Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 214
  1. Post #41
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Oracie tam lepiej niz nie jeden dzik. Fajne spoty. Ech tak sie troche zbombilem i ciekawe ile pokolen jeszcze w Polsce bedzie musialo po krzakach sie chowac...

2. Post #42
    No jak zabezpieczać spot to porządnie,przynajmniej zwierzyna nie zagrozi.

W Polsce to szybko się nie zmieni niestety,trzeba kombinować ze wszystkim w tym kraju. Póki u władzy będą żydzi to zawsze prawo będzie przeciwko nam.

Tak po za tym to gdzie jest Twoja fotorelacja Filipie? Bo coś nie widzę a ładnie jechałeś w poprzednim sezonie Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    No jak zabezpieczać spot to porządnie,przynajmniej zwierzyna nie zagrozi.

W Polsce to szybko się nie zmieni niestety,trzeba kombinować ze wszystkim w tym kraju. Póki u władzy będą żydzi to zawsze prawo będzie przeciwko nam.

Tak po za tym to gdzie jest Twoja fotorelacja Filipie? Bo coś nie widzę a ładnie jechałeś w poprzednim sezonie Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Hm cos tam sie kreci ale spodobal mi sie styl Szwagra i moze w grudniu zaczne fr ;) Spepcjal tez sie nie ujawnia... Sa trzy spoty i kazdy ma auto podlewanie z beczki(120l) w ktorej do wody zalewam biohumusa. Lacznie ze 35 af paf i sezon. Z ciekawych to napewno kalimist, Critical, ogre, autopilot...Troche sie rozpisalem sorki...;)

Powodzenia z fartem...

4. Post #44
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Hm cos tam sie kreci ale spodobal mi sie styl Szwagra i moze w grudniu zaczne fr ;) Spepcjal tez sie nie ujawnia... Sa trzy spoty i kazdy ma auto podlewanie z beczki(120l) w ktorej do wody zalewam biohumusa. Lacznie ze 35 af paf i sezon. Z ciekawych to napewno kalimist, Critical, ogre, autopilot...Troche sie rozpisalem sorki...;)

Powodzenia z fartem...
    Specjal sie nie ujawania bo jeszcze nic na spocie nie ma Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. ja sobie zrobie fr bo zdjec nie mam ns czym trzymac wszystko kasuje a tu moj pamiętnikWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

5. Post #45
    "minus jest taki,że jest tam dużo kleszczy" - dla mnie to plus :P ale co ja tam wiem ;)

Powodzenia, bede zaglądał Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

6. Post #46
    Sop - póki nie trafisz na zarażonego małego skurwiela to jest spoko,ale po co ryzykować. Z resztą i tak tamte bagna są zalane w tym roku.

Filip i Special - te Wasze wymówki hehe, robić fotorelację leniuchy!!! Ludzie tu chcą wasze lasy oglądać Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

7. Post #47
    Narazie wszystko tak samo jak w tamtym roku jak bedzie cos ciekawego pokazac to bedzie fr.

--- Dodano ---

Pamietnik oj tak!!! Fajnie jest wrucic wspomnieniami. Dziwne shizowe akcje. Jest ryzyko jest zabawa!!!

8. Post #48
    Kleszcze i kleszcze... Kiedyś napisałem co nieco... Przeszukać muszę fora ASG, może coś się nowego trafi. A co do fotorelki to z fartem. Sam miałem Purple sadzić. ;)

https://forum.nasionakonopi.pl/316,o...-kleszcze.html

9. Post #49
    Fajne te miejscówki w krzakach Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Ja w tym sezonie będę miał strasznie opóźniony start, ale się wyrobię jeszcze :P

10. Post #50
    Jade swoje "lasy" poogladac czas ;) Jak tam pogoda? U mnie sie jakos uklada. Przymrozkow juz nie powinno byc.

11. Post #51
    FInn Bear - może i masz skuteczny sposób na kleszcze,ale trzeba kupować składniki,mieszać je,kombinować a ludziom się nie chce bawić w takie rzeczy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Pogoda u mnie super - około 30st na słoneczku,w nocy około 10-12st. W sobotę jadę zobaczyć jak się czują panny na bagnach,dowiozę kolejne 3 sezony,będą nieźle upchane.

A tutaj ostatnie roślinki na parapecie,niedługo wszystkie będą wywiezione na spoty.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5402.jpg

12. Post #52
    Cytat Zamieszczone przez Suchar. Zobacz posta
    FInn Bear - może i masz skuteczny sposób na kleszcze,ale trzeba kupować składniki,mieszać je,kombinować a ludziom się nie chce bawić w takie rzeczy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Pogoda u mnie super - około 30st na słoneczku,w nocy około 10-12st. W sobotę jadę zobaczyć jak się czują panny na bagnach,dowiozę kolejne 3 sezony,będą nieźle upchane.

A tutaj ostatnie roślinki na parapecie,niedługo wszystkie będą wywiezione na spoty.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5402.jpg
    20ml permetryny na litr wody... Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Poczym spryskać ubranie poczekać 20 minut i wyjść... Faktycznie zabawa. Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

13. Post #53
    Ze wam sie chce w te kubki bawic. Ja od 4 lat tylko krazki torfowe. Idealnie sie nadaja na 2 tygodnie zeby do ziemi przelozyc. Latwo sie to potem transportuje bo niewiele zajmuja.

14. Post #54
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Ze wam sie chce w te kubki bawic. Ja od 4 lat tylko krazki torfowe. Idealnie sie nadaja na 2 tygodnie zeby do ziemi przelozyc. Latwo sie to potem transportuje bo niewiele zajmuja.
    Zawsze tak robiłem w kubkach i nie narzekam,ale może w next sezonie spróbuje z tymi krążkami.

Wiślak

Byłem dzisiaj na najmniejszym spocie po 2 tyg przerwy,pafy ładnie urosły,jeden trochę się wydłużył i automat amnesia trochę żółte liście ma,dostały gnojówki z pokrzyw. Doszły do nich 4 maluchy,2x Soul diesel,1x amnesia,1x norten light. Ogólnie spot nieźle był zarośnięty,miałem sporo do wypielenia.

Jedna miała LST ale wyrwała kija skubana.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5433.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5434.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5435.jpg

Po LST
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5439.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5438.jpg

4 nowicjusze aumtomaty
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5436.jpg

Całość
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5437.jpg

Moje wejście na spota gdzie najpierw muszę odkopać gałęzie całe w kolcach i 2metry muszę się przeczołgać na czworaka Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5431.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5432.jpg

15. Post #55
    Zalane na cacy.

16. Post #56
    Wejście jak do Narnii :PP
    Zazdroszczę, że już takie duże masz Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

17. Post #57
    No wlasnie tez mi to wejscie sie podoba pezejscie do krainy ...

18. Post #58
    z tego co mi wiadomo pany to do Narnii robili wjazd przez szafe, taka mała anegdotka ode mnie Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

to mi wygląda na skitrane wejście na terytorium biwakowe wielkiej leśnej stopy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

19. Post #59
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    to mi wygląda na skitrane wejście na terytorium biwakowe wielkiej leśnej stopy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Haha,ja mam taką psychozę,że wszystko zapycham i zostawiam szczelinę do przeczołgania się,na bagnach 2 też już powoli tak bunkruję się a wejście zawsze jest tylko jedno. W razie wykrycia bym wiedział przynajmniej,że ukryłem maksymalnie jak się dało.

20. Post #60
    ja ciebie doskonale rozumiem, sam tak robie. jakby ktoś chciał wejść na spota gdybyśmy tam np byli to zawsze mamy czas na ucieczkę wyjściem awaryjnym a zanim ten ktos (tfu) by wlazl i zanim by ogarnął drogę ucieczki to na bank szansa zwiania by skoczyła

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl