Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. Post #1

Pierwszy outdoor

nasiona marihuany, nasiona konopi
    POCHODZENIE NASION-
    1-Ak472 Automatic Feminizowane.
    1-Bubble Kush Automatic Feminizowane
    3-King’s Kush Automatic Feminizowane

ZIEMIA.
    Zwykła uniwersalna

NAWOZY.
    Wzrost-Active green, plagron alga bloom
    Kwitnienie-Bio bloom
    Oprysk- Canna cure

TRENING.
    lst

Jest to moja pierwsza uprawa

Aktualizacja co tydzień.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dodaj jakieś foto
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    0 0

3. Post #3
    Zdjecia z 11 sierpnia jutro będą nowe foty z obu spotów Yo
    Pierwszy outdoor-ghj.jpg Pierwszy outdoor-hj.jpg Pierwszy outdoor-jhjh.jpg
    1 0

4. Post #4
    Troche późno się za to wziąłeś, w dodatku małe jak na 30 dni. Jakie miały warunki do tej pory, nie trzymałeś ty ich w piwnicy czy coś Pierwszy outdoor Ale powodzenia Pierwszy outdoor
    1 0

5. Post #5
    oby pogoda była i ciepłe nocki... Z Fartem!
    1 0

6. Post #6
    Warunki mają dobre (chyba) słonko na spocie jest od około 10-11 do 17-18. AK472 miał gniazdo mrówek w 14 dniu życia może uszkodziły korzenie i dlatego taki mały jest Pierwszy outdoor
    0 0

7. Post #7
    Lać już nawóz na kwitnienie? Pierwszy outdoor roślinki jeszcze urosną? bo strasznie małe są : / Foty z 16 sierpnia
    Pierwszy outdoor-ra.jpg Pierwszy outdoor-raa.jpg Pierwszy outdoor-raaa.jpg Pierwszy outdoor-raaaa.jpg
    0 0

8. Post #8
    Roślinek było 5 niestety 2 zostały zjedzone przez slimaki.... Spot NR-2 Bubble Kush albo king's kush Pierwszy outdoor foty z 16 sierpnia
    Pierwszy outdoor-.-.-.-.-.-.jpg Pierwszy outdoor-.-.-.-.jpg
    1 0

9. Post #9
    jakieś karłowate się wydają :p
    1 0

10. Post #10
    Jesli zaczely kwitnac mozesz startowac z nawozem na floPierwszy outdoor
    1 0

11. Post #11
    zdrowa Pierwszy outdoor jak kwitną to lej Pierwszy outdoor
    1 0

12. Post #12
    Siema byłem dziś na jednym z spotów zobaczyć jak dziewczyny mają się po 2 dniowych opatach Pierwszy outdoor wszystko z nimi dobrze Pierwszy outdoor zrobiłem im oprysk i mam pytanie pryskać po białych włosach? oprysk cannacure

Ak472 Automatic Dzień-40
    Pierwszy outdoor-bmn.jpg Pierwszy outdoor-bmnbmn.jpg
    0 0

13. Post #13
    King’s Kush Automatic Dzień-36
    Pierwszy outdoor-pkl.jpg Pierwszy outdoor-plkpkl.jpg Pierwszy outdoor-po.jpg Pierwszy outdoor-tr.jpg Pierwszy outdoor-tre.jpg
    0 0

14. Post #14
    Po calej rosliniePierwszy outdoor
    1 0

15. Post #15
    Czesc byłem dziś na spocie podlać roślinkę nawozem na flo zachodzę a tam scena jak z horroru Pierwszy outdoor Roślinka odżyje? Pierwszy outdoor ?
    Pierwszy outdoor-gfgfdgfdgd.jpg Pierwszy outdoor-gh.jpg Pierwszy outdoor-hgfhf.jpg Pierwszy outdoor-hgfhgfh.jpg Pierwszy outdoor-hgghgh.jpg
    0 0

16. Post #16
    Tutaj nie ma co odżyć Pierwszy outdoor niestety, lepiej na przyszłość zabezpiecz przed zwierzyną.
    1 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Leser Zobacz posta
    Siema byłem dziś na jednym z spotów zobaczyć jak dziewczyny mają się po 2 dniowych opatach Pierwszy outdoor wszystko z nimi dobrze Pierwszy outdoor zrobiłem im oprysk i mam pytanie pryskać po białych włosach? oprysk cannacure
    Ak472 Automatic Dzień-40
    Od zawsze używasz na zewnątrz, zapobiegawczo na pleśń Cannacure ? Z jakim efektem ?
    1 0

18. Post #18
    Ziomek jest to moja pierwsza uprawa w życiu także nie wiem z jakim efektem działa ten produkt na razie jest wszystko okej . Poczytałem trochę w internetach o cannacure przed zakupem i cannacure z tego co piszą zapobiega powstawaniu pleśni, ale jej nie zwalcza jak już pleśń będzie na naszych kobitach yo Pierwszy outdoor
    0 0

19. Post #19
    nie ma szans niestety,te wygłodniałe kurwy nie mogły sobie innego śniadania znaleźć..szkoda...Jak to ma tylko zapobiegać czasowo to lepiej topsinem pryskać Pierwszy outdoor Z Fartem mordo!
    1 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez Leser Zobacz posta
    Ziomek jest to moja pierwsza uprawa w życiu także nie wiem z jakim efektem działa ten produkt na razie jest wszystko okej . Poczytałem trochę w internetach o cannacure przed zakupem i cannacure z tego co piszą zapobiega powstawaniu pleśni, ale jej nie zwalcza jak już pleśń będzie na naszych kobitach yo Pierwszy outdoor
    To było niewłaściwe pytanie, zapomniałem że w tytule pisze "pierwszy outdoor". Ja używam LEAFCOAT od biobizz, też ogólnie pierwszy raz. Obydwa są organiczne....ale cena za nie jest zbyt wysoka i w sumie wystarcza to na krótko przy większej uprawie..... więc szukam innego, naturalnego i tańszego zamiennika.
    1 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl