Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72
  1. Post #1

Outdoor 2k16 by Raasq

Easy Plant XXL x1, Auto Diesel Ryder x2, Big Bud x3, Rudealis Skunk#2 x3

1. Pochodzenie i odmiany nasion:

1x Easy Plant XXL od Akseeds - FEM AUTO
    2x Auto Diesel Ryder od SeedBay - FEM AUTO
    3x Big Bud od SeedBay - FEM SEZON
    3x Rudealis Skunk#2 od THC-THC - REG SEZON

PS* Sezony będą kiełkowane dopiero za tydzień, max 2 tyg.
    Wszystkie pestki kupowane w sklepie THC-THC, który gorąco polecam Outdoor 2k16 by Raasq

2. Charakterystyka spota:
    Pierwszy spot według mnie bez przypałowy ukryty pomiędzy dwoma zarośniętymi i przewalonymi drzewami Outdoor 2k16 by Raasq
    Drugi w przygotowaniu pod odmiany sezonowe
    Ziemia kwiatowa zmieszana w proporcji 50/50 ze spotową

3. Planowane nawozy:

Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów - na flo
    Biohumus Uniwersalny - na weg
    Asahi SL - w razie większego stresu roślinek

4. Planowany trening:

LST - dla automatów
    LST + FIM - dla sezonów

5. Która to moja uprawa:

Co by nie było jest to moja pierwsza uprawa, ale jak wiadomo każdy kiedyś od czegoś zaczynał Outdoor 2k16 by Raasq

6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji:

Zależnie od tego czy będę miał czas, ale postaram się zmieścić w czasie od 1 tyg do max 2 tyg

7. Coś od siebie:

Jak na tą chwilę roślinki trzymam pod żarówką LED w prowizorycznym mini boxie obitym folią alu
    Za 3-4 dni będę je przyzwyczajał do warunków panujących na dworze Outdoor 2k16 by Raasq

Wszelkie zjebki i uwagi mile widziane Outdoor 2k16 by Raasq

Zdjęcia

3 dzień życia:

Auto Diesel Ryder
    Outdoor 2k16 by Raasq

Easy Plant XXL
    Outdoor 2k16 by Raasq

Drugi Diesel Ryder dopiero dziś trafił do ziemi Outdoor 2k16 by Raasq

Przeczytaj o tym więcej:

2. Post #2
    Sezon outowy ruszył pełną parą, super, że z dnia na dzień przybywa nowych fotorelacji.
    Oby tyle samo udało się zakończyć co rozpocząć. Powodzenia Bracie!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds

3. Post #3
    Na wegetacje warto przyrządzić gnojowke z pokrzyw która dobrze się sprawdza Outdoor 2k16 by Raasq można lać jako nawoz lub robić oprysk na robactwo z tym że na mszyce lub przedziorki polecam coś z ogrodniczego i do tego koniecznie na ślimaki preparat snacol brosa Outdoor 2k16 by Raasq dolomit pod ręką też by się przydał no i na sam koniec coś na pleśń np.topsin bo to różnie bywa...powodzenia Outdoor 2k16 by Raasq

4. Post #4
    No i pięknie, sezonik ruszył, powodzenia! Outdoor 2k16 by Raasq

5. Post #5
    Z fartem kolego Outdoor 2k16 by Raasq

Al -zobaczysz, będzie tyle zakończonych pomyślnie że aż Ci trzewiki z półek pospadaja Outdoor 2k16 by Raasq
    I know that people talk about me I hear it everyday
    But I can prove you wrong cos I'm right first time
    Yeah. Yeah. Alright. Lets go lets go. Watch this man fly.
    Bring on the girls
    Here we are, born to be kings, we're the princes of theuniverse

6. Post #6
    Al a my dziady kalwaryjskie siedzimy i gnijemy indoor...
    Raasq fajnie- powodzenia!!! No a upy lepiej rzadziej a bezpieczenstwo na pierwszym miejscu...
    to drzewo czy drzewa zwalone to widać że już od lat tam są czy raczej w trakcie zimowych wichur???Zeby jakiś leśniczy nie pomyśał o nim i może być planowane do usunięcia...Outdoor 2k16 by Raasq

7. Post #7
    Leżą już dość długo zresztą łap zdj co będę się rozpisywał
    Outdoor 2k16 by Raasq

8. Post #8
    Powodzenia życzę , aby pogoda dopisała ale prognozy są zajebiste na początek sezonu Outdoor 2k16 by Raasq

9. Post #9

Daj Blanta

Pogoda zaczyna robić się dobra Outdoor 2k16 by Raasq Ciesze się że kolejne osoby dodają fotorelacje za jakiś czas chyba też zacznę Outdoor 2k16 by Raasq Życzę powodzenia

10. Post #10
    fajny spocik, ja bym tam do tych drzew poczepial zardzewialy drut kolczasty ale to ja ;d

11. Post #11
    Z drutem dobra myśl, ale nie kolczasty bo zwierzyna może się pokaleczyć i leśniczy lub ktoś inny zaczną szukać źródła problemu. Bynajmniej ja tak biorę to na logikę Outdoor 2k16 by Raasq

12. Post #12
    Fajny spocik. A z tym drutem to trochę przypal tak jak pisze Raasq sarny itp jak się pokalecza to leśnicy mogą szukać miejsca w którym to zrobily A gorzej będzie jak Cię tam jeszcze przyczai. Z fartem

13. Post #13
    Witam.Z fartm do końca i MEGA zbiorówOutdoor 2k16 by Raasq

14. Post #14
    Zamiast kaleczyć niewinne zwierzątka, oh wy bestialscy łotrzykowie, to anti bissan kup. Ja w tym roku mam zamiar go używać. W myśl zasady ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM Outdoor 2k16 by Raasq

Chce mieć szklarnie zielska tuż za moim domem, jak okiem sięgnąć wszystko zielone.
    By się nie przyjebał żaden mundurowy, żeby nawet kurwie nie przyszło to do głowy.

15. Post #15
    Jest dużo sposobów i środków, jednak ogrodzenie jest najlepszym z wyborów, nie musi przecież to być drut kolczasty Outdoor 2k16 by Raasq
    Nie lepiej zrobić miny przeciwpiechotne, albo porozstawiać im miski z żarłem ? :Outdoor 2k16 by Raasq:
    a tak na serio,
    Sierść psa, różne mocne zapachy itp. działają ale tylko chwilowo, MJ na wegu jest najlepszym przysmakiem zwierzyny (ja się im nie dziwię, mają jebańce gust), im mocniej pachną w trakcie kwitnienia tym zwierzyna stopniowo traci chęci do spożywania naszego owocu Outdoor 2k16 by Raasq
    Róbta ogordzenie i problem z głowy, tylko tak by nie dosięgały france naszych Liści,

Spot obiecujący, wygląda bardzo znajomo jak po lądowaniu niejakiego Tupolewa w okolicach Smoleńska
    Powodzenia !!!

16. Post #16
    W sumie dużo jest sposobów lecz ogrodzenie to widać i lipa trochę są plusy i minusy tego :/ Sikaj obok kwiatków jak idziesz ze spota , powieś jakoś szmatke i nasacz ją czymś albo to ogrodzenie ostatecznie Outdoor 2k16 by Raasq Powodzonka

17. Post #17
    Mur obronny masz już na miejscu z tych zwalonych drzew dołóż gdzie jest wieksza luka gałęzi i nic tam Ci sie nie będzie pchało...ciekawe jak tam będzie wygladało jak sie zazieleni Outdoor 2k16 by Raasq Dlaczego kielkujesz najpeirw automaty nie lepiej było zacząć od sezonów ? Powodzenie z fartem do końca!Outdoor 2k16 by Raasq

18. Post #18
    Hah mam swoje sposoby spokojnie Outdoor 2k16 by Raasq wszędzie wokół obsmaruję drzewa pastą do butów (podobno strasznie tego zapachu nie cierpią), jeśli się przyzwyczają zawsze są inne substancje Outdoor 2k16 by Raasq
    A automaty kiełkuję pierwsze ponieważ są fotoobojętne a programator będę kupował dopiero w następnym tygodniu. A bez programatora sezonów nie chcę ruszać bo jeszcze im coś popier**** w systemie Outdoor 2k16 by Raasq

19. Post #19
    No to lecisz Outdoor 2k16 by Raasq

20. Post #20
    Za tydzień update + dojdą 2 nowe odmiany Outdoor 2k16 by Raasq
    1x Big Poison od Akseeds
    1x Auto Ak 47 od SeedBay

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl