Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49
  1. Post #1

Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Kryminalny out 2016

Out sponsorowany przez HolenderskiSkun.pl

Nasiona ; Purple maroc , Purple maroc fast , Maroc , Maroc fast .

Ziemia spotowa z dodatkiem popiołu runa leśnego lisciastego , dolomitu i odrobina obornika .

Podlewanie zapewni mi deszcz tylko sadzonki w pierwszej fazie wegetacji podlewam z powodu suszy .

Panny bedą mianowicie opryskiwane co tydzień lub dwa florovitem i tytanitem na wegu i flow , z czasem dojdą inne nawozy typowe na kwitnienie ale to potem .

To na tyle więcej za tydzień lub dwa , relka bedzie aktualizowana w miare możliwości lub widzi misię ,
    zastrzegam sobie prawo do przerwania fotorelacji w każdej chwili bez podania przyczyn jej zakończenia .

Z fartem dranie !
    JESTEŚMY DIABŁAMI , CZARNYMI OWCAMI !!!

2. Post #2
    rusek ty znowu tu he he

powo

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez #joker Zobacz posta
    rusek ty znowu tu he he

powo
    No ta hehehe , rusek jest na Krymie ;).

4. Post #4
    Niezła akcja hehe

Powodzenia !!

5. Post #5
    Zapowiada się ciekawie, zasiadam do obserwacji Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .
    Powodzenia.

6. Post #6
    Zasiadam i oglądam bo może być ciekawie Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

7. Post #7

8. Post #8
    Podglądam i zapraszam do siebie . Powodzenia i kciuki trzymam!

9. Post #9
    Może i głupie pytanie ale zastanawiam się jak ty te 80+ roślin będziesz sadził...na spocie wysadzasz czy przynosisz sadzonki na spota? tzn kiełkujesz na spocie czy jak ?

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez MJmafia Zobacz posta
    Może i głupie pytanie ale zastanawiam się jak ty te 80+ roślin będziesz sadził...na spocie wysadzasz czy przynosisz sadzonki na spota? tzn kiełkujesz na spocie czy jak ?
    Robie sadzonki w domu i wysadzam potem na spocie , fakt głupie pytanie Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . .

11. Post #11
    O w pyte to ja już wiem skąd te Maroci Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Mistrzu ale zapomniałeś chyba o Early Maroc Landrace ;)
    Widziałem kiedyś na Gnomie i też mnie mega zaciekawił ale co innego poszło bo nie było na sztuki
    a tu mały opis więcej u Gnoma Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Early Maroc has been specially created for "guerrilla growing"
    It's a perfect plant for making hashish, with qualities really close to the best Moroccan double zero.Features:

• Genetics: Maroco landrace
    • Content Sativa-Indica: 100% Sativa
    • Outdoor harvest Northern Hemisphere:Mid/late August
    • Outdoor harvest Southern Hemisphere:Mid/late February
    • Indoor production: 350-450 gr/m2
    • Outdoors production: 350-450 g/plant.

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Zielony OG Zobacz posta
    O w pyte to ja już wiem skąd te Maroci Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Mistrzu ale zapomniałeś chyba o Early Maroc Landrace ;)
    Widziałem kiedyś na Gnomie i też mnie mega zaciekawił ale co innego poszło bo nie było na sztuki
    a tu mały opis więcej u Gnoma Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Early Maroc has been specially created for "guerrilla growing"
    It's a perfect plant for making hashish, with qualities really close to the best Moroccan double zero.Features:

• Genetics: Maroco landrace
    • Content Sativa-Indica: 100% Sativa
    • Outdoor harvest Northern Hemisphere:Mid/late August
    • Outdoor harvest Southern Hemisphere:Mid/late February
    • Indoor production: 350-450 gr/m2
    • Outdoors production: 350-450 g/plant.
    miałem je mieć ale się rozmyśliłem , bedą za rok ehhehe , tak gnom ma .

13. Post #13
    Wiec tak jest ładny progres wszystko rośnie jak powinno , rośliny po las poszły ładnie w góre , dostają opryski z Tytanitu i biohujusa oraz terra grow ,
    jest powiedział bym dobrze .
    Za tydzien zrobie jeszcze fima na kilku osobnikach bo rosna bez LST .

Twilighty dostawiłem doganiają inne Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . .

Z fartem panowie ichaaaaaaaaa Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . .

14. Post #14
    Zacnie to wyglada. Tak patrze to wy tu sporo nawozow cisniecie. Opryski i tak dalej. Pytanie ile czasu na spocie spedzacie? Ja staram sie gora 3 godziny i sie ze wszystkim nie wyrabiam. Max 2 dni w tygodniu. Czyli 4-6 godzin na tydzien. Nie licze dojazdu bo to 2 godziny w 2 strony.

Pozdro z fartem

15. Post #15
    Oby tego lata nie panowała ogólnokrajowa susza... Chociaż w paru województwach już jest... Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . Farta ! Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .
    MASZERUJ ALBO GIŃ !

16. Post #16
    Ładnie lecisz powodzenia Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . Ja mam tylko 4 planty Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez El Chapo Zobacz posta
    Oby tego lata nie panowała ogólnokrajowa susza... Chociaż w paru województwach już jest... Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . Farta ! Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .
    No mam taką nadzieje ze w tym roku bedzie Jungle i 8 kg hehehe .

18. Post #18
    Wooo wysoko mierzysz. Moze jakis konkurs?

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Filip Pociecha Zobacz posta
    Wooo wysoko mierzysz. Moze jakis konkurs?
    Tak se zajebałem z grubej rury heheh , styka mi 2 kg Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . .

20. Post #20
    5 ogarnac graniczy z cudem ale jest wykonalne a 8 masakra. Wiadomo lepiej miec wiecej niz mniej Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

Pozdro

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl