Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. Post #1

Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Ogródek u Glutka x2 hehe

1.Pochodzenie i odmiany nasion:

Automaty Bebooka

Black Haze x Special
    Hejzomatik x PurpleRyder x AutoXtreme
    Super Skunk x Bebook Special

GGS Półauto

Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush
    Guerilla Gold x Auto Mazar
    Hindu Kush x Train Weck
    Nepal x Hindu Kush x Black Cream

Sezony

Shaman dutch passion
    Purple#1 dutch passion

I Gratis od f2seeeds.pl

2x Speed x White Widow auto

2.Charakterystyka spota:
    W tym roku sadzę na całkiem innym spocie Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) będą foty już niedługo hehe

3.Planowane nawozy:
    Trypack biobizz outdoor, biogrow, bioheaven. Na pleść topsin

4.Planowane treningu:

Automaty-brak
    Pafy-lst, toping(o ile można???)
    Sezony-lst, toping

5.Która to moja uprawa:
    Trzecia, druga outdoor Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

6.Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:
    Co około 7 dni

Witam was panowie w nowym sezonie out hehe. W tym roku lecę w większości odmian naszych polskich, dojdą jeszcze sezony i automaty. W przeszłym roku miałem problem ze zwierzyną, zniszczyły mi dwa sezony i strasznie się wkurwiłem... Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Żyłka wędkarska nie zdała egzaminu i teraz ogrodzę spota drutem Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Ziemia na spocie prawie wszędzie kupna, sezony 50l dołki, automaty 25l a pafy 50l (25l kupnej i 25l spotowej, wszystko zmieszane z perlitem. Spot lepiej naświetlony niż tamten na którym sadziłem wcześniej także zobaczymy jak to będzie Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Jedynie martwi mnie to, że na 45cm zaczynają się kamienie i glina... Korzenie będą mogły jedynie rozrastać się na boki jakby im było mało tej kupnej, zobaczymy jak to będzie Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Powiedzcie mi panowie czy na pafach można robić toping?? W boxie znajdują się już 7 dniowe automaty 5x i 2 sezony + 2 dniowe pafy 3xpafy z osa TSO Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Oprócz tego jest tam jeszcze 25 noname które wyciągałem z palenia, które kupowałem, uzbierało się ich trochę przez jakiś czas, było 70 pestek i wykiełkowało 25 tylko, są one w tych małych czarnych doniczkach Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Wysadzam je w takim troche zacienionym miejscu, ziemia została przekopana, dodany został dolomit i hydrozel. Mam zamiar tam wpaść wyrwać tylko chłopów a potem na ścinkę, może coś z nich będzie hehe. Planty wysadzę jak pogoda się poprawi bo na południu PL jest tragedia... Oby nam panowie dopisała ta pogoda w tym roku hehe Z fartem!! Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

Na zdjęciu ich 6 dzień, niektóre większe, niektóre mniejsze Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

2. Post #2
    powodzenia bede zagladal Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) z fartem ziomus
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Your medication makes me high
    Hey

3. Post #3

4. Post #4
    powodzenia Glutku Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) lubię te Twoje ogrody
    pozdro!

5. Post #5

6. Post #6
    Gitara, ładnej pogody i niech rosną jak największe Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

7. Post #7
    Na dzień dzisiejszy wygląda to tak

Dzień 16

Powoli zaczyna się robić ciasno w boxie ale nic na to nie poradzę, pod koniec tygodnia jeśli pogoda dopisze panienki wylądują na spocie Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Takie oklapniete bo mało papu, zdj robione przed podlaniem Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) mają ze mną ciężko Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Pozdro Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

8. Post #8
    No one juz tak powoli płaczą za dworem Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) obczaj pogode bo jeszcze jakies mrozy maja byc i po mrozach na dwór Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) moje dopiero co wyszly Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

9. Post #9
    Ładne planty zdrowe,duży ten box Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

10. Post #10
    No i to jest ogród powodzenia z fartem

11. Post #11
    Po kolorze widac ze nic im nie brakuje piekne sadzonkiOgród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) poczekaj do konca tygodnia ma byc lepiej powodzeniaOgród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

12. Post #12
    ładny ci sie busz zrobił Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) czekaj na pogode Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Z Fartem!

13. Post #13
    Witam Was!

Sadzonki wylądowały na spocie w ich 23 dniu. Automaty już kwitną, mogą być karły hehe Może będzie trochę palonka na wakacje Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Moczą się już kolejne automaty, mix seeds 3x ak47 i 2x amnesia(dzięki serdeczne ROWER mordeczko Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)), które wysadzę końcem kwietnia. Do tego dolecą jeszcze 3 sezony póki co nawet nie wiem jakie. Pogoda się polepszyła, w kolejnych dniach samo słonko, w nocy 12-13 stopni także zapowiada się dobrze Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Tak to wygląda na dzień dzisiejszy, spot ogrodzony drutem bo zwierzyny pełno, ziemia 100% kupna wymieszana 1:3 z perlitem, wokół dołków posypane snacolem by ślimaki nie zeżarły plantów.

Automaty Bebooka

2x Speed x White Widow auto

Sezony

Pafy od TSO, z 6 przeżyły 3... Nie wiem czy to z mojej winy umarły ale opiekowałem się nimi tak samo jak resztą

Tak to wygląda na spocie Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

Pozdro i do następnego Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

Działają wam foty? Bo u mnie mają problem się wczytać...
    Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_144454.jpg Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_144531.jpg Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_144555.jpg Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_144627.jpg Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_162909.jpg Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)-img_20170515_162922.jpg

14. Post #14
    Wygladaja super,mam nadzieje ze jeszcze na spocie podciagna troche do gory-powodzonka.Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

15. Post #15
    Pięknie to wygląda *.*

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    No one juz tak powoli płaczą za dworem Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) obczaj pogode bo jeszcze jakies mrozy maja byc i po mrozach na dwór Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) moje dopiero co wyszly Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)
    Czyzby szykowala sie jakas fr ? ;)

17. Post #17
    Szkoda ze odpadły...mi tez sporo odpadlo nawet gdy juz kielek byl takze glowa do gory Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) fotek nie widze Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Czyzby szykowala sie jakas fr ? ;)
    Byc moze ale to jeszcze czas...

18. Post #18
    No wkońcu coś się dzieje Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) Powodzenia

19. Post #19
    Mało światła, małe doniczki to i afy nie beda duze. Ale z tego co widze to te moje itak wieksze jak te speedy Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Szkoda ze odpadły...mi tez sporo odpadlo nawet gdy juz kielek byl takze glowa do gory Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne) fotek nie widze Ogród Glutka 2017 (GGS,BEBOOK,Shaman, Purple#1,inne)

--- Dodano ---

Byc moze ale to jeszcze czas...
    Czekam z niecierpliwoscia co tam odpierdolisz w tym roku ;) Ja mam problem z thor od vikinga. Cala paczka do szamba. Mam jeszcze jedna paczke ale juz nie chce mi sie ich kielkowac.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl