Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 214
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Dzięki za słowa otuchy z zatopionymi bagnami i fajnie że wam się podoba nowy spot Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

Ja tam zawsze chodzę z ziomkiem to też mamy małe stado bo we 2 hehe,wezmę następnym razem alarm,jak się wyjmuje wtyczkę to strasznie głośno wyje skubaniec.
    Najlepsza by była jakaś fotopułapka co bym wiedział co tam się wyprawia na tych bagnach. Nie wiem czy warto kupować taką za 500zł. Na nowym spocie są też 2 nory,jedna wygląda na lisią a druga jest 2x większa,może jakiś borsuk.

2. Post #22
    Co do butelek szfagier dobrze pisze. Slimaki lubia wilgoc i jak masz butelke bez zakretki to slimak tam na bank wlezie. Ja robie lutownica dziurki od gory butli. Przez dziurki wlezie jedynie mrowka. A to juz nie problem. No i domki na patyka w zemie mocuj i tasma na okolo. Zeby jakis ryjek tego nie wywalil.

3. Post #23
    Teraz za 10 dni gdzieś tam będę i przeważnie już zdejmowałem butle po takim czasie,jak słabo pójdą w górę a pewnie tak będzie to je zakręcę.

4. Post #24
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Co do butelek szfagier dobrze pisze. Slimaki lubia wilgoc i jak masz butelke bez zakretki to slimak tam na bank wlezie. Ja robie lutownica dziurki od gory butli. Przez dziurki wlezie jedynie mrowka. A to juz nie problem. No i domki na patyka w zemie mocuj i tasma na okolo. Zeby jakis ryjek tego nie wywalil.
    Spokojnie, będę tylko oglądał Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    bez wandalizmu

5. Post #25
    Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    Spokojnie, będę tylko oglądał Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    bez wandalizmu
    Aaaaa to sie chwali ;)

--- Dodano ---

Stan wody bardzo podobny do tego z 2013. Oby sie cieplej zrobilo z fartem pozdro...

6. Post #26
    Mam te duck footy tez od trawka zobaczymy jak beda szly

7. Post #27
    Też mam wilki na rejonie ale moje chyba sprzątają po jedzeniu albo nie wpadłem jeszcze do nich na stołówkę Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. A jeśli o poziom Wisły chodzi to półtora metra jeszcze do wystąpienia z koryta także spoko luzz Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

8. Post #28
    Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Też mam wilki na rejonie ale moje chyba sprzątają po jedzeniu albo nie wpadłem jeszcze do nich na stołówkę Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. A jeśli o poziom Wisły chodzi to półtora metra jeszcze do wystąpienia z koryta także spoko luzz Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Żebyś tylko nie wpadł do nich na stołówkę jako danie główne Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

U mnie wystarczy około 1 metra żeby wylało,ale dzisiaj opadła kilkanaście cm a to dobry znak Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

9. Post #29
    Ja też mam obok siebie bagno i zawsze miałem fantazje po paleniu, żeby posadzić coś w tej czczinie w donicy, na czyms żeby mogła sie unosić razem z poziomem ewentualnej wody... Może jeszcze zrealizuję kiedyś. Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    A Tobie z fartem Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Będę zaglądał Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez JanuszKanabisu Zobacz posta
    Ja też mam obok siebie bagno i zawsze miałem fantazje po paleniu, żeby posadzić coś w tej czczinie w donicy, na czyms żeby mogła sie unosić razem z poziomem ewentualnej wody... Może jeszcze zrealizuję kiedyś. Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    A Tobie z fartem Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. Będę zaglądał Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

Może napompowana dętka od koła auta się sprawdzi, oczywiście odpowiednio zamaskowana Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    "Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
    ~Mario Puzo

11. Post #31
    Planty na pływającej dętkach :szok:to by była ciekawa fotorelacja ;]

Tymczasem.. Wiślak
    Aż po 13 dniach odwiedziłem mały spocik, 2 pafy normalnie przeżyły przymrozki,nawet urosły,jeden ledwo mieścił się w butli,dorzuciłem im auto Amnesie. Kolejne automaty czekają w kubkach. Wisła była wysoko ale cały czas ładnie opada :D
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5358.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5359.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5360.jpg

I bez butli (tego pierwszego przygniotłem łopatą,nawet szukałem go przez chwilę,musiałem go jakoś podeprzeć,dojdzie do siebie).
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5362.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5363.jpg

I nowicjusz Auto Amnesia
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5361.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5364.jpg

Jutro jadę zobaczyć co tam się dzieje na bagnach,mam nadzieje,że żaden dzik nie zrobił mi tam masakry.

12. Post #32
    Bagna 2

Odwiedziliśmy z ziomkiem bagna i oczywiście tak jak się spodziewaliśmy szarżował tam dzik i rozjebał 2 butle, porył trochę,zrobił kupę na środku i poszedł. Planty spod butli przeżyły,przestawił je na bok.

Zrobiliśmy spota w jego sraczu gdzie zawsze robił sobie spokojnie kupę a tu mu jakieś butelki sterczały to się wkurwił i zrobił porządek,nie dziwię mu się,no ale nie poddamy się i zawiesiłem wszędzie zapaszki samochodowe + zrobiliśmy ogrodzenie z kolczatki. Specjalnie musiałem wbić się na zeszłoroczne bagna,zalane nadal były ale miałem wysokie wodery to się przebiłem i zawinąłem kolczatki.

Zeszłoroczny spot,akurat w tym miejscu nie było aż do kolan wody,ale nadal zatopiony.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5369.jpg

Szarża dzika
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5367.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5366.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5368.jpg

2x Auto Mazar - nowicjusze na spocie.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5375.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5374.jpg

Zabezpieczenia anty dzikowe
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5381.jpg

Zalepianie przejść do samego spota gałązkami.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5380.jpg

Całość
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5382.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5383.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5384.jpg

Jest też dla was kolejna zgadywanka Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. co to jest? Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5373.jpg

13. Post #33
    co to jest? i oco dokladnie chodzi Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.?

14. Post #34
    Szczelam jakaś kupaWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. sowy ?

15. Post #35
    Szfagier tak kupa kupa Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.,ale raczej nie sowy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5371.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5370.jpg

Podejrzewam,że to wilka takie włochate,sama sierść,na obecnych bagnach sra dzik a na zeszłorocznych kolejny zwierz zrobił sobie sracz. Pewnie to jego sprawka ta zażarta sarenka.

16. Post #36
    Zmyliły mnie tamte fotki myslałem że widze tam kostki myszy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman. ale na tych odrazu widać że to nie sowy.

17. Post #37
    Oucik przygotowany porzadnie a Panienki na pewno sie odwdziecza Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    "...hodowanie rąk nie brudzi,
    najlepsze ziółka, filterek, bibułka,
    lubię, gdy skarbów pełna jest szkatułka,"

18. Post #38
    Faktycznie coś tam jeszcze jest,można pomylić z truchłem myszy albo marchewką teraz tak patrze heh,ale na tym polega zgadywanka żeby fota nie była robiona za blisko Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

19. Post #39
    Ciekawy ten Twój zapaszek samochodowy Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.
    Ja w zeszłym roku jak miałem problem z sarenkami to wylałem jakies perfumy za 5zł (dużo intensywniejszy zapach) dookoła i był spokój Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

20. Post #40
    Znalazłem z kompanem jeszcze jeden spot,to już 3 i ostatni w tym sezonie,bo się zatyram. Z resztą znów będę miał problem z suszeniem,chyba że do kolegi tapczana się wbiję na jakąś suszarnięWiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.

Nowy spot nazwałem:

Dżungla - są takie liany jak w dżungli.
    Trafiło tam 11 sezonów:

2x Durban Poison
    2x Purple Maroc
    1x Money Maker
    1x Passion
    1x Maroc z FS
    2x Maroc od FS regulary z własnego zeszłorocznego plonu
    2x Maroc od Bebooka regulary z własnego zeszłorocznego plonu

2 fotki plantów,nie robiłem wszystkim bo tak samo wyglądają mniej więcej.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5393.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5394.jpg

I spocik jak wyglądał na początku.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5391.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5392.jpg

I po wypieleniu zabezpieczony i gotowy.
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5395.jpg
    Wiślak i bagna witają - Sweet Purple, Amnesia, Maroc,Frisian Duck,Money Maker, Shaman.-sam_5396.jpg

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl