Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. Post #1

Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

Siemanoo Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Wybaczcie ze szybciej nie dodalem fr ale brak czasu mi nie pozwolil postaram sie nadrobic Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ mam nadzieje na wasza pomoc ewentualne zjebki rady i tak dalej Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Pochodzenie i Odmiany nasion Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Sezony
    1xMaroc od famle seeds
    1xEasy sativa od famle seeds
    3x NoName
    Automaty
    2xbig bud XXL od Zambeza Seeds
    4xPower plant XL od Dutch Passion
    1xPower Kusch od Zambeza Seeds
    1xAK472 (gratis) od Akseeds
    Wszystkie pestki ze sklepu thc-thc
    Do tego jeszcze dochodzi 5xNoName fem ktore otrzymalem od kumpla ktory mosial wyjechac (oddal mi je kwitnace potrzebuje z nimi pomocy :/
    Charakterystyka spota
    Spoty to 2 zarosniete ponad metrowymi pokrzywami poletka w srodku lasu
    Treningi
    Napewno lst na wszystkich moze fim na sezonach Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Ziemia i dolki
    Sezony 20-25l 80% kupna 20%spotowa +3 garscie dolomitu | Automaty 15-20l czysta kupna NoName 15-20l 70% kupna 30% spotowa +3 garscie dolomitu
    Nawozy
    Na weg Gnojowka z pokrzyw i biohumus na flo jeszcze zobaczymy poki co florovit i bio florin na czasie cos jeszcze dokupie te nawozy zostaly mi z indoora Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Zdjecia bede dodawal raz na tydzien a teraz kilka fotek Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

NoName#1 ok 6 tyg
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    NoName#2 ok 5 tyg
    NoName#3 ok 5 tyg
    Maroc ok 5-6 tyg
    Easy sativa ok 5 tyg jest taka mala bo kiedy zaszlem na spota zastalem slady dzika w dolku i w okolo i sativke lezaca obok zostala wyrwana przez dzika :/ ale odrzyla i teraz sobie rosnie Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Kwitnacy Power plant XL dzien 43 flo 18
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Teraz tak BB-Big Bud PK-Power Kush PP-Power Plant ak dojdzie na czasie narazie jest na parapecie ich zdjecia bd dodawal pojedynczo jakos za tydzien maja po 7 dni ak 5 dni
    Ok a tu 5 pan od kumpla wszystkie kwitna nwm ile :/ tego jednego spisuje na straty troche kiepskie zdjecie nastepne bedzie lepszeOut 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Dodam ze wszystkie to feminizowane afy ze sklepu tylko ziomek kupil jakiegos miksa i nawet nazw nie zna :/
    Ok to na tyle zapraszam do kometowania i ewentualnych zjebek Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

2. Post #2
    Mam pytanko do tych 4 auto nwm ile kwitna ale maja tylko pare plefrowerow kumpel ja podlal gnojuwka moglo sie to jakos przyczynic ?? ostatnio podlalem czyms na flo ale mialy bardzo slabe kozenie trzymal je w 1,5 l donicach myslicie ze dadza rade ????

3. Post #3
    Roślinki fajne, ładnie pogięte, szkło już nie potrzebne wokół badyla, teraz o by się przydało całą roślinę do około snacolem, no albo tym szkłem w ostateczności.
    Gnojówka z pokrzywy nie szkodzi, mówisz o tym ostatnim zdjęciu? o tych małych? one już kwitną?

4. Post #4
    ta kwitna dostalem je w tym stadium od kumpla ktory wyjechal za granice na pere tygodni pokazaly juz plefrowery ale nwm ile kwitna zobaczymy na czasie a co do slimakow to nie widzialem tam ani jednego tylko muszle z wyjedzonym przez mrowki slimakiem ogolnie na spocie mam dozo mrowek nie robia gniazd pod korzeniami a od kad tam sa przestaly sie pojawiac dziorki na lisciach Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

5. Post #5
    Siemano dzisiaj po zajsciu na spota zastala mnie nie mila niespodzianka okazalo sie ze marok zaczął kwitnac Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ mialem nadzieje ze weg potrwa jeszcze z miesiac no ale chuj
    reszta panien rosnie w najlepsze Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ dzisiaj przeprowadzilem fim na 2 no name i maroku (zanim sie dowiedzialem ze kwitnie liczymy dni indukcji Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^)
    ok dosc pierdolenia czas na pare fotekOut 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^D

NoName#1
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    NoName#2
    NoName#3
    Easy sativa
    Kwitnacy maroc
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Kwitnacy Power Plant xl
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    teraz 4 kwitnace planty od kumpla powoli zawiazuja topy Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    I teraz auto standardowo BB-Big Bud PK-Power Kush PP-Power Plant no i ak Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    OK dzisiaj to na tyle nastepny up w niedziele Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

6. Post #6
    Siemasz. Może ten Power Plant tylko pokazał płeć. Kilka włosków nie zawsze oznacza zakwitnięcia. Za parę dni będzie wiadomo. ;) Ładnie idzie. Powodzenia.

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez carollo Zobacz posta
    Siemasz. Może ten Power Plant tylko pokazał płeć. Kilka włosków nie zawsze oznacza zakwitnięcia. Za parę dni będzie wiadomo. ;) Ładnie idzie. Powodzenia.
    Powiem ci ze raczej juz zaczol kwitnac ale masz racje okarze sie za kilka dni a poza tym to jest Marock a nie power plant power plant juz kwitnie z 3 tyg xd Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

8. Post #8
    Oj nie nie Maroc wypierdoli dopiero w kosmos, nic tylko się cieszyć, jeszcze daleko Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Bądź cierpliwy Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Pięknie idą Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

9. Post #9
    Update
    siema dzisiaj rano bylem na spocie i zastala mnie przykra niespodzianka moje 5 auto zaczely kwitnac sa strasznie male przez 1,5 tyg deszczow Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ polalem im dzisiaj jeszcze gnojowki z pokrzyw zeby wydlozyc weg ale nwm czy to cokolwiek pomorze odgialem je troche tak aby dolne odrosty mhm... mialy troche swiatla moze z nich jeszcze cos bedzie ale raczej beda takie karzelki Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Dobra dosc o tym mam tez dobre wiesci noname 3 bardzo ladnie sie krzaczy i jest coraz wiekszy, no name 2 bardzo ladnie sie rozrosla trenuje ja jak maroka zobaczymy co z tego wyjdzie Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ noname 1 jest coraz wiekszy ladnie rozkrzaczony ima ponad metr jest ok Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ do tego moje trenigi sie powiodly trenowalem noname 1/2/3 i maroca niestety nie posadam za duzo zdjec odrostow tylko 2 wyszlo pare fimow i jakies topingi Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Tydzien temu zauwazylem na maroku kilka plefroweruw ale do dzisiaj nie wiele sie zmienilo tylko tyle ze jest wieksza i troszke bardziej rozrosnieta Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Powerplant auto kwitnie w najlepsze i sie bardzo sniezy jest piekny Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Do tego 4 auto no name kumpla zaliczyly nizly progres a w zasadzie 2 ten pierwszy jest wiekszy od mojego powerplanta chodz byl znacznie mniejszy Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ ma 75 cm inne maja po 60-50cm Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ aaa i satiwka cos nie chce sie krzaczyc ale daje jej jeszcze czas Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Dobra dosc gledzenia pora na kilka zdjec Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    NoName#1
    NoName#2
    NoName#3
    Easy Sativa
    Maroc

Power Plant xl
    automaty nie bede ich podpisywal najmniejszy to akacz a reszta aż zal patrzec Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    A teraz 4 auto od kumpla Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    OK to na tyle moze dokupie jeszcze jakies 2 auto ale to nie jest pewne Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

--- Dodano ---

Jednak postanowilem dokupic 4 automaty xd Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ + 1 gratis czyli razem 5 to tak
    -Amnesia Haze x1 xl fem od zambeza seeds
    -BlueBerry x1 od zambeza seeds
    -Diesel ryder x2 od seedBay
    -Ak472 Gratis ;) od akseeds
    Wszystkie pestki ze sklepu thc-thc ktory goraco polecam Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    licze ze chociaz tera pogoda dopisze i dziewczynki porosna jak nalezy ;) !

10. Post #10
    Maroc mi się podoba najbardziej Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ ciekaw jestem postawy auto które zamierzasz wysadzić niedługo.Powodzenia Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

11. Post #11
    Dzieki maroc tez mi sie najbardziej podoba Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ i sam jestem ciekaw pestek jakie zakupilem czekam tylko az paczka dojdzie i zaczne je kielkowac Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    licze ze teraz pogoda dopisze i urosna wieksze niz na 15 cm :/
    I takie pytanko myslisz ze auto zdaza dojsc przed koncem sezonu ????

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Smilley^^ Zobacz posta
    Dzieki maroc tez mi sie najbardziej podoba Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ i sam jestem ciekaw pestek jakie zakupilem czekam tylko az paczka dojdzie i zaczne je kielkowac Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    licze ze teraz pogoda dopisze i urosna wieksze niz na 15 cm :/
    I takie pytanko myslisz ze auto zdaza dojsc przed koncem sezonu ????
    Zależy od długości wegetacji no i czy jesień łaskawa będzie Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ coś powinno być a co jak i ile to pogoda pokaże Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

13. Post #13
    Smilley^^ no zawodowo rozklepane, teraz tylko czekać, aż zakwitną Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^. Pozdrawiam i z fartem do ścinki Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

14. Post #14
    Wlasnie przyszla paczuszka z nasionkami Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ juz sie mocza jutro bd dawal do kielkowania mysle ze do tygodnia wyjda z ziemi Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ ma sie niby tera przejasnic wiec licze ze beda mialy lepszy start niz ich siostry Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Smilley^^ Zobacz posta
    Wlasnie przyszla paczuszka z nasionkami Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ juz sie mocza jutro bd dawal do kielkowania mysle ze do tygodnia wyjda z ziemi Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ ma sie niby tera przejasnic wiec licze ze beda mialy lepszy start niz ich siostry Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    z 5 dni w domu czy gdzie tam wegujesz...obczajasz pogodę by nie lało i na dwór od razu.Z auto zauważyłem jeśli przesadzisz do tygodnia czasu i trafisz na warunki pogodowe w dzień i w nocy to rosną potężne Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ oczywiście gleba i inne czynniki też mają wpływ.Najlepszy okres na wysiew początek czerwca wtedy najdłuższe dni sa a teraz wiadomo że już co raz krótsze Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    z 5 dni w domu czy gdzie tam wegujesz...obczajasz pogodę by nie lało i na dwór od razu.Z auto zauważyłem jeśli przesadzisz do tygodnia czasu i trafisz na warunki pogodowe w dzień i w nocy to rosną potężne Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ oczywiście gleba i inne czynniki też mają wpływ.Najlepszy okres na wysiew początek czerwca wtedy najdłuższe dni sa a teraz wiadomo że już co raz krótsze Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    No dokladnie ale czas pokaze miejmy nadzieje ze teraz wszystko pojdzie wzorowo Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ nie chce za pozno ich wysadzac ale jak pogoda mnie zmusi to bede musial no ale nie bede krakal xd Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ w przyszlym sezonie lepiej to rozplanuje przez caly rok bede zbieral potrzebne materialy Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ lepsze nawozy lepsze pestki i lepsze spoty Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

17. Post #17
    Siemano troche mnie nie bylo ale pora na upa Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    mam dobre i złe wiesci to tak kwitnacy power plant został sciety poniewaz po tygodniu nieobecnosci jak zawitalem na spota to byl w połowie zjedzony przez plesn a nie mialem zadnego srodka przeciw plesni zapamietam zeby zawsze sie zaopatrzyc w cos przed sezonem Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ 4x no name auto fem zaliczyły ładny progres jak je dostalem byly mniejsze od 1,5 l butelki i kwitly przesadzilem je do wiekszych dolkow i teraz ladnie sobie rosna Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    a teraz ta najgorsza wiadomosc najwiekszy no name okazal sie byc jajcarzem mysle ze pozbieram z niego pare jajec tylko czy ktos wie kiedy powinienem je zebrac ????
    przesadzilem ostatnio nowe auto na spoty wszystkie sobie rosna powoli Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ zakupilem try pack od biobizz czyli bio bloom bio grow i topmax do tego zaopatrzylem sie juz w topsin i zrobilem opryski Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ na no name robilem pare fimow najlepiej sie udalo na jajcarzu odchodzily po 4 szczyty i na maroku jeden fim i tez 4 szczyty Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ na next sezon planuje robic wiecej treningow Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    OK to na tyle a teraz fotki Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Paczka biobizz
    NoName#1 jajcarz
    NoName#2
    NoName#3
    Marok
    Marok ladnie sie uwolnil z lst skubaniec niewiem tera czy dalej go naginac to lst czy zostawic wolno ale chyba bede naginal Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ jak uwazacie ? Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

Sativka
    No to tera automaciki zaczne od swiezaczkow Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Tu juz troche starsze kobitki Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ fajnie wybily power kush i jeden big bad Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    4xNoName Auto od kumpla Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

18. Post #18
    Siema wszystkich dawno mnie nie bylo ale pora na jakiegos upa zaczne od krotkiego info maroc zaczał kwitnac i powoli zaczyna formowac kwiatki sativka tez juz pokazala plefrowery 1 z 4 no name auto został sciety dał jakies 15 g, 2 z 4 auto i najprawdopodobniej 3 to jakies fiolety Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Automaty ktore ostatnio zakupilem jeszcze nie kwitna, poza jednym disel ryderem , wczesniejsze automaty fajnie rosna jak na taki start dobra a teraz jakies fotki Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ z gory przepraszam za jakosc ale pogoda byla lipna Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ nastepny up zrobie bardziej szczegolowo jak mi czas pozwoli Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

NoName#1 ma ok 1,5 metra

NoName#2 Ma ok 1,60 m

maroc w koncu zaczał kwitnac Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ troszke nie łapał sie w kadr Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

Easy sativa całkiem niezle odbiła Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

OK a teraz auto Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

19. Post #19
    Hervest Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^
    Witam wszytstkich z gory chce przeprosic za brak aktywnosci na forum niestety bylo to spowodowane sprawami prywatnymi ktorymi sie nie bede tu dzielil ale moge powiedziec tak obylo sie bez przypalu Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ zdjec nie posiadam poniewaz dlugo na spota nie chodzilem po tym czasie musialem zrobic jedna akcje bo zrobilo sie goraco z automatow wyszlo 150g z tego 4 oddalem ziomeczkowi bo wrocil zagranicy , z sezonow wyszlo jakies 180-200 g z tego wszystkiego poszlo do pieca jakies 150 ,,,,, ehh szkoda gadac hervest byl miesiac przed czasem akurat kiedy zaczoly sie 3 tyg sloneczka ja je zciolem ale nie mialem innej mozliwosci xdd palonko fajne mocne i zbite co mnie cieszy dodal bym zdjecia suszu no ale bede szczery nic nie zostalo Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ Dzieki wielkie wszystkim ktorzy sie udzielali w mojej fr Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ teraz szykuje sie na nastepny sezon bo out mi przypadl do gustu nie dlugo zaczne szukac nowych spotow Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^ jeszcze raz dzieki i z fartem ! Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^Out 2016 [Sezony i Automaty + noname] by Smilley^^

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl