Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 104
  1. Post #41
    Są gatunki które żyją dłużej nawet do 2 lat
    0 0

2. Post #42
    No no no szfagier, ładnie lecisz z tematem, ogromnych zbiorów życzę. Zasiadam i będę zaglądał Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

3. Post #43
    Grubo, grubo, grubo!!! Podziwiam Cię człowieku Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] W zeszłym sezonie zaglądałem, byłem pod wrażeniem i teraz to samo uczucie. Oby z fartem i jak najlepszych zbiorów Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

4. Post #44
    jak sytuacja? Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] update Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

5. Post #45
    Prosze bardzo

Na wstępie zjebałem trocheSzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] bo jak były zimne noce to zrobiłem mały remament i przeniosłem sadzonki do foliaka i przychamowały ze wzrostem przaktycznie wgl nie urosły. Planty któłre rosły na out poradziły sobie jako tako niektóre lepiej inne troche gorzej ważne że wszystko przeżyło i pogoda się poprawiła fotki z soboty.

2x BH 2xNN- Bangi haze poradziły sobie bez większego problemu tak jak jeden z NN ale za ty największy pomidor dostał po dupie żólty się zrobił ale odbije mam nadzieje
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

NN
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Herer

Warr

Polish Grow

GGS

Brakuje fotek 4 BH które zostały wysadzone przed mrozami co nie wróży zbyt dobrze może dzisiaj je jeszcze odwiedze.Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

6. Post #46
    no dadza rade Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] z ggsow rozumiem ze ambrosie tam zamulaja tylko pewnie bo ja mialem chyba 3 a zadna nie wyrosla.Została mi jedna ktora ladnie wykielkowala lada chwila do gleby i zobaczymy...Pozostale ładnie widze... Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

7. Post #47
    Miałem problemy bodajże z nasionkiem diselrayder nie chciało wgl peknąć to mu pomogłem włozyłem dalej na wate troche wylizło, ale cos nie ma siły żeby z ziemi sie wybić.
    0 0

8. Post #48
    Tylko czekać aż to wszystko się rozwinie hehe Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Nadal nie mam pojęcia jak Ty to ogarniasz Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Najgorzej będziesz miał na końcu... ale każdy chciałby trymować taką ilość Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Trzymamy kciuki za największą fotorelację Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Ten największy odbije, nie martw się Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

9. Post #49
    Damn! Dojeba*eś do pieca konkretnie! Zasiadam z boku i bacznie się przyglądam. Powodzenia!
    0 0

10. Post #50
    Czekamy na fotki. Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

11. Post #51
    Siemanko jestem z upem w końcu, ale brakuje mi troche czasu na siedzenie na forum dlatego taki zastój tutaj mamy Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Zostałem zmuszony zamknąć boxa bo nie dałem rady z temperaturą kiedy zrobiło sie ciepło na dworze i przeniosłem sie do foliaka większość sadzonek jest juz na spocie wszystko rośnie żadnych strat puki co tylko jeden bangi haze pokazał jaja dlaczego to nie mam pojęcia. Na watę poleciało dzisiaj
    10x Bangi haze reg
    3x master satiiva
    3x master sativa xorange bud
    3x maroc orange bud
    20x auto fem
    Fotki ładuje dzisiaj hurtowo bo mam strasznego lenia ale przy następnym razie wszystko ładnie opisze co i jak Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

0 0

12. Post #52
    ładnie ładnie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] dobrze ze i mi jedna ambrosia sie zachowala i juz rosnie na spocie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] juz myslalem ze zadnej nie bede mial...korzystajac z okazji to warry i auto od ciebie juz na spocie rosna Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] lecisz dalej Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

13. Post #53
    No a ty szfagierku rozpierdalasz poprostu system i tyle w temacie chętnie bym ci pomógł , plon to będziesz liczył w tonach Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] powodzenia i z fartem mordo będe obserwował twe poczynania
    0 0

14. Post #54

15. Post #55
    Siemanko jako że wolny dzień wpadł wybrałem się na spoty żeby troche odpocząć i dopilnować krzaczków Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

4x super erly troche się wyciągneły bo chaszcze je przysłoniły, a dawno u nich nie byłem.

Bangi haze sadzone hurtowo jak znajde chwile to je spróbuje rozsadzić jak nie to tak będą na dziko rosły te słabsze tylko powyrywam.

Spot nr 1 wszystkie warry,ggs i herer same sezony wiem że troche blisko ale staram się tam jak najwięcej upchać ze względu na to że jest tam według mnie najbezpieczniej i najlepsze rozwiązanie z transportem. Mieszanka ziemi z ogrodu z okolic rzeki troche kupnej troche substratu, włukna kokosowego i perlitu dosypane dolomitu i granulowanego nawozu ekologicznego przy wysadzeniu każdy plant dostał dawke hydrożelu i po 5 szt guerilla tabs

0 0

16. Post #56
    Kiedy kolejna porcja fotek? JAK DŁUGO JESZCZE ?!
    0 0

17. Post #57
    Roboty w ciul, daj mu trochę czasu Perszing Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Powodzenia Szfagier, daj im jakiego chicken Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] :Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]:
    0 0

18. Post #58
    Lecisz z rozmachem.Na ilu spotach to masz? Jakieś nowe fotki?
    0 0

19. Post #59
    Cytat Zamieszczone przez PaanOramix Zobacz posta
    Roboty w ciul, daj mu trochę czasu Perszing Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Powodzenia Szfagier, daj im jakiego chicken Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] :Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]:
    Nie nie nie tu tłum ludzi czeka na zdjęcia ze mną na czele Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

20. Post #60
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    Nie nie nie tu tłum ludzi czeka na zdjęcia ze mną na czele Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] to w takim razie Szfagier nie ma opierdalania się! Dawaj nowe pictures Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl