Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 75
  1. Post #1

Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT

Witam , chciałbym się przedstawić , jako jestem tutaj nowy.
    Jest to mój pierwszy sezon outdoor , lecz styczność z tymi pięknymi roślinami mam
    Już od 4 lat.

Pełne nazwy nasion :

-easy sativa
    -early skunk
    -early pearl
    -critical Russian
    -Big tooth
    -outdoor star
    -rudealis skunk 2/0

nasionka zakupione na thc thc.

Ziemia jaką mam na spocie : ogrodnicza ekologiczna 6.0-6.5ph zmieszana z kompostem perlitem i dolomitem + ziemia ze spota

Nawozy : biohomus / gnojowica , pk 13/14 , booster accelerator

Co do treningu to nie jestem pewien lst na outdoorach , bd jeszcze robic
    auto to napewno poleci lst/hst

Dobra co do pestek wykiełkowały 7/7wyładowały one w doniczkach w dniu 15.04 , dziś tj 19.05 przesadziłem je na spota docelowego.
    Kobietki hartowałem codziennie jak pogoda sprzyjała, lecz od początku problem miałem z easy sativa lecz przetrwała, jeszcze critical dostał tez jakiś przebarwień na listkach i zaczęły ścignąć dolne piętra , lecz gôrne sie bardzo ładnie rozwijają , kupiłem na to wapno z magnezem granulowane ,bd aktualizować posta 1/2 dni w tyg, tutaj macie fotki moich dziewczynek , proszę o doradzanie i jak pomoc temu crit/russ?

Ten największy i chory to crit/russ a najmniejsza easy .
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ciekawie się zapowiada, ładne fotki, powodzenia! Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

3. Post #3
    Dzięki ! Dziś idę zobaczyć po szkole jak kobiety sobie poradziły z 1 szą nocą
    0 0

4. Post #4
    Spokojnie na pewno będą szczęśliwe bo promyki słonka je otulają Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

5. Post #5
    Up , dziś odzwiedziłem spot roślinki maja sie znakomicie.(chyba 7/7 sie przyjęło ) łapcie fotki Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

6. Post #6
    Ładnie to wygląda, powodzenia życzę !
    0 0

7. Post #7
    zdjęcie z snapchata samo mnie odstrasza od tej fotorelacji jeszcze pokazuj w szkole foteczki spota i roślin to na pewno Ci się uda ale powodzenia Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

8. Post #8
    Było to wysyłane do mojego brata który mi pomaga ale Ok . Tajemniczość to podstawa ..Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

9. Post #9
    Up dziś rano odzwiedziłem spot , kobietki mają sie swietnie nawet pomogło crit/russ ponieważ przebarwienia sie zatrzymały i roślina rozwija sie w spokojuOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT dziś podlalem biohomusem z woda , podlewam nim co 2 raz. najbardziej podoba mi sie outdoor star łapcie fotkę .
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

10. Post #10
    Chory critical/Russian i na końcu big Tootha. Co zrobić żeby zaprzestać tym liściom ?!Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

11. Post #11
    HST na automatach odradzam,nic tym nie ugrasz na plonie a na pewno stracisz ,,Powodzenia Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

12. Post #12
    Powodzenia i też odradzam HST na automatach.Z fartemOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

13. Post #13
    Bardzo ładnie lecisz ziomeczku będe zaglądał Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

14. Post #14
    Upp! Jestem bardzo zadowolony , że kobiety tak szybko rosną u mnie przez ostatnie 5 dni upały i 0 deszczu Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT mam nowe kobietki 1 ta mała sadzonka to afghan kush i kiełkująca auto kaya 47 od advanced seeds.
    Dokupiłem także pestki auto , ktore przyjdą mi jutro od beeboka:
    -super skunk x Beebok special auto
    -sugar gom x autoXtreme x Beebok special auto
    -jamaican haze x Beebok special auto
    -hejzomatik x white Russian
    -Beebok special F2 auto
    -Think diffrent x Beebok special auto

A tutaj łapcie fotki kobiet od góry po 2 zdjęcia : big tooth , easy sativa ,
    Early skunk , early pearl , outdoor star, critical/Russian , rudealis skunk 2/0
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpeg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

15. Post #15
    azotu bym im dal bo lekko żółtawe a tak po za tym ładnie ida Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT LST bym zrobil Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

16. Post #16
    Lst zrobię na 3 wybranych a na 4 zostawię naturalnie i zobaczę jaka bd różnica . W jaki najprostszy sposób podać azot roślinką?
    0 0

17. Post #17
    Na porost to chyba saletra jest najlepszym nawozem. Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    0 0

18. Post #18
    Up ! dziś odwiedziłem spota po wczorajszych burzach , planty sobie poradziły bez problemowo . Dziś na 2 zastosowałem lst ciekawy jestem jaka będzie różnica miedzy tymi z lst a naturalnymiOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT
    Łapcie fotki od góry po 2 zdjęcia big tooth , rudealis skunk 2/0
    Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT-image.jpg
    0 0

19. Post #19
    [QUOTE=FanZieleni98;358287]Witam , chcia
    no niezle chciał bym żeby moje panienki tez poszly ostro wydaje mi się ze ida ok ale pewnie nie raz pytal o co i kiedy lac i co robic uprawa in dor w boxie 2500x1400 x2500 to nie to samo co out door na in se daje rade ale na out door to jestem ciemny

--- Dodano ---

zapraszam do siebie nie jest profesional ale jest dobrze moim zdaniem
    0 0

20. Post #20
    Dobrze Ci to idzieOutdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT w ubiegłym sezonie miałem outdoor star pieknie wyrosła i sorcik pierwsza klasa tylko że dosyć długo dochodziła mam nadzieje że temat wyjdzie ci tak samo dobra jak mi albo i lepszy Outdoor 2k16 ES /EP / CRITxRUSS/star/ES/RxS2/BT powodzenia!
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl