Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

Kolekcjonerzy,

STARTUJEMY Z KONKURSEM

FOTKA MIESIĄCA LISTOPAD 2016r by TRAWKASEEDS.PL

ZASADY:

1. Zgłaszane zdjęcie musi być Twoją własnością
    2. Na zdjęciu musi być kartka z napisem: nick z forum oraz TRAWKASEEDS.PL
    lub tylko TRAWKASEEDS.PL jeżeli zdjęcie pochodzi z fotorelacji ( wtedy należy podać link )
    3. Jeden Kolekcjoner może zgłosić maksylanie 5 zdjęć tylko raz - w jednym poście.
    4. Zdjęcia można dodawać do 30 listopada 2016r.
    5. Zdjęcia bez przerabiania, poprawiania i podkręcania - tylko takie będą oceniane
    6. Zwycięzców z poprzedniej edycji - wrzesień 2016r oraz październik 2016r proszę o nie branie udziału w konkursie

NAGRODY:

1 miejsce - 10 nasion feminizowanych AK 47
    2 miejsce - 7 nasion feminizowanych AK 47
    3 miejsce - 5 nasion feminizowanych AK 47

Wysyłka nagród pocztą

Z kolekcjonerskimi pozdrowieniami
    TrawkaSeeds.pl

PS. Każdy Kolekcjoner biorący udział w konkursie oświadcza, że zdjęcia zostały zrobione w kraju w którym uprawa konopi jest legalna.
    Uprawa konopi na terenie Polski jest zabroniona.

Przeczytaj o tym więcej:

TrawkaSeeds.pl - Sprawdzone NASIONA MARIHUANY - Bezpieczny Sklep - Certyfikat SSL | Zakupy Bez Rejestracji | NASIONA Z GWARANCJĄ
    0 0

2. Post #2
    No to dodam pierwszy Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    https://forum.nasionakonopi.pl/444,f...n-outdoor.html
    Nie powiem, na nowy sezon by się przydały nasionka Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl-snapchat-337265087692640348.jpg Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl-2016-11-17-00.09.20.jpg Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl-snapchat-2416236427899512544.jpg Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl-snapchat-5404429956251805395-1-.jpg
    0 1

3. Post #3
    Witam serdecznie.Już myślałem że konkursu ne będzie;)ale jest to próbujmy i jak by bylaszansa zamiany na af to było by super a jak nie to to do szafki tez sie upcha;) Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl ja chętnie zagram ale jak można na af zamienić .? Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl[/QUOTE]
    0 0

4. Post #4
    Fotki z października...
    0 1

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez green fingers Zobacz posta
    Fotki z października...
    Nie wiem jaki widzisz problem, ale w zasadach nie ma nic na temat, że nie można wrzucać starszych zdjęć... nie bierzesz udziału to po co się udzielasz tu wstawiasz tylko zdjęcia i liczysz na to, że Ci się uda wygrać od pilnowania zasad jest raczej organizator ;)

PS. Mam tele z dobrym aparatem 15megapikseli lecz rozbił mi się :/ zrobić jakiekolwiek zdjęcie to u mnie rzadkość, musze pożyczać od kogoś :-)
    1 0

6. Post #6
    Fotki z października...
    green fingers, osoby z poprzednich konkursów "Fotka Miesiąca" mogą wrzucać ponownie zdjęcia z wyjątkiem - regulamin punkt 6;

6. Zwycięzców z poprzedniej edycji - wrzesień 2016r oraz październik 2016r proszę o nie branie udziału w konkursie

TrawkaSeeds.pl

TrawkaSeeds.pl - Sprawdzone NASIONA MARIHUANY - Bezpieczny Sklep - Certyfikat SSL | Zakupy Bez Rejestracji | NASIONA Z GWARANCJĄ
    1 0

7. Post #7
    Łoś specjalnie dla Ciebie wstawiam foty (zmotywowałeś mnie królu złoty)

Pozdrowienia z Urugwaju Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    0 0

8. Post #8

Ram pam pam, uwielbiam rywalizację, powodzenia ;)
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Łoś Zobacz posta
    No to dodam pierwszy Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    https://forum.nasionakonopi.pl/444,f...n-outdoor.html
    Nie powiem, na nowy sezon by się przydały nasionka Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    Łoś dzięki za foty Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

Nie przyznałeś się od razu że to zdjęcia od babci z USA gdzie zalegalizowano marihuanę ale wybaczam Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

TrawkaSeeds.pl

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez fan1978 Zobacz posta
    Witam serdecznie.Już myślałem że konkursu ne będzie;)ale jest to próbujmy i jak by bylaszansa zamiany na af to było by super a jak nie to to do szafki tez sie upcha;) Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl ja chętnie zagram ale jak można na af zamienić .? Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    fan1978 dzięki za foty

Konkurs czekał na akceptację Władz forum którym dziękuje w imieniu własnym i Kolekcjonerów za akcpetację i jedziemy z koksem Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

TrawkaSeeds.pl

--- Dodano ---

green fingers dzięki za foty

Jednym słowem zacnie... Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

TrawkaSeeds.pl
    0 0

10. Post #10

Kolekcjonerzy, dziękuje za udział w konkursie

Wyniki MISS Trawka Listopad:

Miejsce 3 - fan1978 Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

Miejsce 2 -
    Łoś Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

Miejsce 1 -
    green fingers Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl

Gratuluję zwycięzcom i proszę o kontakt na PW odnośnie wysyłki naród

Z kolekcjonerskimi pozdrowieniami Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    TrawkaSeeds.pl
    4 0

11. Post #11
    Dostaliście nagrody ? Bo u mnie cisza....
    0 0

12. Post #12
    Również cisza a 16grudnia pisali że w poniedziałek poleci i zero odzewu..
    0 0

13. Post #13
    Również cisza a 16grudnia pisali że w poniedziałek poleci i zero odzewu..
    Pisałem do nich i odp. Ze nie wysłali i przepraszają i wyślą na dniach. Mija chyba już 11 dzień od ostatniej wiadomości od nich.
    Wczoraj im napisałem, że mają sobie te pestki zachować dla siebie.
    Nie polecam tego sklepu !!!!!!
    0 0

14. Post #14
    Panowie spokojnie , sklep ma pewnie przerwę świąteczną / urlop , ostatni raz byli 31 grudnia , te 10 dni przerwy każdemu sie należy , prawda ?
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    Panowie spokojnie , sklep ma pewnie przerwę świąteczną / urlop , ostatni raz byli 31 grudnia , te 10 dni przerwy każdemu sie należy , prawda ?
    tygodnie lecą i oni też lecą ...Zielona interweniuj..Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    0 0

16. Post #16
    tygodnie lecą i oni też lecą ...Zielona interweniuj..Miss Trawka - Listopad 2016r by TrawkaSeeds.pl
    Ostatnio aktywny 31.12.2016 09:51

Seedfarm też miał wolne.
    Od poniedziałku ruszyli i wysłali mi dziś paczkę za świąteczną fotkę
    cierpliwości ;)
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl