Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    No prawie 2 kafle ten trymer nie tania zabawkaAmbrosia x Hash Kush + WWxCheesus ale ciekawa sprawa
    0 0

2. Post #22
    Fajny ten trymer może za rok sobie kupie Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus Co to za roślinka nad trymerem ? takie ma badyle mega Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

3. Post #23
    Ciezko z tym suszeniem jak patrze to az lezka mi sie kreci z zalu. Jak pogoda nie dopisze to masakra. Smak tak suszonego ziola tez za fajny nie jest. Tez kombinowalem z suszeniem pod zadaszwniem z przewiewem. Czesc krzaka zabralem i suszylem tradycyjnie. Potem porownanie tradycyjnje wypas. Pod zadaszeniem na out sporo plesni i po wysuszeniu smak ....;( Wazne ze ja to w sierpniu robilem a u ciebie zimno i wilgotno i slonce nisko ...

Powodzenia
    GR
    0 0

4. Post #24
    Jak tam ile plesni ? Nie uwieze ze nie plesnieje. Co do trymera mialem tez wlasnej roboty. Wkurwialem sie tylko bo mam inna metade suszenia. Tne okolo 30-40 cm badyle i cale trymuje i tak wieszam do suszenia tak zeby jak najmniej trzepac topami i tak na koniec sporo zywicy spada. Myslalem o recznym ekektrycznym ale pierdole palce drozsze niz zmarnowany czas ...

Pozdr
    GR
    0 0

5. Post #25
    To była jedna z lepszych relacji tegorocznych. Koniecznie daj znać, ile wyszło i jakie są Twoje odczucia. Pozdro Ambrosia x Hash Kush + WWxCheesus
    0 0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl