Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 214
  1. Post #1

Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich!!!

Sezon outdoor uważam za otwarty. Będą zmiany w porównaniu do poprzedniego sezonu. W tym roku będą tylko 2 spoty tzn wiślak i bagienka.

1. Nasionka
    (Przy niektórych nie napiszę ilości bo nie wiem ile tego będzie na wspólnym spocie z ziomkiem na bagnach).

Automaty
    2x Amnesia Haze od Bulk Seeds Bank
    7x Jack Herer od Gnoma
    7x Mazar od Gnoma
    7x Norten Lights od Gnoma
    2x Duck Foot od TrawkaSeeds
    8x Devil Tasman od TrawkaSeeds
    1x Mazar od Dutch Passion

Półautomaty
    4x Sweet Purple od Posejdona

Sezony
    20x NN z własnego zeszłorocznego plonu ale tylko kilka wysadzę na próbę
    Maroc od Female Seeds
    Shaman od Dutch Passion
    Money Maker od Strain Hunters Seed Bank

Możliwe że będą też inne,zależy jak tam się wszystko ułoży.

2. Spoty
    J
    ak wcześniej wspomniałem mały wiślak nad samą Wisłą na którym wejdzie zaledwie 5 auto i ze 2 pafy. Kolejny to Bagna z dużymi możliwościami,minus jest taki,że jest tam dużo kleszczy. Oba spoty dobrze nasłonecznione.

3. Nawozy
    Na weg nawóz z pokrzyw, tymczasowo biohumus i na flo skórki od bananów zgapione od Speciala.

4. Trening
    Głównie LST może Fim

5. Uprawa
    Jest to moja 4 uprawa a 3 fotorelacja

A teraz przejdźmy do kilku fotek,na razie tylko z dzisiejszych odwiedzin na Wiślaku. Puściłem tam na zwiady 2 pafy Sweet Purple. Siedzą sobie pod butlami.

Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5108.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5109.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5110.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5111.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5112.jpg

Nazbierałem też trochę pokrzyw na nawóz.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5113.jpg

I już się kiszą Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5114.jpg

2. Post #2
    w tamtym roku też miałem te pesteczki od posejdona problem jest taki że wyjebały mi jakieś sezonowe geny i złapał kolor i nie doszedł ale powodzenia !

3. Post #3

4. Post #4
    Tapczan - mi w tamtym roku wyszło kilka Purple Maroków od Posejdona,normalnie doszły fiolety,zobaczymy jak z tymi będzie.

Specjal - woda w huj wysoka i dalej rośnie,jest ryzyko zalania spota heh Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

5. Post #5
    No to ciekawe w sumie też mam jeszcze parę pesteczek i tez wyrzucam Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. także powodzenia żeby to powodzi nie było i z fartem !

6. Post #6
    Bagna

Zacznijmy od tego,że poziom wisły znów dzisiaj urósł prawie pół metra,w ciągu 2 dni prawie metr,masakra jakaś,jeszcze niecały metr i wyleje na pola a spot wiślaka oczywiście zaleje Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    W tytule mam bagna,więc tak,byłem dzisiaj z ziomkiem na bagnach,na dobry początek zakopaliśmy się autem w błocie w pizdu, przedarliśmy się przez wysokie pole cali mokrzy na kilka razy z worami 50L i resztą osprzętu a kiedy już dotarliśmy to ujrzeliśmy takie coś:
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5132.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5133.jpg
    Jak widać bagna zostały całkowicie zalane,prawie do kolan wody przy samym wejściu,zostało tam trochę sprzętu z poprzedniego sezonu,pewnie gdzieś sobie pływaWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Na szczęście udało nam się znaleźć nowy spot,oddalony i było sporo do karczowania ale jest,nie tak duży jak bagna ale wejdzie z 6 sezonów i 2 automaty. Obecnie pod butlami siedzą:
    półautomaty - 2x Sweet Purple i sezony- 1x Maroc z FS, 1x Purple Maroc z Dutch PAssion,1x Passion z Dutch Passion i 1x Fast Early.
    Nazwałem go klasycznie, czyli:

Bagna 2
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5137.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5141.jpg

I na koniec mała zgadywanka,co to jest? Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5134.jpg

7. Post #7
    Co to jest? Jakieś piora i kosci czy co?
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"

8. Post #8
    To jest pożarta sarenka...masz wilki w okolicy Suhar ?
    BIO-Power Fanatic

9. Post #9
    Gniazdo harpi xD

10. Post #10
    To nie jest żadna sarna XD czy gniazdo harpi :P
    Lisek dorwał jakiś rodzaj ptactwa. Może bocian, albo jakiś gołąb.

11. Post #11
    Zdechla sarenka Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. chwile lezała robale ja ojebały została tylko nogaWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. powodzenia bo mokry rok sie zapowiada oby nie zalało

12. Post #12
    Ten spot awaryjny lepszy niż tamte, mi się bardziej podoba Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

13. Post #13
    Nie zapomnij sypać czegoś na krwiożercze ślimoki bo i butelka im nie straszna jak górą się wsliznie taki cwaniak, a one lubią takie zaparowane klimaty Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Oby pogoda i szczęscie dopisało powodzeniaWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

* Pewnie ślimaki ojebały tą sarne że tylko raciczka zostałaWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

14. Post #14
    Szfagier - prędzej to moje planty rozkurwią ślimaki Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. ale obawiam się dzików bo pod krzaczkiem na tym nowym spocie odkryliśmy mega wypasioną dziczą kupę,albo to jego sracz i zawsze tam chodzi albo to jakiś wielki skurwiel że za jednym zamachem taką wielką zrobił.

Cytat Zamieszczone przez Stary Zgreed Zobacz posta
    To jest pożarta sarenka...masz wilki w okolicy Suhar ?
    Dokładnie,jest to sarenka,wygląda na pożartą ,kości i sierść były wszędzie,nie znam się na tym i nie wiem czy sarny same od siebie tak zdychają,raczej myśliwi je dopadają albo drapieżniki. Mieszkam w pomorskim i podobno poszerza się tutaj populacja wilków,ja żadnego nie widziałem,oprócz wilka można podejrzewać jakieś dzikie psy lub nie wiem co tam jeszcze za ciupakabry mogą grasować.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5135.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5136.jpg

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    Szfagier - prędzej to moje planty rozkurwią ślimaki Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. ale obawiam się dzików bo pod krzaczkiem na tym nowym spocie odkryliśmy mega wypasioną dziczą kupę,albo to jego sracz i zawsze tam chodzi albo to jakiś wielki skurwiel że za jednym zamachem taką wielką zrobił.

Dokładnie,jest to sarenka,wygląda na pożartą ,kości i sierść były wszędzie,nie znam się na tym i nie wiem czy sarny same od siebie tak zdychają,raczej myśliwi je dopadają albo drapieżniki. Mieszkam w pomorskim i podobno poszerza się tutaj populacja wilków,ja żadnego nie widziałem,oprócz wilka można podejrzewać jakieś dzikie psy lub nie wiem co tam jeszcze za ciupakabry mogą grasować.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5135.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5136.jpg
    U mnie w lasach normalnie wilki też pomorskie szkoda zatopionego Titanica no ale co nas nie zabije to nas wzmocni także powodzenia!

16. Post #16
    Raczej bój się wilków, anie dzików bo na lisa mi to nie wygląda Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

17. Post #17
    Niby wilki boja sie ludzi ale pare to i moze chciec cie zajebac wiec ja bym cos bral ze soba nawet petardy hukowe Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

18. Post #18
    Suchar mółwił że ma planty co nawet ślimaka zajebią to takiego wilka to dupą wciągnąWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Lepsze były by granaty hehe

19. Post #19
    u mnie też w okolicach grasują wilki ale raczej są agresywnie nastawione w stadzie Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. miejscówkę masz zajebistą Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

20. Post #20
    Wow ale przygody dlatego juz dawno zrezygnowalem ze spotow przy rzece.

--- Dodano ---

Jade dzis zobaczyc jak sie u mnie sprawy maja bo moze byc ciekawie w tym roku ;)

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl