Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86
  1. Post #41
    masakra takie skwary teraz mają być że za latają się outdorowcy z konewkami OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

2. Post #42
    Cytat Zamieszczone przez Kali Mist Zobacz posta
    Mączniak albo plecha, na pewno coś z grzybów. Wycinaj zarażone miejsca, rób oprysk i będzie git OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Po deszczach też się u mnie sporadycznie pojawiało, ale opryski załatwiły sprawę. Lecisz wzorcowo! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Nie oddam przepisu za nic, jak jebany Panoramix!
    Choćbym musiał synu zabić... Będą jeszcze rano krwawić!
    Wiem jak działa ich organizm, doprowadzony do granic!
    Stoję sam, jak biały karzeł, w sercu planetarnych mgławic!

Właśnie tak zrobiłem Wariacie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Oprysk konieczny przy kolejnej wizycie, dzisiaj nie dałem rady...

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Strong_Test Zobacz posta
    masakra takie skwary teraz mają być że za latają się outdorowcy z konewkami OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Może tak być, ale nie musi, kilka dni im nic nie zrobi OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez CharlieTango Zobacz posta
    Właśnie Pany, już trzeba myśleć o oprsykach.
    KOLEJNY WYDATEK OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] jprdl OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Raz kupisz masz na kilka sezonów ;[ ja mam jeszcze topsin z przed roku, to go dziabne OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

3. Post #43
    Takim bydlakom nic nie będzie, a nie wszyscy mają Guerrilla OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

4. Post #44
    Co tu się znów odpierdziela, to głowa mała OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

Powodzenia ! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    MASZERUJ ALBO GIŃ !
    0 0

5. Post #45
    Ladne napewno bardzo wczesnie wysadzane... zapraszam do mnie ...Co do wody mozna miec wode na msc troche elektroniki i patentow i mam 120l. Przetestowana woda na moich dziewczynach...

Nie ma nic gorszego jak noszenie wody.
    0 0

6. Post #46
    siema zdrowe rosliny, powodzonka.
    0 0

7. Post #47
    Aktualizacja Kompletna

Beebok nastraszył całe forum by lać dziewczynom to i ja się wybrałem.
    Zapakowałem cały plecak 1,5l i do tego camelbaga 3l, na wszelki wypadek, odpaliłem motorek i kita do dziewuch OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Miał racje OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Dziewczynom już zaczynało brakować matki natury w postaci jej płynów ustrojowych.
    Zauważyłem też minimalne (bez zlania odpowiednią ilością wody) polepszenie kondycji przez obornik bydlęcy podany kilka dni temu. Rośliny złapały żywszy kolor.
    Mam nadzieje, że na dniach zleci trochę deszczu w celu kompletnej aktywacji.
    Zrobiłem dodatkowo oprysk, głównie spodów i łodyg w taką pogodę, poczyściłem rośliny z odrzutów obciążających ich system.

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1182.jpg

Ogród nr 2:

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1194.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1206.jpg

Kali Mist x 2: ok 65dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1191.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1192.jpg

Ak47 x 2 : ok 65 dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1197.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1199.jpg

Tangie x 2 : ok 55 dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1193.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1183.jpg

Ten Tangie miał problemy z pH w donicy, od kiedy jest w glebie polepsza mu się

Lemonik Ziomka: (jak widać największy niedobór wody) nie wiem ile dni. Nie moje OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1189.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1190.jpg

Hay-Z x 1 : ok. 65 dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1195.jpg

NorhernLight x BigBud (trenowany przez sarnę, moją nową uczennicę) OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] :

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1200.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1201.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1202.jpg

Critical Jack Herrer: ok 65 dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1196.jpg

No Name z jarania : nie wiem ile dni.

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1204.jpg

Zdechlak : (odpadł z gry) (wyrwany przez sarnę, trochę przesadziła z topingiem i chciała go od spodu zrobić)

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1203.jpg

Ogródek nr 1 (Kalik i Durga Mata 2): mają ok. 125dni

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1185.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1184.jpg

Durga Mata 2 CBD:

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1186.jpg

Kalik:

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1187.jpg

OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]-dsc_1188.jpg

I to by było na tyle. Mam nadzieje, że też sobie radzicie za wczas z upałem.

Bless Wam wszystkim OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]

0 0

8. Post #48
    Powtarzam się ale ten kalik jest meeeega OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Kose też masz szefure OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Informuje, że przyszły pechy od gnoma także 12 leci na wate OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]DOutDoor 2 Guerrilla Attack ;]DOutDoor 2 Guerrilla Attack ;]DOutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    Aha, mogłbys pisac dzionek życia roslinek ?:P
    0 0

9. Post #49
    Kosa samoróba, taka maczetka OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] No pogoda idealna, nie mogę się doczekać OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

10. Post #50
    czemu one tak słabo rozwinięte są na 65 dzień
    0 0

11. Post #51
    No trochę licho wystartowały i przeżyły przed wczesny przymrozek, dni są ok. bo sam już nie wiem kiedy były wysadzane, tam np. jeden ten pierwszy kalik jest młodszy, critical od początku idzie słabo. Liczę teraz na to, że po gnojowniku polecą w kosmos, im większa roślina tym szybciej rośnie. W następnym roku, wszystkie startują z boxa OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

12. Post #52
    ja bym na twoim miejscu lst takie dopierdolił zeby one się rozkrzaczyły
    0 0

13. Post #53
    Nooo przyjemnie .....

--- Dodano ---

Pozdrawiam
    Z fartem
    0 0

14. Post #54
    siema Panoramix ładnie lecą Ci te krzaczki pamiętam Twoją fotorelacje z tamtego roku tylko w tym roku chyba więcej masz plantów OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

15. Post #55
    ja u siebie musze zadbać chociaż o 5 litrowe dołki z ziemią pod każdego planta.
    Bardzo dużo jebania bedzie z tym i wątpie ze uda mi sie to zrobic. Zrobic zrobie napewno, ale niestety nie dla każdego krzaka.
    0 0

16. Post #56
    5 litrów to mało, nie będzie dużo jebania.

Jeszcze pomyślę z tym lst, na razie czekam na efekt topingu OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

17. Post #57
    ładnie to sie prezentuje OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] ten lemonik ziomka ma łodyge solidna to sie nie dziwie ze chlor taki OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

18. Post #58
    Łodygę ma sporą, da radę, tylko jest trochę wyżej na takim nasypie OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] W ten czas zalałem ją dość solidnie to ruszy jak dzika OutDoor 2 Guerrilla Attack ;]
    0 0

19. Post #59

20. Post #60
    Noo ten Kalik jest meega! OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] A sarny musisz chyba zabrać na jakieś szkolenie, bo do mistrza to im brakuje jeszcze OutDoor 2 Guerrilla Attack ;] Tylko ciekawi mnie jak one się dostały przez to ogrodzenie ;O
    0 0

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl