Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. Post #101
    dzieki za propsy amnezji tez mi sie wydaje ze jest dobra kiedys kiedy bede mogl tez bede musial ja wyprobowac
    0 0

2. Post #102
    Skunk XXL, nie wiem który to dzien kwitnienia, postanowiłem ciupnąć jednego topiszonka i wyszedł z niego jeden konkretny blant i butla.
    Odczucie po blancie było tak mocne, że myśli o zapaleniu nastepnego lolka z tego staffu przyprawialo mnie o zawroty głowy i strach, ze zmiecie mnie z powierzchni ziemi i zmienie się w warzywo. xD
    Żeby nie przygniotła mnie faza musiałem sporo chodzić i słuchać muzyki. Uff, uff...
    Kilka fotek niżej,
    CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20161004_155245.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20161004_155248.jpg CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0-20161004_155256.jpg
    0 0

3. Post #103
    Sam widzisz co robi z czlowiekiem niewyplukany nawoz z roslinyCharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0 swiruje. Wyglada zajebiscie
    0 0

4. Post #104
    Ja miałem to samo w tym roku jak zajebałem wiadro z critical outdoor Od bulk feminised seeds , to myślałem ze jestem na innej planecie CharlieTango SKUNK XXL, Critical High, Amnesia 2.0
    0 0

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl