Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. Post #61
    Też tak stwierdziłem w tym roku że lipa te auta na polski out. Plus jest taki że 2-3 miesiące przed dojściem sezonówek masz palto. Jak dla mnie za duże ryzyko żeby zajmować się takimi pizdrykami. pzdr

2. Post #62
    Powiem tak, jebać auto. Outdoor 2k16 by Raasq
    Można posadzić je wtedy kiedy wiemy, że przed dojściem sezonów nie bedziemy mieli zagwarantowanego własnego palonka Outdoor 2k16 by Raasq
    W next sezonie jebne sobie z 5 auto i reszta sezony.
    POZDRAWIAM SERDECZNIE

3. Post #63
    UP

Tak więc muszę się was poradzić, co zrobić ze zbyt wysokim plantem. Ma już 2m wysokości i obawiam się o przypał :/ , zaczęła już FLO . Stosować dalej Super Cropping ?. Mowa tu o Big Poisonie ma potencjał skubana, leje jej już od 1,5 tyg Substral Burza Kwiatów (granulat) w dawce 1g/1l. Tak samo co mogę zrobić jeśli spotowa ziemia zawiera zbyt dużo azotu ? Widzę po liściach że są strasznie ciemnozielone, kupić nawóz P/K ?. Za porady z góry dzięki Outdoor 2k16 by Raasq
    Tutaj fotki:

(WMxDR)x(LSxDR)
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

WWxWMxDR
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

NONAME
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

Wyprostowała sobie szczyt prawie do pionu, aż sam nie wierzyłem że ma tyle sił Outdoor 2k16 by RaasqProblem z wysokością opisany wyżej :P

Big Poison

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

Zdjęć NoName nie wstawiam bo dużo się nie zmieniło :/

Do następnego Outdoor 2k16 by Raasq

4. Post #64
    UP

Big Poison

Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

5. Post #65
    UP

Automaty nie dały rady, pokrzywy je zarosły, jakoś nie przejmuję się za specjalnie nimi :P
    Big Poison kwitnie w oczach, aczkolwiek nie wiem czy wyrobi się przed końcem października. Potwór podlewany co niedzielę substralem w dawce 4g/5l (Brak oznaków przenawożenia)

Big Poison
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq
    Outdoor 2k16 by Raasq

6. Post #66
    Big Poison został ścięty 11 paź Outdoor 2k16 by Raasq
    Planowałem zrobić ścinkę później, ale jak zobaczyłem prognozę pogody to podziękował lepiej ciąć teraz niż czekać aż plecha się zadowoli krzakiem.
    ZDJ wrzucę niedługo, palenie zajeb**** gadać się chcę, śmiechawka jest a i przy zejściu nie zamula tylko czuć euforię Outdoor 2k16 by Raasq
    W późniejszym czasie napiszę ile suchego wyszło ;)

7. Post #67

8. Post #68
    Smacznego Outdoor 2k16 by Raasq

9. Post #69
    super plony Outdoor 2k16 by Raasq starczy na troche
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...

10. Post #70
    Dobra to tak nie będę owijał w zieleń Outdoor 2k16 by Raasq wyszło równo 182,63 g suchego Outdoor 2k16 by Raasq
    Fotorelację uważam za zakończoną Outdoor 2k16 by Raasq
    Widzimy się w kwietniu 2017 Outdoor 2k16 by Raasq

11. Post #71

12. Post #72
    niezly wynikOutdoor 2k16 by Raasqgratulacjie i wsystko sczesliwie dokoncaOutdoor 2k16 by Raasq

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl