Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 104
  1. Post #21
    Az nie wiem co napisać zatkało mnie konkretnie. Powodzenia życzę i abyś wycisnął z każdej 100% możliwości. To się nazywa sad.
    0 0

2. Post #22
    System rozjebany. Ciągnika do uprawy używasz? hehe żartuję Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] To się dopiero nazywa wypasiony out! Pracy sporo, ale później nagroda taka, że pozazdrościć. Odciski Ci wyjdą od trymowania Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Byleby bez kradzieży, z fartem Szwagier! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

3. Post #23
    chyba tak to będzie wyglądać !
    szacun i powodzenia
    Załączone obrazki
    0 0

4. Post #24
    nie mam pojecia jak ani gdzie ale powodzenia i oby bez przypalu.:}
    poprzeczka podniesiona mega wysoko
    0 0

5. Post #25
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Szfagier Powodzenia!!! Kurwa, przyda się Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Będę śledził i kibicował do końca!!!

Do szklarni też coś wrzucasz? Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Jeszcze raz Farta!!!! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

6. Post #26
    Masakra szfagier!!! dojść do siebie nie mogę Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Powodzenia!!!
    0 0

7. Post #27
    Spokojnie panowie wszystkich regów na pewno nie wysieje bo nie mam gdzie nawet....ale femki postaram sie wysiać wszystkieSzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] W tym roku wielka niewiadoma z foliakiem coś mysle będzie ale nie to co w tamtym sezonie, myśle jakieś ze dwa, trzy automaty albo popróbuje pestki fem zrobić. Dżięki wielkie wszystkim za pozytywne komentarze postaram się żeby było co oglądać Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

* TheSpecialOne ty sie nie bój spot juz gotowy, a na dniach mocze już pestkiSzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

8. Post #28
    No to jeszcze ja życzę powodzenia i niech Ci to szfagrowe pole jak najwiecej dobroci przyniesie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

9. Post #29
    Szfagier, ładnie lecisz, aż sam zazdroszczę Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Z fartem!
    0 0

10. Post #30
    Witam mały up bo coś się dzieje powoli Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Tak to wyglądało przed wysadzeniem na out
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Warry, GGS i shaman od herera poleciały do foliaka się hartować dołączyły do nich NN w kostkach waty mineralnej

Bangi haze poleciały na out dostały toping,lst i oprysk z ashai

Kolejny BH i NN wysadzone w tamtym tygodniu radzą sobie nie najgorzej jak widać

Ostatni Spot prawie gotowy był problem musiałem porobić takie "okopy" bo nie ma tam ziemi tylko żużel poszło tam już z pół tony ziemi z trzech różnych miejsc raszta będzie kupna mysle ze 400 l pójdzie i kokosu troche dodam.

Pestki REG od Polish Grow poszły do kieliszków i już wszystkie wylazły z ziemi, aktualnie tak to teraz wygląda w boxie

Zestaw nawozów brakuje jeszcze odżywaek z plagrona z tamtego roku i mam jeszcze BoomBoom spray z biotabs gdzieśSzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]

Kolejne pestki poszły do wody tym razem nasionaka od Specjala i kilka sezonówek od herera.Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

11. Post #31
    Jedziesz z tematem stary ! Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

12. Post #32
    Końcówka kwietnia a Twoje panny już takie duże. Chyba największe w fotorelacjach na outdoorze Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Zestaw nawozów też konkretny.
    0 0

13. Post #33
    Konkretnie Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Jedziesz z tym Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

14. Post #34
    Witam. Szfagier Niewiem jak mogłem nie widzieć wcześniej twojej fr.Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Powodzenia życze z ogarnięciem tego wszystkiego i bezproblemowej uprawy.Z fartem.Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

15. Post #35
    Będę śledził,konkretny grow
    0 0

16. Post #36
    Masakra, nawet nie pomyślał bym ,że koleś któremu kobieta pajęczaka zabrała ( Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] ) może tak zaszaleć. Niech ci się wiedzie w tym magicznym ogródkiem.Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    1 0

17. Post #37
    Nie zabrała tylko wygoniła Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] ale to ja powiedziałem ostatnie słowo Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] Kurde zapomniałem że prowadze tu jeszcze jedną fotorelacjeSzfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag1813.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2185.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2186.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2187.jpg Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]-imag2188.jpg
    0 0

18. Post #38
    Samiec czy samiczka? Z tego co wiem to samice pożerają samce.
    0 0

19. Post #39
    Ta z pierwszej fotki niestety nie dotrwała do fazy imago czyli osobnika dojrzałego zachorowała na coś co nazywa się czarne oko i zakończyła swój żywot na etapie L6 Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych] a druga ta zielona jeszcze ma L4 więc jeszcze jest zagadką, mam jeszcze jedną L2 i oczywiście powiększe swoją chodowle Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    0 0

20. Post #40
    O fajnie mordeczko widzę że też kochasz zwierzęta też hodowałem modliszki ale bardzo krótko żyją 9 miechów ale kozak są a taką zieloną to miałem i dożyła dorosłego wieku i miała 10 -12 cm ale była wielka i niestety umarła miałem jeszcze parę innych gatunków a teraz posiadam ptasznika chromatopelma Szfagier OUT 2016 [auto Viking Tor, Jack Herer, Different Mazar i wiele, wiele innych]
    1 0

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl