Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu

nasiona marihuany, nasiona konopi
    potrzebna materiały:

*ładowarka

*wentylator

*nożyczki

*taśma izolacyjna

1.odcinamy końcówkę ładowarki i wentylatora

2.łączymy kable za pomocą taśmy izolacyjnej

i śmiga podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Tylko że napięcie które daje ładowarka wynosi ok 5v.. a zasilacz komputerowy na takim zasilaniu ledwo co chodzi.. :|
    0 0

3. Post #3
    co ty dajesz...ładowarki mają napięcie do (ale to już nie od telefonu) 24V, a zasilacz od kompa mi śmiga na 4 wentylatorach i 300sztukach ledów, więc o co kaman? Dzięki podłaczeniu pod 5-6V uzyskujemy wentylator WOLNOOBROTOWY więc nie jednemu to wystarczy.
    0 0

4. Post #4
    No chodzi mi o ładowarki do tela podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu Weź podłącz ze 3 do takiego to masakra.. Ale na jeden wentylator ew. 2 jest git podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu (oczywiście dla osoby chcącej otrzymać wolnoobrotowe wentylatory podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu )
    0 0

5. Post #5
    Gość
    producent ladowarki pisze np 3V ale to jest napiecie podane z obciazeniem (podlaczony telefon komurkowy) kidy zmierzysz napiecie ladowarki podlaczonej do gniazdka 230V to w niektorych przypadkach woltomierz moze wskazac nawet i 15V, ale wchodzi tez w gre pobor mocy, uzadzenia o malym poborze mocy moga smigac na takim zasilaczu ale juz dwa wiatraki i lapka led ni hu ja... zasilacz koputrowy jest napedzany z sieci 230V i jest mocy zazwyczaj ok 500 W wiec takowy zasilacz zasili wiatraki i np ledy...
    0 0

6. Post #6
    Chodziło mi o pokazanie, jak podłączyć jeden wentylator (np. do małego boxa) podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu Wydaje mi się że, większość początkujących growerów nie potrzebuje więcej, niż po prostu działający wentylator podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu
    0 0

7. Post #7
    Gość
    tak ale po co robic sobie pajeczyne elektryczna w boxie, jak mozna wszystko ladnie prosto i estetycznie zasilic z jednego zasilacza..
    0 0

8. Post #8
    A jak podłączyć 2 wentylatory pod jeden zasilacz? ;>
    0 0

9. Post #9
    kupujesz kostke i podlaczasz szeregowo...
    0 0

10. Post #10
    spoko jest dzisiaj użyłem i działa podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu
    0 0

11. Post #11
    czego miało by nie działać? podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu
    0 0

12. Post #12
    Name612 Dzieki dzisiaj zrobilem to co napisales i dobrze smiga jak narazie zobaczymy czy sie nieprzepali podłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu thanks polecial
    "Brakuje palonka? Się skup, kup nasionka. Rusz głową, daję słowo - i dziennie pęka piątka"
    0 0

13. Post #13
    taśma klejąca nie daje rady.. lepiej połączyć to kostką ;)
    0 0

14. Post #14
    ja mam 4 wentylatory podlaczone do zasilacza 12v i jednoczesnie do 5v... dla czegopodłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu bo w dzien chodza wszystkie na pelnych obrotach a w nocy głowny zasilacz sie wylancza(wspolne sterowanie z oswietleniem) i na 5v wszystko delikatnie chodzi aby byla cyrkulacjapodłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu Temacik tobry pozdrawiampodłączenie wentylatora pc pod ładowarkę od telefonu
    0 0

15. Post #15
    Niech sobie ktoś kupi zasilacz uniwersalny od przysłowiowych "ruskich" i tam ustawia sobie napięcie od 1,5V do 12V z tym że natężenie jest stałe.
    0 0

16. Post #16
    spoko Ty
    Za każdą mądrą podpowiedź leci gruby blant w waszą stronę.
    Zesłał mi Cię Bóg, bejbi, to jakiś cud jest w tym
    Chuj z tym, że dziś jointy, jutro siwy dym
    Zresztą jakie to ma dzisiaj znaczenie?
    Tylko kush, kush, bejbi to nasze przeznaczenie
    0 0

17. Post #17
    bardzo ciekawy poradnik, jestem pod wrażeniem. Czekam jeszcze na tutorial pt. ja wpiąć wtyczkę do gniazdka, dzięki
    .
    0 0

18. Post #18

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl