Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 161 do 176 z 176
  1. Post #161
    Ruska jeszcze nie paliłem w tym roku, ale śmiało mogę Ci polecić. Topy zbite, indyjkowe... Tak samo działanie, mocny upierdalacz kanapowy. Zapachu nie pamiętam, ale cos mi świta, że smak był lekko gryzący.
    0 0

2. Post #162
    Z vapo czy tradycyjnie testowane ;)
    0 0

3. Post #163
    Tradycyjnie Outdoor 2016 by Kali Mist Rusek ma moc. Zaznaczę, że takie indyjki warto potrzymać kilka dni dłużej dla maksymalnego odurzenia.
    0 0

4. Post #164
    Fotki mi trochę dziś nie wyszły, ale widać zarys tego co się dzieje. Citrusy i Jedna ES kwitną, coś pomiędzy szybkim sezonem, a półautomatem (kwitną szybciej, ale są duże). Jednego Citrusa nawet Wam nie pokazywałem, dziś go wyrwałem, bo zaczynał pylić. Jest ich tam 5 i jeden był w innym miejscu. Ściąłem resztówki z 3 auto, ale fot nie robiłem. Zostało ich jeszcze kilka Outdoor 2016 by Kali Mist Sezony będą wyjebane Outdoor 2016 by Kali Mist Amnesia jest ogromna, przerosła WW Outdoor 2016 by Kali Mist Reszta też ładnie Outdoor 2016 by Kali Mist
    Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0002.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0004.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0008.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0014.jpg Outdoor 2016 by Kali Mist-zdjecie0015.jpg
    1 0

5. Post #165

6. Post #166
    ES kiedy byl wysadzany ? i jaki to bank ;)? A ten lizak jak zakwitnie to fajnie bedzie wygladac hehe.

--- Dodano ---

Oby tylko wiatrow nie bylo bo bedzie zal polamanych galezi ;(
    0 0

7. Post #167
    Wszystkie większe planty kiełkowałem i sadziłem pod koniec kwietnia. ES od Beeboka to reg zapylona z tamtego roku, ale wygląda identycznie... Tylko, że paf. Wiatr raczej nie połamie, bo lekko osłonięte są.
    0 0

8. Post #168
    Szybko Ci kwitną bydlaki. No u mnie też niby osłonięte a wiatr przegiął największego z bagien,musiałem podpórkę robić.
    0 0

9. Post #169
    Chce takie ;) paf nigdy nie mialem. Ja niestety przez wiatr miale kilka lat temu spore straty bo nie podwiazalem. Dlatego teraz tak z automatu jak jest czas.
    0 0

10. Post #170
    jak tam bedzie up bo ciekaw jestem Outdoor 2016 by Kali MistOutdoor 2016 by Kali Mist Outdoor 2016 by Kali Mistmam nadzieje ze ok wszystko bo troche cie nie ma mistrzu...
    0 0

11. Post #171
    Sorry ziomy... Problemy z prawem Outdoor 2016 by Kali Mist Dokończe tą fotorelację lub ktoś zrobi to za mnie jeśli mnie nie będzie, ale dajcie mi czas...
    0 0

12. Post #172
    Pięknie Ci to wszystko idzie Outdoor 2016 by Kali Mist Najbardziej mi się chyba podoba Twój spot z tym ogrodzeniem z patyków - marzenie Outdoor 2016 by Kali Mist
    0 0

13. Post #173
    Cytat Zamieszczone przez Kali Mist Zobacz posta
    Sorry ziomy... Problemy z prawem Outdoor 2016 by Kali Mist Dokończe tą fotorelację lub ktoś zrobi to za mnie jeśli mnie nie będzie, ale dajcie mi czas...
    nawet nie wiesz jak mi kamien z serca spadl ze tu napisales...bez przypalu tam mordeczko!!! Outdoor 2016 by Kali Mist
    0 0

14. Post #174
    Fotek jednak nie będzie. To koniec fr w tym roku. Outdoor 2016 by Kali Mist Pozdro!
    0 0

15. Post #175
    Przykro mi, że nie zamieściłem tutaj końcowych fotek... Chociaż coś tam z wcześniejszych miesięcy widzieliście. Zbliża się koniec roku, więc postanowiłem zrobić małe podsumowanie. Citrusy - mega puszyste, czysty haj sativy. Zachowałem ich geny, bo są lepsze niż rok temu (kwitną ponad trzy miechy) - jest to moja selekcja reg. Wszystkie odmiany doszły (z jednym wyjątkiem), łącznie z Jack Hererem od oriona, który był faworytem tego outa. Zaskoczyła mnie też swoją mocą Easy Sativa od oriona, która wyglądała identycznie jak z Female Seeds. Special Queeny od RQS nieco słabsze choć nieznacznie, lekko indyjkowe. No i na koniec Original Amnesia z Dinafem - Nie doszła jako jedyna. To jakiś cud, ale trzymałem ją prawie do końca listopada. Lekkie przymrozki jej nie zbiły i pogoda w mojej części była dość łagodna. Topki były bardzo małe, szron się pokazał dość mocno nawet na liściach. Haj jak czysta sativa, moc jak na takie coś była na bardzo wysokim poziomie. Amnesia nie dochodzi, ale na bank ją kiedyś wezmę Outdoor 2016 by Kali Mist Jedyne co mi zdechło to White Widow przez suszę, doszłaby spokojnie w tym roku, bo wcześnie zatrybiła Outdoor 2016 by Kali Mist Uprawę uważam za bardzo udaną Outdoor 2016 by Kali Mist Później spotkały mnie komplikacje i już nie było wesoło, ale i tak jestem zadowolony Outdoor 2016 by Kali Mist Jeden Citrus miał ponad 3,5 metra! Jak go złamałem na pół to i tak był wyższy niż ja Outdoor 2016 by Kali Mist
    3 0

16. Post #176
    Ważne że morda sie cieszy i nie ma przypału, a fotkami to sie w przyszłym sezonie pochwalisz Outdoor 2016 by Kali Mist pozdro!
    0 0

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl