Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 125
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Będzie piękny widok KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) Czekam z niecierpliwością aż się wybarwią KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

2. Post #22
    Spoko zestaw, widać wigor, bede zaglądał KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

3. Post #23
    Up4
    Witam po długiej dwutygodniowej przerwie bardzo dużo się zmieniło i wszystko mega porosło KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Pierwszy zrzut (13 roślin) 55 dni niektóre podlane burzą a inne Pk13/14 i zwykłą wodą
    Drugi zrzut (32 rośliny) 35 dni podlane gnojówką 1:5 pokazały oznaki płci mam nadzieję że jeszcze sporo urosną KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    2 auto Beboki jeden starszy jest podlewany już tylko samą wodą z melasą i coś mi się wydaje że za 2 tygodnie kosa
    Ten mniejszy dostał jeszcze PK 13/14 więc czekamy na wyczekiwaną kose na pierwsze wakacyjne palonko.
    KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bebok-starszy.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-starszy-bebok.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-mlodszy-bebok.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-mlodszy-bebok-1.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-2-spot.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-2-sspot.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bloody.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-drugi-spot-22.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-drugi-spot.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak-47-life-seeds.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak-47-test.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak47-life-seeds.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-amnesia-gnom.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-amnesia-life-seeds.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-blueberry-test.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-rqs-mix-1.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-rqs-mix-3.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-super-skunk-life-seeds.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-super-skunk-test.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-zabity-rqs.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-dark-devil.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-szczyt-dark-devila.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-blacki-bloody.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-1-spot.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-1-sspot.jpg
    12 0

4. Post #24
    Szybkie plony wstępne sie szykuja KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) na pleśń prysksj KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

5. Post #25
    Nie pryskam tych pierwszych zrzutów dopiero drugi i trzeci KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    0 0

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez Komando Zobacz posta
    Nie pryskam tych pierwszych zrzutów dopiero drugi i trzeci KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Oby pogoda byla KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) u mnie idealna sle raczej na wegetacje bo duxo deszczu mieszsne e, sloncem... ciekawe ile wytrzymaja tak bo auto podatne na pleche...previcur doglebowo dsj jsk nie chcesz oprysku
    0 0

7. Post #27
    No u mnie też idealna pogoda coś czuje ,że oprysk poleci dopiero pod koniec lipca bo jak na razie szkoda dawać.
    0 0

8. Post #28
    Fajnie to wygląda KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )ale widze ze pokarmu im nie załujeszKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

9. Post #29
    EleganckoKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) tylko ja bym odpuscił te wiadra i worki i prosto w glebe walił, ale nie czepiam sie bo i tak jest na czym zawieśić okoKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez szfagier Zobacz posta
    EleganckoKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) tylko ja bym odpuscił te wiadra i worki i prosto w glebe walił, ale nie czepiam sie bo i tak jest na czym zawieśić okoKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Wiem wiem bo mam około 25 sztuk w ziemi i widze jak rosną mniej podlewania i ogólnie lepiej ale wiaderka i worki są dlatego bo nie planowałem tyle ich robić a tam gdzie są planty nie da sie kopać bo za cieplo i łopata nie daje rady z tak zbitą ziemią więc nic nie poradzęKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    0 0

11. Post #31
    Uwazaj bo to zgory napewno widac kup siatke maskujaca i porokladaj. Szkoda zeby ci to zniklo tym bardziej ze ladnie sie prezentuje. Mimo to z fartem i smacznego KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

12. Post #32
    Łoo cóż za budsy już masz KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) Devil zajebiście wygląda jak diabeł beskitu
    1 0

13. Post #33
    ślicznie ale pryskaj na pleśn bo smutno bedzie mordo KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

14. Post #34
    Up5
    Siema siema jestem po tygodniu przerwy KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) Roślinki wybarwiają się i puchną wszystko idzie po mojej myśli więc tak:
    Pierwszy zrzut (13 roślin) 62 dni jedne podlane tylko wodą inne pk13/14
    Drugi zrzut (32 rośliny) 42 dni podlane burzą inne wodą
    2 auto Beboki Najstarszy bebok został podlany kolejny raz wodą z melasą i czekam do poniedziałku do kosy KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Mniejszy jeszcze puchnie więc dam mu jeszcze czas KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Dark devil przebija wszystko swoją barwą i słodkim zapachem ale obok niego jest Blueberry i RQS1
    Powiem wam też że super skunk test ma pheno fioletowe co mnie cieszy KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Na spotach latają jaszczurki na krzakach siedzą pająki i mi pomagają z owadami KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Chce podziękować Filipkowi za pomysł z siatką maskującą właśnie została kupiona i pocięta ale zapomniałem agrafki zabrać i dopiero poprawiane maskowanie będzie na następnej wizycie.
    KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bebok-starszy.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bebok-stary.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bebok-mlodszy.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-black-cream.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-darek.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-dark-spot.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-darki3.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-darkiiii.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-spot-darek.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-jaszczur-1.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-jaszczurka.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak-47-life.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak-lf.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-ak-test.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-amnesia-gnom.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-amnesia-lf.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bb-test.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-mix-rqs.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-rqs-1-mix.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-rqs1x.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-rqs3.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-skunk-life-seeds.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-skunk-test-fiolet.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-skunk-fiolet.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-dark-devilek.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-dark-devil.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-dark-devil-2.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-darek-1.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-spot-szaman.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-bloody-i-blacki.jpg KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )-melasa.jpg
    12 0

15. Post #35
    Ładnie to wszystko wygląda,wyobrażam sobie jak tam musi ładnie już pachnieć KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )

Ps. Fota z jaszczurką na roślince najlepsza KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    2 0

16. Post #36
    Dokładnie ja bym ją dał na konkurs,zajebisty jaszczur.
    KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    Nieźle ci to porosło, i ten devil KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    11 0

17. Post #37
    O ciesze sie ze moglem sie do czegoa przydac. Drobna uwaga postaraj sie poszukac jasnej zieleni i najlepiej moro. Spoko kazdy z czasem nabiera doswiadczenia. Bardzo ladne chetnie bym skosztowal ;) Najlepszy byl by drucik miedziany ze zwojo jakiegos silnika albo transformatora. A jak nie to sobie kup opaski zaciskowe jakies takie drobne grosze to olkosztuje paczka 100 szt. A dobra rada zaopatrz sie w mikroskop przenosny bedziesz mogl trihomy podpatrzec czy sa mleczne czy przezroczyste. No wiadomo jak bursztynowe to upierdalacz na maksa ;)

Oby do konca z fartemKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    1 0

18. Post #38
    Wiem wiem to już trzeci out to doświadczenie jest a mikro mam od 2015 no i postaram sie wykonać zdjęcie trichomów do następnego upa co do zacisku i złączenia dwóch części siatki mam druciki jak i agrafki. Jeszcze raz dzięki za pomysł z siatkąKOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    0 0

19. Post #39
    Ładne te Twoje narkotyczne krzewy, kolorowo jak wtedy KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) I ten jaszczur, wygraną w fm masz jak w banku KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) pzdr
    1 0

20. Post #40
    Dzieki Rowerku zobaczysz za 2 tygodnie jak tam bedzie kolorowo KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety ) A jaszczura poleci do fm KOLOROWY OGRÓD  2  (Fiolety )
    0 0

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl