Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 135
  1. Post #1

"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017

Witam i zapraszam do mojej outowej przygody "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 Lecimy!
    POCHODZENIE I ODMIANY NASION:
    SEZONY-ile czego jest nie będę pisał bo oczywiscie nie wiem i nie pamiętam najważniejsze że wiem gdzie co rośnie "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    bangi haze/Erdpurt/Nepalse/Orient expres \-ace seeds
    Blue OG/ G13 haze- G13 Labs
    Serious happiniess- Serious seeds
    Ambrosia x Hashkush- Warr seeds
    Ambrosia x Purpurea ticinensis- GGS
    Crazy Virgin- Pestkomania
    Bangi Haze/ E-Rocet/Danish Passion x Purpurea Ticinensis REG- własnej produkcji
    MIX Sezon reg-własnej produkcji
    AUTOMATY:
    MKultra-TH seeds
    Regi i femki własnej produkcji
    CHARAKTERYSTYKA SPOTA - Jest ich kilka w takich miejscach jak Krzoki, nieużytki, zadupia słabiej oświetlone ale bezpieczniejsze moim zdaniem
    PLANOWANE NAWOZY - Bat guano, Worm humus, guerilla tabs/juice, ashai sl,Tytanit, Boomboom spray, canna cure, outdoor trypac z biobizz, zestaw plagron- terra grow/bloom/pk 13-14/green sensation, Hammer head, dolomit, Melasa
    ZIEMIA - Spotowa+perlit+sklepowa+substrat+kokos+hydrożel+na wozy gleba przygotowana była już pod koniec lutego na kilku spotach głownie spotowa która była przygotowana przed sadzeniem
    PLANOWANE TRENINGI- LST,FIM,Toping

Jest to moja trzecia poważna uprawa out upy będe robił jak czas pozwoli. Dziwczyny są już na out miały małe piekło bo wentylatory w boxie padły i akurat ciepło się zrobiło na dworze dosyć je przysuszyło i żeby je podratować wysadziłem na out. Wgrywam kilka fotek jak to wyglądało w boxie z przeprowadzki i pięć Crazy Virgin na pozycji reszta poleci na dniach Pozdro!
    "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3419.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3427.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3429.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3472.jpg
    20 0

2. Post #2

3. Post #3
    Mordzia powodzenia , zaglądam !!!
    0 0

4. Post #4

5. Post #5
    Leżak rozłożony, łapa w gacie i obserwujemy "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 heh powodzenia pozdro Szfagier "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    2 0

6. Post #6
    Upchany box i tyle siat sadzonek robią wrażenie "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 ,tylko czekać na kolejny up, powodzenia!!!"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

7. Post #7
    Nie ma to jak porzadna reklamowka ;) Zdrowe suki "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    Pozdro z fartem !!!

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez ROWER Zobacz posta
    Leżak rozłożony, łapa w gacie i obserwujemy "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 heh powodzenia pozdro Szfagier "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    No ladnie ladnie. Ale takie zycie marihuanisty. Jebal by wszystko ;) Film " Las Vegas Parano" Jest taka scena jak po czym poznac narkomana. A glowny aktor zaslania zaschniete plamy na spodnia. Hehe odpowiedz bo sie ciagle onanizuje. Dobry film.

Pozdro
    0 0

8. Post #8

9. Post #9
    Zasiadam i życzę powodzenia szfagier, oby bez przypału "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 Pozdro
    0 0

10. Post #10
    szfagierku powiedz ile Ty tam je wegowales
    0 0

11. Post #11
    No Szfagier z rozmachem jedziesz,powodzenia z farcikem"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    szfagierku powiedz ile Ty tam je wegowales
    Jakoś 3 tyg kisiłem w boxie przeciągnełem tydzień bo miała być słaba pogoda, ale jednak nie było aż tak zle i śmiało mogły lecieć troche wczesniej.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez szfagier Zobacz posta
    Jakoś 3 tyg kisiłem w boxie przeciągnełem tydzień bo miała być słaba pogoda, ale jednak nie było aż tak zle i śmiało mogły lecieć troche wczesniej.
    No wlasnie widac ze juz by chcialy swobody. Ladne rowne dobre lampy tam im zapodales ;)
    0 0

14. Post #14
    Były 2 lampy hps 600w i Cfl starligt 55w szybko ciasno się zrobiło i do tego walka z temperaturą ale doło rady"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez szfagier Zobacz posta
    Były 2 lampy hps 600w i Cfl starligt 55w szybko ciasno się zrobiło i do tego walka z temperaturą ale doło rady"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    No to moje mialy ledwo ponad 100 Watt ledy ale za to z temperatura bylo supcio. Lampy mam 55 i 2x 30 watt. Dzieki temu jak mam mniejsza ilosc to wtedy mozna zostawic tylko jedna. Bez wentylatorow wiecej jak 30 nie bylo. Ale to juz na zewnatrz bylo goraco. Pewnie na dluzsza mete byla by lipa.

--- Dodano ---

U mnie lampy nie byly w boxie tylko swiatlo wpada przez otwory wyciete i tam led jest wprowadzony. Cale cieplo ucieka i nie jest w boxie

--- Dodano ---

Pradu sporo. Sadzonki duze jak dla mnie za duze do transporto. Oczywiscie jak sie ma mozliwosci to wieksze lepsze. Najgorsza lipa spotkac kogos z takim gabarytem. Tak samo z baniakami wody. Mi jest latwo sie wytlumaczyc bo poza slimakolem niewiele mam przy sobie ciezkiego sprzetu. Jest to bardzo wazne. Spotkalem raz lesniczego ale bez problemu. Oczywiscie mnie oblukali co mam przy sobie. Pytali czy nie widzialem jakiegos tam samochodu. Chodzilo o wycinanie drzewa.
    0 0

16. Post #16
    Siema wszystkim przez weekend troche się działo wysadziłem kilka automatów i ostatnią partie sezonów reg ale zdjęć z tego spota nie mam zaprezętuje jak rosną sezony cisne treningi lst, fim, toping nawozów jakich użyłem to tylko guerilla tabsy oprysk z asahai po treningu oprysk boom-bom spray i karate bo przędziorek się przyczepił. Pogoda dopisuje jeszcze ani razu nie musiałem zapierdzielać z podlewaniem oby udało się jak w zeszłym sezonie"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3519.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3520.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3523.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3525.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3528.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3531.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3533.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3535.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3537.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3539.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3540.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3550.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3551.jpg "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017-imag3552.jpg
    11 0

17. Post #17
    Piękne krzaki masz i jakie wielkie.. nie no szacun "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

18. Post #18
    Ładny ogródek.Też mi się marzy taki.Będę zerkał na postępy.Z fartem"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

19. Post #19
    Po opryskiwaczu widze ze nie ma zartów"Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 ja półlitrowym szaleje a krzaczochy piekne "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017
    0 0

20. Post #20
    Bedzie mieso "Szfagierek i jego koperek" OUT 2017 Elegancko. Z fartem.
    0 0

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl