Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 104
  1. Post #1

CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0

3. Pochodzenie nasion,
    DUTCH PASSION - świetnę wlepkę od Was otrzymałem Panowie.

2. Ziemia - UNIWERSALNA, kupiłem 2x 80 L i starczyło.

3. Dołki pod sezony - 2x +/- 64 L
    Dołki pod AF - 2x +/- 12L

4. Nawozy - Mikoryza
    Biohumus extra kwiaty zielone - WEG
    Plankton K - FLO
    TOPSIN - pleśń

5. Treningi - LST na auto i sezonach, jeśli wszystko będzie szło dobrze to forum pomoże zrobić TOPPING lub FIM.

6. Jest to moja DRUGA uprawa.

7. Aktualizowac będę - 2 razy w tyg, może rzadziej.

8. ELO

Dodam jeszcze, że przy transporcie w kartonie wszyskie kwiaty się wypierdoliły i doznały niesamowitego stresu.
    Easy Sativa tak jakby się w pół złamała ale tkanka rośliny nie została przerwana. Wkopałem tak zeby było równo pionowo i mam nadzieję, że sezon "wybaczy" mój brak delikatnej ręki.

Fotki 10 - dniowych pań :
    1st - SKUNK XXL
    2nd - Easy Sativa
    3th & 4th - ORANGE BUD
    Załączone obrazki

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Czyżby miała to być fotorelacja w stylu Hitchcock'a - najpierw trzęsienie Ziemi, a po nim napięcie już tylko rośnie? CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Powodzenia i oby wszystkie się wykaraskały z tych transportowych opresji. Powodzenia do samej ścinki! CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

3. Post #3
    Bardzo podobają mi się twoje barwne porównania. CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

4. Post #4
    Witajcie, wczoraj padało i obawiałem się, że roślinki nie wytrzymają ulewy i utopią się CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    WSZYSTKO GRA I TRALALA.
    1st - BUD
    2nd - BUD
    3th- BUD
    4th- ES
    5th- SKUNK
    Nie moge się doczekać medycznych Afów od LaDiva CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud-2.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud-1.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-easy-sativa.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-skunk.jpg
    0 0

5. Post #5
    Powodzenia kolego, respect za to że chce Ci się latać po polach robić outdoorCharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

6. Post #6
    Elegancko, powodzonka kolego i dużo farcika! CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

7. Post #7
    Ładnie się to prezentuje, dbaj i zaglądaj CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Ja również niedługo zaczynam, myślę że fotorelacja też będzie, mój pierwszy out.
    Powodzenia i z fartem, czekam na upy : )
    0 0

8. Post #8
    Planty zyja w trawie zaczyna piszczec CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 na nastepne up jak mozesz pisz na poczatku ktory dzien co by potem nie liczyc CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

9. Post #9
    Ooo no i nawet Charlie robi fotorelacje CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 fajnie fajnie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 powodzenia.
    0 0

10. Post #10
    Powodzenia CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

11. Post #11
    Ładny start> z fartem CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

12. Post #12
    Witam.Z fartem do końca kolego,będe zaglądał częściej.
    0 0

13. Post #13

Dzień 17

UP, DZIEŃ 17
    Sobota, dzień wolny od szarej rzeczywistości
    i czas, który można poświecić na odwiedziny moich kobiet.
    Moją obecnością na samym początku cieszyły się roślinki ORANGE BUD

jedna z nich ma lekko dziurawy listek,
    ale wydaje mi się, że ten mały uszczerbek na jej wizualnym i mechanicznym stanie
    nie przeszkadza i wsio bedzio ok.

1st ORANGE BUD z małym defektem liścia. Dostał biohumus 2x korek pod samą łodygę.
    2nd ORANGE BUD zdrowiutki, Dostał biohumus 2x korek pod samą łodygę.
    3th EASY S
    4th i ostatni SKUNK XXL !!!

Nie podlewałem, ziemia na głębokość kciuka wydawała się wilogtna, a może była poprostu taka zimna, że mi się wydawało ? HM? CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    .
    Kolejne odwiedziny to SKUNK i EASY S
    Mogę stwierdzić, że w wegetatywnym wyścigu prowadzi SKUNK XXL,a jego rywale są długo, długo za nim CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Zastanawiam się jak długo jeszcze czekać z nim by zniewolić go i zafundowac mu pierwsze lekcje gimnastyki outdoroowej ;)
    Sezonowce podlane 2 litrami wody, po 1 L na łepek.

PS.
    Zrobiłem foliak na nowe automatyczne odmiany od TanieSianie, produkcji LaVida.
    Wykorzystałem do tego :
    1.FOLIA KUCHENNA
    2.4x badyl
    3.Ziemia do podsypania

Jak myślicie drodzy forumowicze, gowerzy. Sprawdzi się ten foliak na wtorkowe wysadzenie kiełków ?
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-bud-1-2-.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-es.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-foliak-1.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-foliak-2.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-skunk-xxl.jpg
    0 0

14. Post #14
    Fajny pomysł z tym foliakiem CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 no i ładnie rosną tak dalej mordeczko CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

15. Post #15
    Pomysł może i "fajny", ale czy naprawde spełni swoje zadanie ?
    0 0

16. Post #16
    Jak najbardziej spełni robiłem tak jak hodowałem coś innego taką samą folią i dawało radę bo przepuszcza światło .
    0 0

17. Post #17
    OOOO ES też mam będę zaglądał z fartem do ścinki CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    POMOGŁEM POSTAW BLANCIORA
    0 0

18. Post #18
    Ja właśnie kiełkuje pechy Es,ale co do dołków to kopie mniejsze 35l,Powodzenia!
    0 0

19. Post #19
    kopcie dołki, kiełkujcie i śmigajcie na spoty CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    Ja właśnie miałem wybierać sie podlać Orangi ale zebrał się grad z nieba :P
    0 0

20. Post #20
    Zerknijcie na Es.
    Cwntrum lisci jest jakies takie "sflaczałe".
    Temperatury w nocy około 0 C, powiedziałbym, że spadają nawet do ujemnych. W dzien słabiutko bo ledwo 10 C
    Co jest przyczyna.
    Dzis pierwszy raz dostala cokolwiek - dwa korki biohumusa bezposrednio pod łodygę.
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20160424_190921.jpg
    0 0

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl