieje ze do konca sezonu starczy mi wody na spotach. Studnie tankuja beczki na full. Mam ciagle w zapasie okolo 100l wody. W najgorszym wypadku starcza to na 9-10 podlan 12 krzaczkow. Fajnie sie patrzy ja woda sie na rozkaz po wszystkich plantach rozlewa w butelki wkopane przy krzaczku. Miodzio. Wczoraj bylem na jednym spocie ;)

11. Post #31
    Nastepna aktualizacja wszystko idzie super i raczej bez przeszkód .

wczoraj odwiedziliśmy spota po około 10-11 dniach nieobecności , zastaliśmy rosliny 3 razy większy niz wczesniej kilka sięga juz granicy 100cm , 12 roslin przetrwało na głównym wie git OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej podlane po 1.5L bo wiecej nie mieliśmy z canna vega 60% dawki + połowa całego biohomusa na 15L podsypane te gorsze dolomitem opryskane asahi sl , dostały lekkie naginanie bo sie suki trochę zaniedbały i ciągnie w gore OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej . Blue chess x diesel ryder naprawdę kozackie pesto mega potencjał jak na 27dniowa roślinkę , ona juz kwitnie jakos 3 dzien zacznę jej powoli podawać papu na flo w mniejszych dawkach . Automaty dostają opryski biohomusa i canna vega 8 na 8 przetrwało OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej .Aktualizacje sa rzadkie se obszerne w zdjecia wiec sie cieszcie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpeg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej-image.jpg

12. Post #32
    Cytat Zamieszczone przez FanZieleni98 Zobacz posta
    Aktualizacje sa rzadkie se obszerne w zdjecia wiec sie cieszcie OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Cieszymy się hehe. Ładnie idą,teraz dopiero zrobią się szerokie po naginaniu,sporo tam masz do ogarniania.

13. Post #33
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    Cieszymy się hehe. Ładnie idą,teraz dopiero zrobią się szerokie po naginaniu,sporo tam masz do ogarniania.

Musze sie tam wybrac i miec wiecej czasu to je dopiero ponaginam ładnie hehe OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej boje sie jedynie o wodę jak zaczną pic jak świnie

14. Post #34
    Będę zaglądał do ciebie kolego, fajnie ci to idzie jak na razie a te Afgany wszystkie wykiełkowały? bo u mnie tylko jeden...Masz sporo szczęścia że roślinki przetrwały bo u mnie na pierwszym spocie wysadzone 27 z przetrwało 13 resztę opierdoliły ślimaki pomimo dużej ilości ślimakolu ....na około OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

15. Post #35
    Cytat Zamieszczone przez MJmafia Zobacz posta
    Będę zaglądał do ciebie kolego, fajnie ci to idzie jak na razie a te Afgany wszystkie wykiełkowały? bo u mnie tylko jeden...Masz sporo szczęścia że roślinki przetrwały bo u mnie na pierwszym spocie wysadzone 27 z przetrwało 13 resztę opierdoliły ślimaki pomimo dużej ilości ślimakolu ....na około OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Współczuje , w tamtym roku posmakowałem tego bólu OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecejOUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Jednego kiełkowałem jednym sie wymieniłem to znajomy mowil ze wyszedł wiec 2/2 OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

16. Post #36
    Ladnie oby wody starczylo jak bedzie bardzo potrzebna. Ja w tamtym roku z polowe plonu przez to stracilem... Powodzenia

--- Dodano ---

Jezeli spot wam sie sprawdzi to za rok studnie zrobcie. Musicie odwiert w tym roku najlepiej zrobic jak bedzie najwieksza susza. Sprawdzcie na jakim poziomie wode macie teraz. Nie ma noszenia i przypalu ze cie ktos z baniakami wody przyuwazy. Wymiana akumulatora i kolejne 2 tygodnie mam luz ;)

17. Post #37
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Ladnie oby wody starczylo jak bedzie bardzo potrzebna. Ja w tamtym roku z polowe plonu przez to stracilem... Powodzenia

--- Dodano ---

Jezeli spot wam sie sprawdzi to za rok studnie zrobcie. Musicie odwiert w tym roku najlepiej zrobic jak bedzie najwieksza susza. Sprawdzcie na jakim poziomie wode macie teraz. Nie ma noszenia i przypalu ze cie ktos z baniakami wody przyuwazy. Wymiana akumulatora i kolejne 2 tygodnie mam luz ;)

Planowałem zrobic odwiert na spocie wlasnie i zobaczyc na jakiej głębokości bedzie woda . A noszenie wody to największy przypal OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

18. Post #38
    Swider skladany wiesz jak zrobic ? Ja kupilem gotowy i przerobilem dlugos tak zeby ponad 3m w ziemi wydrazyc bo tyle mi wystarcza. Najwiekszy problem to kamienie w odwiercie. Mi sie jakos udalo za 1 razem na dnie prastarej sadzawki na 3m zejsc bez kamieni. Zaczol sie cos jak cement zbity i ciezki do drazenia. Dalem na luz zeby swidra nie zerwac bo wtedy pizda.Mozna kombinowac z magazynowaniem deszczowki ale to wyzsza szkola jazdy.

19. Post #39
    Ja wode jesli musze to w plecaku gorskim niose.Te 8 butli 5l wejdzie tylko problem robi sie po pierwszym kilometrze OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej w tym roku tylko raz z konieczności podlewalem bo ogolnie nie musze... OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej poki co tez tereny wokol nawodnione to i bagienko czynne z 10m od spota OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej w razie w OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej

20. Post #40
    Jak zrobisz taki odwiert w prastarym miejscu to zobaczysz bedziesz dumny jak paf. Hehhe. Pierwsze 40cm ziemia. Potem z 1 m liscie liscie liscie wogole same zbutwiale rosliny. Potem powoli zaczynal sie mulasty sklad. Woda ma tam PH 7,1.

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Ja wode jesli musze to w plecaku gorskim niose.Te 8 butli 5l wejdzie tylko problem robi sie po pierwszym kilometrze OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej w tym roku tylko raz z konieczności podlewalem bo ogolnie nie musze... OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej poki co tez tereny wokol nawodnione to i bagienko czynne z 10m od spota OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej w razie w OUTDOOR 2K17 by fanzieleni . Sez,Pafy,Af GGS i wiele wiecej
    Masakra w upal z takim bagarzem. Jeszce skopcony. Nie nie nie. Nigdy wiecej targania ;)

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl