Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 60
  1. Post #1

Out Lemon Haze i mix af fem

Witam w tym sezonie:
    Nasiona od Beboka Lemon Haze i mix af, później dorzucę jeszcze inne odmiany. wszystko fem, ziemia ze spota zmieszana z dolomitem, nawozy za jakieś 2tyg. Azofoska Saletra, Jak zdrowie bedzie moze LST. up co jakies 1-2 tyg.
    A to foty :

0 0

2. Post #2
    Nie żebym się czepial ale czy nie za blisko siebie? Potem jak krzaki urosna to jeden wejdzie na drugi Out Lemon Haze i mix af fem
    0 0

3. Post #3
    No problemo dalem po pare kulek w razie W gdyby jakies nie bujło, ponaginam we wszystkie strony swiata i bedzie git Out Lemon Haze i mix af fem
    0 0

4. Post #4

Icon4

Tu też chodzi o korzenie, będą sie dusic i walczyc między sobą o wodę i mikroskladniki. Powodzenia!
    0 0

5. Post #5
    Witam po 4 dniach widze ze jedna cos kuleje, podlałem biohumusem moze pomoże, ja obstawiam na ph ziemi tylko niewiem w którą strone :/

0 0

6. Post #6
    Sypnij dolomitem nie zaszkodzi a moze pomoc lub to zle ph wody
    0 0

7. Post #7
    ok to tak pod krzaka podsypac czy rozrobić z wodą ??
    0 0

8. Post #8
    Jak rozrbisz w wodzie to bedzie szybszy efekt a ja podsypiesz to zanim to sie samo rozpuci to troche mu zajmie
    0 0

9. Post #9
    jutro jade zakupic i rozrobie w wodzie i podleje wszystkie ile dać tego na 5l ??
    0 0

10. Post #10
    Siemka dodam pare fot, sytuacja wygląda tak

Przed wczoraj dostały biohumus, dziś dostały biohumus z odrobiną sody i skorupek od jaj.

Mają one około 10 dni.

Tu dosiane pare kul Guerilla Grape od beboka Out Lemon Haze i mix af fem

Dziekuje dobranoc. Pozdrawiam

Ps. Sory za jakość nastepne będą już ok Out Lemon Haze i mix af fem
    0 0

11. Post #11
    Ladne okolice damy jeszcze lepszeOut Lemon Haze i mix af fem
    0 0

12. Post #12
    Powodzonka i oby z fartem!! 5! Out Lemon Haze i mix af fem
    0 0

13. Post #13
    pierwsza miejscowka ten korytarzto troche za malo swiatla jak tam lemony sa, znacznie lepiej by se poradzily na tej drugiej miejscowce, a guerilla na zacienionej bo itak jest mega szybko. Teraz tylko nie zasuszaj, beda szly
    0 0

14. Post #14
    Ta pierwsza miejscowa nie wiem czy to nie jest przeorane na ziemniaki dzikie ziemniaki dla zwierzat lsnych robie w lesie i takie wlasnie pasy sa przygotowywane pod ziemniaki wlasnie dzikie ziemniaki obys sie nie zdziwil za kilka dni pozdrowienia z fartem
    0 0

15. Post #15
    dobrze ze podsypałes czarną , bo na tych pierszych zdj to byly jakies "duchy" .. hehe
    0 0

16. Post #16
    Zajebioza kibicuje !
    1971-1996~Tupac Shakur
    0 0

17. Post #17
    Siema dziś zajechałem i dałem im trochę dolomitu około 8 łyżek stołowych na 5l wody i takim roztworem podlałem,
    wyskoczyło jeszcze parę łebków nad ziemie ale nie robiłem fot bo za małe, nastepnym razem Out Lemon Haze i mix af fem

Ta coś narzeka ale jakos rośnie

Myślę że ten dolomit im nie zaszkodzi Out Lemon Haze i mix af fem
    Pozdro
    0 0

18. Post #18
    ładne roślinki , ale trochę za ciasno mają. Co zrobisz jak się rozrosną?
    " To jest moc ukryta w roślinie tylko nieświadomi szargają jej opinię... "
    0 0

19. Post #19
    Jak to co, jedna w lewo druga w prawo i załatwione
    0 0

20. Post #20
    beda mulic ze wzrostem jak zostana w jednym dole, jasne ze warto je porozsadzac, poki male
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl