Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. Post #1

Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Trochę późno na zakładanie fotorelacji outdoor 2017 ale o ile nie macie z tym problemu to chętnie tu na trochę zagoszczę.
    Przychodzę z forum # gdzie moja fotorelacja została po kilku miesiącach zawieszona, jako powód napisano
    " Ice King' Wątek z Twoją fotorelacją został zawieszony z powodu promowania pestek typa który jest na forum persona non grata o czym wie i nie musimy pisać o tym w regulaminie.
    Jeśli chcesz pokazywać na forum growy to zapraszamy ale wolelibyśmy aby nie były to nasiona produkcji tego osobnika. Po tym co zrobił nie uzyska od tego forum żadnej pomocy."

A prawda jest taka ze te pestki to regi mojej produkcji a nie jakiegoś gościa... i to nie wszystko z chujowych akcji na tamtym forum . Na wstępie fotorelacji zostałem oskarżony przez modów o sępienie pestek chociaż od nikogo nie chciałem ani jednej kulki (teraz już wiem skąd te oszczerstwa) a na koniec fotorelacji nazwano mnie psem od pana x który mnie nasłał na forum do promowania i sprzedawania jego pestek. Oczywiście to kłamstwa wyssane z palca ale mam dość tych toksycznych akcji.

Tak wiec chciałbym wam pokazać moje pociechy z których jestem dumny. Niestety pierwsze zdjęcia z przygotowań spota, pierwsze chwile ich życia , treningi... wszystko poszło do śmietnika wraz z moja fotorelacja (kopii zdjęć z tego okresu nie posiadam)
    A tak to wyglądało w lipcu

W sierpniu

I obecnie wrzesień

Jeszcze dodam opisy co i jak robiłem (obecnie nie mam już czasu, go work)

Pozdrawiam

Przeczytaj o tym więcej:

12 0

2. Post #2
    No ładnie Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus Z fartem do końca ;)
    0 0

3. Post #3
    Witamy. Tutaj jak masz pestki od thcthc to możesz o tym śmiało pisać Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus

Ogólnie to świetna genetyka jak na polski outdoor i wszystko już ładnie kwitnie, także będzie smacznie wchuuu.
    Jedyne czego mogę życzyć to oby beż plechy się obyło. Pozdro
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    1 0

4. Post #4
    Witam.
    Ładne krzaczory ci porosły.Za pochodzenie pestek usuwać fotorelacje trzeba być lekko chorym powinni więcej się leczyć naszą umiłowaną rośliną.
    Mam pare pytań do ciebie.
    Działasz tylko w outdorze czy jakiś indorek na zime szykujesz?Jakimi nawozami podlewasz że takie skurczybyki porosły?Pryskasz czymś na pleche?Widać po zdjęciach że znasz się na fachu.
    Pozdrawiam Mroczny.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    0 0

5. Post #5
    Ladne proponuje rozejzec sie za bardziej zamaskowanym spotem. Pesteczki zacne masz tego troche ;) za rok tez bede na pestki sadzil.
    0 0

6. Post #6
    widze kolega dostal kopa juz z kolejnego forumAmbrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

7. Post #7
    Mroczny działam tylko w outdoorze (brak warunków na indorka), od kiełkowania po suszenie, wszystko 100% partyzantka a dom to rzecz święta. Jakimi nawozami podlewam - żadnymi. Nie podlewam nawet w największe upały (oczywiście mowa o pelnosezonowych roślinach). Ważne żeby zadbać o korzenie dlatego dołki przygotowuje w zimie (pod śniegiem da się kopać), na każdy dołek daje dwie garści dolomitu i azofoski i co najważniejsze dwie łopaty obornika (nie granulowany tylko z jakiejś hałdy przy polu), obornik dobrze trzyma wilgoć i nie trzeba później podlewać do tego ściąga dżdżownice, które zasilają korzenie biohomusem i dobrze napowietrzaja korzenie. NPK i inne wszystko na wegu maja pod dostatkiem.
    Na jesień zasilam rosliny jakims PK w granulacie (sporo deszczu wiec podlewanie nie ma większego sensu i myślę, ze nawozy długo rozpuszczalne są lepsze, testowałem rożne nawozy w płynie np z Canny od PK do Boosterów i wcale plony nie były lepsze od techniki stosowanej powyżej) ponieważ mam sąsiada pszczelarza i wciska mi ciągle miód ostatnie 2 tyg przed ścinka rozpuszczam cały słoik miodu w wodzie i wtedy jedyny raz w sezonie podlewam choć do końca nie mam pewności czy roślina przyswaja ta formę cukrów (ale w niczym nie szkodzi a baczka smakuje wyśmienicie) .
    Z oprysków na plechę to Agzekol Rovral aquaflo 500sc
    Na zwierzęta to sierść psa + szmatki nasączone pasta do obuwia.
    Z treningów to LST (nie jestem zwolennikiem Fimowania) a jak juz brak miejsca na dalsze LST (a musze ja obnizyc) to wtedy supercroping.

Apach żadnego kopa nie było, dalej mam tam login chociaż startować z następna fotorelacja tam nie zamierzam .

Ghost spot rośnie w nawłoci (jest wysoka na ponad 2m), możne na zdjęciach tego nie widać ale jest dobrze zamaskowany.

No dobra czas na nowe fotki
    Jedyny automat (no name sadzony w lipcu)

i reszta

ponizsza to AxHK została już ścięta (nie moglem sie oprzec temu zapachowi no i palenie mi sie skończyło)

i jakies makro

AxHK

WWxCheesus

Pozdrawiam
    13 0

8. Post #8
    Tada . Pieknie pieknie ... Gratulacje widac fachowa reka.
    0 0

9. Post #9

10. Post #10
    Focie z lustrzanki jakim szkiekiem robiles stalka czy zoom? Milo sie na mala glebie patrzy z takim pierwszym planem ;) Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus Mieciutki bokhen.

Pozdrawiam
    GR
    0 0

11. Post #11
    fajne kompaktowe krzaki w pełni zdrowe Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

12. Post #12
    Jezeli w kolo sa pola to jest ryzyko ze tam ktos wejdzie. Znajomy kiedys na takim spocie spotkal przypadkowego goscia. Przedzieral sie na szaberek od tej strony akurat ...
    0 0

13. Post #13
    KONKRET! GG WP! Zazdroszczę takiej zabawy z outdoorem, sam sobie jednak jakoś nie wyobrażam znalezienia miejscówki która by mi odpowiadała, chyba uprzedzony jestem.
    pozdro ;)
    0 0

14. Post #14
    Witam Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    Świetny widok Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus bardzo zacnie sie prezentują po LST Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

15. Post #15
    Witam.
    Poniższe zdjęcia prezentują mój drugi spot.
    Rosły tam 3szt AxHK bardzo późno wysiane co przełożyło się na zbiory.
    Rośliny zostały ścięte, jest moc i jestem mega zadowolony a w przyszłym sezonie wylądują tam automaty.
    Zdjecia robione Sony NEX-5N (obiektyw 18-55)

3 0

16. Post #16
    Rękę to Ty masz do tych roślinek, pięknie wyglądają - czekam na wynik z harvestu elo <wodna>
    0 0

17. Post #17
    Dobre to! Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus warr dobra marka tez jestem zadowolony mimo że późno wysialem Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

18. Post #18
    Ostatnia porcja zdjęć ze spota

9 0

19. Post #19
    rozpierdolasz system, foty zajebistej jakości Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus pare pytań:
    1. zajebisty trymer, podziel się tym jak się on nazywa Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    2. tak suszysz ziółko?
    3. przykrywasz je czymś w dzień? słonce ponoć degraduje thc z tego co wiem, może się mylę.
    0 0

20. Post #20
    1. Trymer to Trimpro Unplugged i chociaż wykosztował trochę siana to nie zamieniłbym go na nic innego. To co teraz robię w jedną noc w krzaczorach to wcześniej 2 tyg + 2 ziomków do pomocy potrzebowałem. Miałem tez trymer "samoróbkę" (akumulator, przetwornica...) ale wole te na pokrętło.
    2. Schną w wyrośniętych, gęstych krzaczorach (słońca brak) co 5 min przejeżdża pociąg i robi dodatkowy przewiew. Oczywiście nie wyschną na "wiór" (to robię jeszcze inaczej nie wnosząc nic do domu), ale z tej największej wilgoci tam przeschną.
    3. Obecnie niczym nie przykrywam. lezą na zadaszeniu którym przykrywam w razie deszczu+ tekturowe przekładki (dobrze wyciągają wilgoć).
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl