Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. Post #41
    Jak tam ogarniete bo ciekaw jestem czy daly rade.

2. Post #42
    Zajebisty las Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . jeśli mam być szczery to bym zabił za taką miejscówkę ^_^ sam nie mogę żadnej dorwać 3ci rok ;c

3. Post #43
    Jak tam?jakieś podsumowanko Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

4. Post #44
    jak on zapewne siedzi ujebany w trzy dupy i nie wie gdzie jest Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .
    fajne odmiany BTW Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .

5. Post #45
    Przykro mi ale mnie ojebali do cna , krzaki szły ładnie ,, pojechałem na urlop a gdy wruciłem to las został wykarczowany ,, ściąłem tylko pzred wyjzdem 500 g , ale miałem jeszcze zapasowego outa Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . jak to Old Crow ma zazwyczaj hehe wiec nie zostałem z goła dupą , Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . pzodro .

Za rok jedziemy po całkowitej bandzie , 300 af femi i 60 sozonów i klony Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie . bydzie tego Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .ha .
    JESTEŚMY DIABŁAMI , CZARNYMI OWCAMI !!!

6. Post #46
    U lala no to kaszana dobrze ze miales cos w zapasie. Dobrze miec chociaz dwa miejsca.

7. Post #47
    Old Crow jestes jeszcze aktywny ? Chcialbym sie trovhe podzzkolic i czy mozna jakis kontakt przez forum w postaci wiadomości. Jesli to czytasz daj znac bylbym bardzo wdzieczny

8. Post #48
    Byłem , jestem i będe aż do usranej smierci Kryminalny out [ 80 femek ] + dodatki w trakcie .ha
    JESTEŚMY DIABŁAMI , CZARNYMI OWCAMI !!!

9. Post #49
    CZESC UZYWALES KIEDYS MOZE Potassium Permanganate (Condy’s Crystals)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl