Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 141
  1. Post #1

Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Witam wszystkich w drugim projekcie! Przez zimę nie próżnowałem szarpnąłem troche wiedzy uzbierałem spory arsenał nasion i zakupiłem nawozów więc czas założyć fotorelacje Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] mam nadzieje że do samego końca będzie na czym oko zawiesić i finał będzie szcześliwy jak zeszłego roku.... tak więc start!!

Nasiona
    kolekcja zbierana cały rok pestki z OS i konkursów wysieje tyle ile dam rady, albo tyle na ile miejsca mi starczySzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Nasionak kupowałem w sklepach
    Thc-Thc,Seedfarm,Satindi,Herer,Quakemind,Gnomsgarden.

5x auto viking tor - Norden seeds
    5x auto viking loke- Norden seeds
    2x jack herer- herer
    32x krzyżówki auto fem od kolegi
    3x Big bang- Green Hous Seeds
    4x Auto Bubble- Famaleseeds
    1x Royal kush- RQS
    1x Diesel- RQS
    1x Quick one- RQS
    1x Royal jack- RQS
    1x Royal blumatic-RQS
    1x Cheese-Dinafem
    2x Orginal amnesia-Dinafem
    4x Sweet skunk auto- Sweet seeds
    2x Ak 47- Orion Seeds
    5x Ak 47- Seerius seeds
    3x Ak 47- Zambeza
    2x Ak 47- Victory seeds
    2x Og kush- Life seeds
    2x Norten life light- Life seeds
    3x Auto bubblegum- Life seeds
    2x Hejzomatik x wr x auto- Bebook
    2x Jamajka x gg półauto- Bebook
    1x Sugar gum- Bebook
    1x Amnezja haze x auto xtreme- Bebook
    2x Maxi haze auto- Bebook
    2x Ww x bb x gg- Bebook
    2x Ak 47 x maroc x bc x gg półauto- Bebook
    2x Automazar- Bebook
    2x Critical x auto jack- Bebook
    2x Ww x wr- Bebook
    13x NN reg
    5x different mazar LaVida
    SEZONY
    2x Es x Lh x GG- Bebook
    1x Gold Mouth - Warr
    3x Master sativa x orange bud- GGS
    3x Maroc x orange bud- GGS
    3x Master sativa- GGS
    7x Might freezy reg - TSD
    25x NN reg
    3x Swiss mix reg
    500x własnej produkcji
    100x Bangi haze x E rocket/danish passion x Purpurea ticinensis
    1x outdoor projekt 3 - Warr
    1x outdoor projekt 4 - warr
    1x outdoor projekt 7 - warr
    1x outdoor projekt 9 - warr
    3x shaman- herer
    2x big bang- herer
    2x easy polish reg - polish grow
    6x polish pot reg - polish grow
    9x super early - polish grow
    Spoty - Spoty jak spoty 3 fajnie oświetlonych 5 lekko zacienionych miejsca z tamtego roku jakieś nowe wpadły idealne nie są, ale idealnych nie ma więc sadze na tym co mam. Niektóre przygotowałem już po harvescie przekopałem z gównem kurzym i dolomitem niektóre z nawozem granulowanym ekologicznym i dolomitem ziemia spotowa jak będę przesadzał na spoty dodam troche kupnej mam też 3 bloki kokosu troche perlitu i kermazytu który też wykorzystam. Wsystko okarze się w trakcie i będę o tym pisał co gdzie jaka mieszanka.
    Nawozy
    Gnojówka z pokrzyw,Plagron terra grow/ green sensation, biohumus, Canna Cure, Hammerhead advenced naturients, bio-bloombasic Atami, Guerilla Tabs/Guerilla juice Bio Tabs, Ashai sl, Tytanit do tego mam 1kg hydrożelu, Snacol i jakieś specyfiki na pleche i robale. Nawozy zeszłoroczne plus dokupione nowe sezony polecą na Bio Tabsach i opryskach a na automaty reszta nawozów bynajmniej tak to sobie zaplanowałem jeśli coś się zmieni będę informował

Trening
    Na automaty LST na sezony Fim, toping, supercropping, lollipoping,lst
    Upy mam zamiar robić raz na tydzień chyba że coś sie będzie ciekawego działo.

Aktualna sytuacja wygląda tak że kiełkowanie zaczełem od swoich regów dwa rosną na out dwa w foliaku i cztery Bangi haze(jutro lecą na spota bo wyrosły spore) w boxie z femkami wystartowałem 6 dni temu na pierwszy rzut poszły warry po jednej sztuce od GGs i po jednym szamanie i big bangu od herera wszystko wyszło tylko BB coś nie widać. Następne pestki które się moczą to regi z OS F2seeds od polish grow.
    Mam nadzieje że pogoda dopisze i obejdzie sie bez przypału i złodziejaszków Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2066.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2084.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2086.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2103.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2104.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2106.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2107.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2114.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2115.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2116.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2117.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2118.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2120.jpg

2. Post #2
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

O Panie! Pobieżnie przejrzałem spis odmian i mi kopara do samej ziemi zjechała! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    No żesz kurwa mać! Tym jednym postem jednocześnie zamknąłeś nam gęby i spowodowałeś, że szczeny opadły! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    No, jak Ci chociaż 1/4 z tego wyjdzie, to będzie mega spektakularny wynik, a życzę oczywiście żeby doszło 100%.
    Naturalnie będę śledził uważnie i podziwiał, tym bardziej, że sam latem robię przerwę w końcu. Przemyśl tylko
    jak to przejrzyście i czytelnie pokazywać w fotorelacji, bo przy takim zatrzęsieniu plantów... będzie ciężko Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Pozdro!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds

3. Post #3
    God damn. Czy któraś z osób ma chęci do liczenia ile sztuk zaprezentował nam szfagier?
    Jak mówił Al, połapać się będzie trudno z relacjonowaniem takiej rodziny.
    Masz rozmach, ryzykujesz ale jak się uda to powiemy OPŁACAŁO SIĘ.
    Gdzie chcesz to suszyć? Kto cI pomoże w trymowaniu i paleniu tego XD?

4. Post #4
    Dzięki za dobre słowo Al mam nadzieje że bedzie tego więcej jak 1/4 ale ile by nie było to i tak będzie dobrze. Własnie już teraz był problem z opisaniem tego wszystkiego w fr, a co to pozniej będzie ale jakos pokonam i ten problem Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

5. Post #5
    Rozjebałeś system szfagier,żeby pól i lasów Ci starczyło Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

6. Post #6
    Ja pierdole szfagier ! Ciebie to już totalnie pojebało Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] nie wierzę to co robisz i jak ty je odróżnisz która to która , jak ty to będziesz podlewał ? Będę podziwiał twoją pracę i mam nadzieję że wyjdzie jak najlepiej Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] A dla ciekawskich od początku list jest 118 nasionek i od " sezonów " 173 szt + 500 szt własnej produkcji Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Szfagier ty na tych spotach będziesz spał chyba Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych].

7. Post #7
    Zasiadam i podziwiam mistrzu Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    obyś zakończył ten sezon jak poprzedni!

8. Post #8
    Ja pierd..., rozjebales system w tym momencie. Oczywiście powodzonka i oby bez przypalu do końca Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez CharlieTango Zobacz posta
    God damn. Czy któraś z osób ma chęci do liczenia ile sztuk zaprezentował nam szfagier?
    Jak mówił Al, połapać się będzie trudno z relacjonowaniem takiej rodziny.
    Masz rozmach, ryzykujesz ale jak się uda to powiemy OPŁACAŁO SIĘ.
    Gdzie chcesz to suszyć? Kto cI pomoże w trymowaniu i paleniu tego XD?
    Nie ma co rozmyslać jeszcze o suszeniu trymowaniu bo do tego jeszcze daleka droga Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

10. Post #10

Łoo Panie, jesteś moim bogiem ! Zasiadam i podziwiam mistrza. Jak Ty chcesz sam sobie dać radę z taką ilością plantów ? Aż ciekaw jestem gdzie Ty to wszystko wysadzisz, ale nie chcę wiedzieć. Im mniej wiem takich rzeczy tym lepiej. Powodzenia i ogromnego plonu !

Podliczyłem to wszystko i szok. 118 Automatów i 673 sezony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. Post #11
    Ja tam zawsze wolę mieć przy szykowne wszystko długo, długo przed żeby się nie martwić. Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Oczywiście odnośnie palenia to nie ma co się martwić XX

12. Post #12
    Obserwowałem w tamtym sezonie i krzaki porosły sztos ale widzę że w tym roku jeszcze lepiej będzie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] życzę dużo słoneczka i farcika Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] będę bacznie się przyglądał jak rośnie las hehe Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

13. Post #13
    Na ostro! Zajebisty projekt! Farta kolezko! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    PostawBlanta

14. Post #14
    Ciekawe ile uda Ci się wysadzić z tego co masz, fakt arsenał spory. Coś mi mówi, że to będzie często odwiedzana fotorelacja Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] powodzenia szfagier

15. Post #15
    On jest nienormalny Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Powodzenia

16. Post #16
    Mam nadzieję że szczęśliwie ukonczysz całe zadanie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] ps. Dalej nie mogę uwierzyć w ilość tych pomidorów :o

17. Post #17
    Ile roslinek pod folią będzie się rozwijać?? Powodzenia bo poprzeczke w kosmos wyjebales Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

18. Post #18
    mam nadzieje szfagierku ze ggs-y gdzies upchniesz Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] chcialbym miec porownanie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] zycze ci co by kazda przetrwala i dobrego bucha dała Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

19. Post #19
    Na bank będę śledził i już wysiałem twoje pesti na out

20. Post #20
    Mają rozmach skurwysyny!
    Robisz zapasy dla siebie i swojej rodziny na kolejne 4 pokolenia, czy co? Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Czapki z głów i powodzenia Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl