Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 176
  1. Post #1

Outdoor 2016 by Kali Mist

Witajcie farmerzy,
    Ruszam z kolejnym outem Outdoor 2016 by Kali Mist

1 Pochodzenie i odmiany nasion:

Sezony:
    - Original Amnesia Fem- Dinafem
    - AK x Maroc x BWC x GG Fem - Bebook Flavour
    - AK47 Fem - Proseeds
    - White Strawberry Skunk Fem - Strain Hunters
    - Jack Herer Fem - Orion x 3
    - White Widow Fem - GHS
    - OG Kush Fem - RQS
    - Special Queen #1 Fem - RQS
    - Citrus Haze Reg - Orion x 14 (zapylone z zeszłego sezonu)
    - Grapefruit x GG Reg - Bebook Flavour x 2 (zapylone z zeszłego sezonu)
    - Easy Sativa Reg x 3 (zapylone z zeszłego sezonu)
    - No Name x 2 (z palenia)
    Połowę Regularów rozdałem znajomym i zostawiłem sobie te co w opisie.

Automaty:
    - Viking Thor Fem - Norden Seeds x 5
    - AK47 Fem - Norden Seeds x 5
    - Critical Jack x AutoXtreme Fem - Bebook Flavour x 5
    - Haze 2.0 x AutoXtreme Fem - Bebook Flavour x 4
    - Maxi Haze x AutoXtreme Fem - Bebook Flavour x 2

2 Charakterystyka spota:
    Zarośla, krzaki, skraje lasu itd. Spotów mam 4 plus dwa malutkie.

3 Planowane nawozy:
    Spotową ziemię mieszałem na pół z kompostem i według mnie to wystarczy. Może w Maju dokupię obornik granulowany. Nawozów mam trochę w płynie, (Patrz zdjęcie niżej) ale plantów nie będę zbyt często podlewał, może nawet wgl lub tylko na końcu kilka razy aby topy mocniej spuchły.

4 Planowany trening:
    To się okaże po drodze. Po wyglądzie plantów zdecyduję czym je męczyć Outdoor 2016 by Kali Mist

5 Która to moja uprawa:
    Jest to moja piąta uprawa outdoor (nie wliczając w to pierwszej męskiej roślinki) i zarazem druga fotorelacja.

6 Jak często planuje robienie update mojej fotorelacji:
    Co tydzień, dwa lub trzy? Zależy... Zobaczymy jak to będzie, a będzie pewnie różnie.

Cztery roślinki mam już na dworze. Tzn. dwa Critical Jack auto i Citrus Haze od 5 kwietnia stoją na spocie nie odwiedzane. Original Amnesia wyrzucona na zewnątrz wczoraj. Citrus mi zakwitł na parapecie chociaż malutki, ale wróci na wegetację. Okazał się panienką. Kali Mist miało również być w tym roku, miałem jedno nasionko, ale nie wykiełkowało. Trudno ;p Pewnie kilka innych też odpadnie, ale nie przejmuję się tym. Pewnie niektóre nasionka nie są zbyt świeże, ale to szczegół. Regi dawałem po dwa do kubeczka i po dwa pójdą do dołków. Za około tydzień planuję wszystkie dać na zewnątrz. Automaty szybko kiełkuje, ale wiosną jest więcej deszczu niż w wakacje i zaoszczędzę na podlewaniu. Zdjęcia ze spotów za jakiś czas. Ello Outdoor 2016 by Kali Mist
    Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0014.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0015.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0016.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0017.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0021.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0026.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0029.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    Trochę się dziś nudziłem i poszedłem odwiedzić roślinki po 9 dniach. Critical Jack auto - dwa tygodnie, Citrus Haze ma około trzy tygodnie, może niecały miesiąc i rośnie na dworze bez butelki. Outdoor 2016 by Kali Mist
    Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0033.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0034.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0038.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0040.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0041.jpg

3. Post #3
    Profesjonalne podejście, to i uprawa zapowiada się profesjonalnie. Outdoor 2016 by Kali Mist Oby jej przebieg i wynik były też w pełni satysfakcjonujące! Outdoor 2016 by Kali Mist
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds

4. Post #4
    Ładnie sobie radzą te w osłonie jak i bez osłony. Powodzenia!Outdoor 2016 by Kali Mist

5. Post #5
    Elegancko się przygotowałeś, powodzenia! Outdoor 2016 by Kali Mist

6. Post #6
    Będzie co oglądać Outdoor 2016 by Kali Mist też już mam na out planta jednego, ale bez butelki jutro zobacze jak sobie radzi mam nadzieje że nie gorzej od twoich...Powodzenia od początku o samego końca!

7. Post #7
    Lecisz Kali Outdoor 2016 by Kali Mist

Arsenał widzę na ten rok wzbogaciłeś i to bardzo Outdoor 2016 by Kali Mist Mi zostały jeszcze 4 pechy Kali z serious seeds, chcesz jakąś>? Outdoor 2016 by Kali Mist
    U mnie Kali już na dworze od 1,5 tyg i rośnie, nie stoi nic Outdoor 2016 by Kali Mist

Powodzenia!!!!

--- Dodano ---

Aha i uwaga na te jebane kleszcze!!! przywlokłem w ciuchach i dwa mi się wpiły...

8. Post #8
    Widzę że grubo lecisz Outdoor 2016 by Kali Mist Zapowiada się ciekawie.

9. Post #9
    Elegancko. Ja prawdopodobnie w niedzielę robie eksport panienek na dwór Outdoor 2016 by Kali Mist

10. Post #10
    Jedna z moich ulubionych fotorelacji zapewne Outdoor 2016 by Kali Mist powodzenia bo tylko to pozostaje życzyć Outdoor 2016 by Kali Mist

11. Post #11
    Dzięki za miłe komentarze. Nic nie cieszy tak jak wsparcie pociesznych mord z forum. Outdoor 2016 by Kali Mist
    PaanOramix - Z tego co mi wiadomo, to Kali Mist z Serious Seeds różni się tym od tego z Oriona, że ma minimalnie szersze liście i troszeczkę większą moc, pewnie nieznacznie, ale ma, bo to oryginał, ale za to dłużej kwitnie. Takie info znalazłem kiedyś na innym forum, bo typek je porównywał indoor. Nie wiem jak z nią na out, ale jeśli Ci dojdzie, to będziesz zadowolony. Ta z Oriona, zależnie od pheno, powinna być gotowa na koniec września do połowy października. Mi w tamtym roku wszystkie planty późno zakwitły, bo właśnie w tym okresie była mega susza, ale np. w 2014 Kali była gotowa na koniec września i właśnie to pheno z lekko szerszymi liśćmi było najmocniejsze. Po pierwszym bongu byłem oszołomiony jej hajem. Orion zrobił dobrą robotę z Kali, bo zachował wszystkie cechy, ale teoretycznie oryginały są zawsze lepsze Outdoor 2016 by Kali Mist Właśnie myślałem, żeby jeszcze dokupić pestki, chociaż może przygarnąłbym jedną sztukę od Ciebie, ale jeszcze się zastanowię. Seriious ma drogie pesteczki, ale jakość najważniejsza. Outdoor 2016 by Kali Mist

12. Post #12
    Bardzo ciekawa fotoleracja,będę obserwował Outdoor 2016 by Kali Mist
    kiedy zaczełęś kiełkować tak pozatym?

13. Post #13
    Bardzo ciekawa FT szczególnie ze bardzo dużo tego będę zaglądał zwłaszcza co do white widowa fem... Powodzenia Outdoor 2016 by Kali Mist i pozdrawiam

14. Post #14
    Ladnie ci idzie oby tak dalej ! ;p

15. Post #15
    Zacząłem kiełkować 10 kwietnia. Ponad połowa już wyskoczyła w tym White Widow.

16. Post #16
    Trzymam kciuki Kali żeby wypaliło i bez przypału Outdoor 2016 by Kali Mist będę zaglądał! powodzenia Outdoor 2016 by Kali Mist

17. Post #17
    Ooo ciekawie będzię dużo panienek masz i w tym dużo roboty Outdoor 2016 by Kali Mist

18. Post #18
    Ja wiem czy dużo. Z przygotowaniem to nie powiem, bo trochę się namęczyć musiałem. Gorzej jak będzie susza taka jak w tamtym roku, ale to ogarnę. Outdoor 2016 by Kali Mist Poza tym mam kogoś do pomocy. Outdoor 2016 by Kali Mist

19. Post #19
    Pisz Kali Outdoor 2016 by Kali Mist w razie gdyby Cię chęci naszły, tego kaliego co wywaliłem to już w styczniu/lutym wykiełkowałem, także powinien dojść, ma tak ok 80 cm i pełno odrostów, bo już trochę treningów na nim zastosowałem Outdoor 2016 by Kali Mist Powodzenia Kali jeszcze raz, ja się też muszę zabrać za FR ...

Outdoor 2016 by Kali Mist

20. Post #20
    To będziesz miał kolejnego monstera Outdoor 2016 by Kali Mist Trzymałeś ją w boxie czy na parapecie? Ja jak zawsze w marcu wykiełkuje i dam na parapet, to mi zaczynają kwitnąć... Dlatego nie wysadzam tak wcześnie, a box służy mi tylko na parę dni dla sadzonek... Chociaż mógłbym przetrzymać jedną dłużej, ale zbyt dużo miejsca tam nie ma. Za jakiś czas i tak będę zamawiał nasionka, bo tak jak pisałem w pierwszym poście, że co do niektórych mam obawy i pewnie za kilka dni się to potwierdzi. Pewnie nie będzie tak jak w tamtym roku, że w pierwszym żucie wykiełkowało mi 20 na 20. Więc już teraz Was uprzedzam, ale co nie wykiełkuje, to pójdą nowe w tamte miejsca. Outdoor 2016 by Kali Mist

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl